صفحه 505 از 1355 نخستنخست ... 54054554954964974984995005015025035045055065075085095105115125135145155556051005 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,041 تا 5,050 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

سلام دوستان.

برای مهاجرت از طریق خویشاوندی گویا بچه ها زیر 19 سال میتوانند به عنوان وابسته در پرونده اقامت حضور داشته باشند. اگر کسی قبل از 19 سال اقدام کند و بعد از چند سال که بالای 19 هست کارش درست بشه مشکلی خواهد داشت یا نه؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ramradfar نمایش پست ها
    سلام دوستان.

برای مهاجرت از طریق خویشاوندی گویا بچه ها زیر 19 سال میتوانند به عنوان وابسته در پرونده اقامت حضور داشته باشند. اگر کسی قبل از 19 سال اقدام کند و بعد از چند سال که بالای 19 هست کارش درست بشه مشکلی خواهد داشت یا نه؟

مرسی
    سلام
    واسه خودمن همینطور بود و مشکلی هم نداشتم .زمانی که اقدام کردم زیر 19 بودم فقط باید مجرد بمونی و اینکه وابسته خانواده باشی یعنی درامد نداشته باشی مثلا در حال تحصیل باشی که بهشون ثابت بشه که وابسته هستی(البته این تجربه شخصی من هست بازم بیشتر تحقیق کنید)
    موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hyperamir نمایش پست ها
    دوستان عزیز در فرم 0008 سوال 7 در مورد csq پرسیده که دارید یا نه ، که ما نداریم . بعد پرسیده که اگه ندارید کی برای گرفتنش اقدام کردید؟ دوستانی که از طریق کبک اقدام کردند ، چه جوابی به این سوال دادند؟
    ممنون
    سوال 7 قسمت a ,ما که هنگام پر کردن فرم ها هنوز csq نداشتیم no پاسخ دادیم و قسمت c که نوشته when did you apply for csq رو خالی گذاشتیم
    من که از دوستان در این فروم پرسیدم اینطور راهنمایی کردند و ما اینطور پاسخ دادیم

نقل قول نوشته اصلی توسط sadei نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میشه بپرسم که شما مورد خاصی داشتین که براتون مصاحبه گذاشتن؟
    ممنون
    مشكل خاص كه نه ولي در فرستادن مدارك اوليه براي اثبات رابطه كمبود و نقص داشتيم كه براي مصاحبه خواسته شده مدارك كافي مبني بر اينكه بعد از ازدواج در ارتباط بوديم را همسرم تحويل سفارت بده

نقل قول نوشته اصلی توسط alisarabandi نمایش پست ها
    مشكل خاص كه نه ولي در فرستادن مدارك اوليه براي اثبات رابطه كمبود و نقص داشتيم كه براي مصاحبه خواسته شده مدارك كافي مبني بر اينكه بعد از ازدواج در ارتباط بوديم را همسرم تحويل سفارت بده

---
    يعني از همسرتون خواستن كه حضوري مدارك رو تحويل بدن؟ يا مدارك رو پست كردين اما باز همسرتون رو براي مصاحبه خواستن؟

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم آیا سیتی زن های کانادا هم باید موقع ارسال مدارک تو کانادا حضور داسته باشن؟ میشه به کسی از اقوام وکالت داد که از اونجا پست کنه برامون؟ همسر من سیتی زنه اما الن اومده ایران و می خوایم از اینجا کارامونو انجام بدیم

نقل قول نوشته اصلی توسط sepid_mk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم آیا سیتی زن های کانادا هم باید موقع ارسال مدارک تو کانادا حضور داسته باشن؟ میشه به کسی از اقوام وکالت داد که از اونجا پست کنه برامون؟ همسر من سیتی زنه اما الن اومده ایران و می خوایم از اینجا کارامونو انجام بدیم
    توی گاید نوشته بود که اگه سیتیزن هستید میتونید از خارج کانادا مدارک را پست کنید.
    فکر کنم لزومی نداره از داخل کانادا پست بشه.
    ویرایش توسط shahmnb : November 6th, 2014 در ساعت 01:06 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط bk12 نمایش پست ها
    ---
    يعني از همسرتون خواستن كه حضوري مدارك رو تحويل بدن؟ يا مدارك رو پست كردين اما باز همسرتون رو براي مصاحبه خواستن؟
    نه پست نکردیم برای همون روز مصاحبه باید همراش باشه که ثابت کنه باهم در ارتباط بودیم

بچه ها کسی از این افراد داخل جدول خبری نداره ؟ میخوام بدونم که ایا ویزاشون رو نگرفتن هنوز ؟ یا اینکه گرفتن اما وارد جدول نکردن ؟ممنون
    Mrs.KOR 6.6
    jopeter 6.9
    mfz 7
    Aknoon 7.1

Junior Member

با سلام
    ببخشید من یه سوال داشتم، ما تازه 27 October مدارکمون توسط کانادا پست رسیده میسی ساگا، میخواستم بپرسم چطور میتونیم مطلع بشیم که آیا مدارک رسیده یا نه و مشکلی نداره؟ یا تا قبل از گرفتن فایل نامبر نمیشه کاری کرد؟ در ضمن خیلی ممنون از راهنمایی های خوب دوستان در این سایت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)