صفحه 504 از 1355 نخستنخست ... 44044544944954964974984995005015025035045055065075085095105115125135145546041004 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,031 تا 5,040 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

سلام دوستان
    در سایت سفارت کانادا در قسمت ویزا برای والدین چندین شرط داره که من این ۲ مورد رو متوجه نمی‌‌شم،ممنون میشم برای من توضیح بدید که منظور چی‌ هست:

• prove that your child or grandchild in Canada meets a minimum income threshold,
    • have valid Canadian medical insurance coverage for at least one year and

Junior Member Shafaghiha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD - Public Adminstration

سلام
    از دوستان آیا کسی بوده که اسپانسرشونده خودش PR یک کشور اروپایی باشه ولی بصورت دایم اونجا اقامت نداشته باشه و ایران باشه؟ این موضوع مشکلی در روند پرونده شون ایجاد میکنه؟

Junior Member proshatp آواتار ها

این ثبت نشدن ازدواج خودش یه داستان ایجاد میکنه تا وقتی که در ایران هستیم. - اگر بشه ثبتش نکرد-
    از کمکتون بسیار سپاسگزارم. به نظرم در نهایت باید این ریسک رو کرد که عقد ثبت رسمی بشه.
    یک راه حل هم که خودمون به ذهنمون رسیده این هست که ایشون با ویزای ویزیتوری بیان و در مدتی که اونجا هستیم ازدواج کنیم و پروسه رو همونجا بگذرونیم ولی برای اینکار حتمن باید خیلی بررسی صورت بگیره.
    از لطفتتون سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    سلام
    در مورد اسپانسرشیپ از طریق common law تا جایی که من میدونم اصلا صلاح نیست که از ایران به صورت common law اسپانسرشیپ انجام بشه. چراکه اصلا در قوانین کشور ما همچین رابطه ای رسمیت نداره و افیسر های بررسی پرونده کاملا با قوانین کشورها اشنا هستند و میدونند که ما در ایران چیزی به نام common law نداریم
    و این میتونه به احتمال بالایی به پرونده لطمه وارد کنه. من در صفحات خیلی خیلی قبل این فروم خونده بودم که یکی به این خاطر رد شد( البته من ندیدم و شخصا نمیشناسم و فقط خوندم) و اینکه یادم میاد که یکی از دوستان گفته بود از ارائه ی هر چیزی که باعث میشه پرونده ی شما شبیه common law بشه مثل داشتن حساب مشترک,پرهیز کنید که مبادا باعث شک بشه.
    پس دوست عزیز اگر میخواهید با همسرتون به روش اسپانسرشیپ به کانادا برید از ایران , دور common law partnership رو به نظر من خط بکشید
    برای ماندن در ایران در زمان درست شدن کار,دوستانی هستند که اینجا موندند پیش همسرانشون اما اولا باید در زمان ارسال پرونده کانادا باشید و مدارکی دال بر اینکه در انجا ساکن هستید ارائه بدید(اگر سیتیزن نیستید) (البته این رو اضافه کنم که شنیدم اگر دوست یا فامیلی در کانادا دارید میتونید ادرس اونها رو بدید و اونها مدارک رو به جای شما پست کنند. فقط شنیدم و نمیدونم درست هست یا نه)دوم اینکه میتونید بعد از ارسال به ایران بیایید اما نه برای 1 سال و 2 سال,برای چند ماه . چون نباید طوری به نظر بیاد که شما در کانادا سکونت ندارید. و حتی ممکن هست وسط کار از شما درخواست مدارکی بکنند که دوباره ثابت کنه شما در کانادا ساکن هستید( برای یکی از دوستان پیش امده بود)
    در موارد دیگر من اطلاعی ندارم
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Smahdis نمایش پست ها
    در رابطه با اين كه از دو طريق اقدام كنيد اطلاع كافي ندارم فقط ميدونم كه هر اطلاعاتي كه در پرونده مينويسيد بايد كاملا صادقانه باشه . چون به هر حال دولت كانادا دسترسي به تمامي پرونده هاي مهاجرت رو داره. و مهم ترين مسئله ايي كه ميتونه تو پروسه ي شما ايجاد مشكل و شك كنه همين عدم صداقته. حدس ميزنم كه شايد اين كه از دو روش اقدام كرديد مقداري شك برانگيز باشه براشون و به واقعي بودن ازدواجتون هم شك كنن. ولي همونطور كه عرض كردم صرفا حدس ميزنم و پيشنهاد ميكنم كه از وكيل مهاجرت راهنمايي بخوايد.
    در رابطه با سوال بعدي در رابطه با اينكه آيا اسپانسر كننده ميتونه پيش همسرش بعد از اقدام بمونه بله ميتونه و اگر مشكل كار نداشته باشيد و نگران اون نباشيد هيچ موردي نداره. فقط طبق قوانين جديد شايد سيتيزن شدن شما و دريافت پاس كانادايي به تعويق بيافته .
    در رابطه با سابقه ي س.ي.ا.س.ي هم از شما سوء پيشينه ميخوان براي همين. و متاسفانه براشون مهم نيست كه شما به چه علت سوء پيشينه داريد. اگر در اين گواهي سابقه ي شما ذكر شده باز پيشنهاد ميدم حتما با يه وكيل قابل مشورت كنيد . شايد راه حلي باشه كه با نامه نگاري و يا توضيح اين موضوع حل شه. متاسفانه من تجربه ي مشابه از كسي نشنيدم تا كمكتون كنم.
    با اميد موفقيت

دوستان عزیز در فرم 0008 سوال 7 در مورد csq پرسیده که دارید یا نه ، که ما نداریم . بعد پرسیده که اگه ندارید کی برای گرفتنش اقدام کردید؟ دوستانی که از طریق کبک اقدام کردند ، چه جوابی به این سوال دادند؟
    ممنون

Junior Member

سلام.دوستان برادر من مدارکشو به دفتر کانادا در انکارا تحویل داده.روز2ش اول صبح.اونجا بهش گفتن برای روز 5ش یا جمعه پاسپورت اماده هست.شایدم 2ش هفته دیگه.واسه مهاجرت هست.کسی اطلاعی داره چندروز طول میکشه؟برادرم جمعه پرواز داره،اصلانمیرسه...از روند کاریشون. صدور ویزا مهاجرت اطلاعی دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Smahdis نمایش پست ها
    سلام . ميشه شما هم بفرماييد در چه موردي از شما هم مدارك تكميلي خواسته شد؟
    سلام. از ما آپدیت یکی از فرمهای اطلاعات مشخصات اولیه اسپانسر شونده رو خواستن. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajerat123 نمایش پست ها
    سلام دوستان.از ماه سپتامبر دیگه هیچکدوم از دوستان ظاهرا تغییری تو پروسه شون ایجاد نشده.ایشالا این ماه تعداد زیادی از منتظران این فروم دیگه به عزیزاشون برسند.morteza231. alisarbandi که انتظارشون دیگه خیلی طولانی شده.....
    سلام ممنون از لطفتون. خانمم 19 نوامبر مصاحبه حضوری داره امیدوارم دیگه مشکلی پیش نیاد و به قول شما این انتظار طولانی تموم شه برامون دعا کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n6a6s6i6m نمایش پست ها
    سلام دوستاندر سایت سفارت کانادا در قسمت ویزا برای والدین چندین شرط داره که من این ۲ مورد رو متوجه نمی‌‌شم،ممنون میشم برای من توضیح بدید که منظور چی‌ هستrove that your child or grandchild in Canada meets a minimum income threshold,have valid Canadian medical insurance coverage for at least one year and
    شرط اول به این معنی هست که شما برای اینکه بتونین برای والدینتون سوپر ویزا بگیرین، باید از نظر درآمد مالی، یک سری شرایط رو احراز کنید! یعنی چه از نظر سنوات کاری و چه از نظر میزان در آمد، به حدی رسیده باشین که بتونین هزینه های پدر و مادرتون و پوشش بدین و دیگه کار به راحتی اسپانسر همسر نیست که ازتون هیچی نخوان که در لینک درج شده که برای دو نفر، باید درآمدی در حدود 30 هزار دلار داشته باشین!شرط دوم هم این هست که باید براشون بیمه سلامت درمانی بگیرین! چون کسی که سوپر ویزا داره، مثل PR نیست که بیمه سلامت رایگان داشته باشه و برای همین باید هزینه بیمه شخصا پرداخت بشه که خب ظاهرا مبلغش هم کم نیست!دوست عزیزمالآن ویزا های توریستی رو چند وقتی هست که کانادا بصورت Multiple و حتی مدت دار (تا پنج سال - بسته به اعتبار پاسپورت میده!)یعنی اگر براشون دعوتنامه بفرستین و اون ها بصورت ویزا های توریستی (و نه سوپر ویزا) بیان پیشتون، شرایط راحت تر هست... در این مورد بیشتر بررسی کنید...

نقل قول نوشته اصلی توسط alisarabandi نمایش پست ها
    سلام ممنون از لطفتون. خانمم 19 نوامبر مصاحبه حضوری داره امیدوارم دیگه مشکلی پیش نیاد و به قول شما این انتظار طولانی تموم شه برامون دعا کنید
    سلام دوست عزیز
    میشه بپرسم که شما مورد خاصی داشتین که براتون مصاحبه گذاشتن؟
    ممنون

Junior Member

دوست عزیز امیدوارم موفق باشید و بزودی انتظارتون خاتمه پیدا کنه میشه بپرسم چطور براتون مصاحبه گذاشتن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alisarabandi نمایش پست ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)