صفحه 506 از 1355 نخستنخست ... 64064564964974984995005015025035045055065075085095105115125135145155165566061006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,051 تا 5,060 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member shibalba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

مداركى كه بايد فرستاده بشه عاوه بر مهر مترجم رسمى و برابر اصل لازمه دادگسترى و خارجه هم بخورن؟ يكى ميگفت ببر دفترخونه كه برابر اصل بزنن! ولى آخه دفترخونه ها كه مهرشون فارسيه، به چه درد ميخوره؟!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط finish نمایش پست ها
    بچه ها کسی از این افراد داخل جدول خبری نداره ؟ میخوام بدونم که ایا ویزاشون رو نگرفتن هنوز ؟ یا اینکه گرفتن اما وارد جدول نکردن ؟ممنون
    Mrs.KOR 6.6
    jopeter 6.9
    mfz 7
    Aknoon 7.1

سلام
    ما ویزا نگرفتیم.هنوز وضعیتمون در سایت به in process هم تغییر نکرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    سلام
    آيا درسته كه روي اين وضعيت استاتوس در سايت زياد نميشه حساب كرد؟ من شنيدم گاهي پرونده در حال بررسيه بدون اين كه در اطلاعات سايت تغيير به وجود بياد. ولي نميدونم اصلا صحت داره يا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shibalba نمایش پست ها
    مداركى كه بايد فرستاده بشه عاوه بر مهر مترجم رسمى و برابر اصل لازمه دادگسترى و خارجه هم بخورن؟ يكى ميگفت ببر دفترخونه كه برابر اصل بزنن! ولى آخه دفترخونه ها كه مهرشون فارسيه، به چه درد ميخوره؟!
    سلام
    مدارك رو بايد به دارلترجمه هاي رسمي ببريد حتما تا مهر قوه قضاييه هم بخوره تا رسمي باشه. من اين كار رو كردم دردسرش هم كمتر بود. اطلاع ندارم كه مهر دفتر خونه اعتبار داره يا نه . ولي ميدونم خود دارالترجمه ها ميفرستن قوه قضاييه تا مهر بخوره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matisa نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید من یه سوال داشتم، ما تازه 27 October مدارکمون توسط کانادا پست رسیده میسی ساگا، میخواستم بپرسم چطور میتونیم مطلع بشیم که آیا مدارک رسیده یا نه و مشکلی نداره؟ یا تا قبل از گرفتن فایل نامبر نمیشه کاری کرد؟ در ضمن خیلی ممنون از راهنمایی های خوب دوستان در این سایت
    سلام. از طريق رهگيري محموله ي پستي ميتونيد كه ميفرماييد رسيده. تا دريافت اي ميل اپرووال و فايل نامبر بايد منتظر بمونيد و كاري نميشه قبل اون كرد. حتي بعد از اونم تنها اطلاعاتي كه در دست داريد يه فايل نامبره كه صرفا ميتونيد تو سايت متوجه بشيد كه چه موقع وضعيت شما به اين پروسس تغيير خواهد كرد و نه چيز بيشتر
    موفق باشيد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Smahdis نمایش پست ها
    آيا درسته كه روي اين وضعيت استاتوس در سايت زياد نميشه حساب كرد؟ من شنيدم گاهي پرونده در حال بررسيه بدون اين كه در اطلاعات سايت تغيير به وجود بياد. ولي نميدونم اصلا صحت داره يا نه
    بله من هم این رو شنیدم که نمیشه خیلی روی تغییرات سایت حساب کرد اما منم از صحتش مطمئن نیستم
    البته من در این فروم از اولش رو که مطالعه کردم تا جایی که خاطرم هست همه in process شده بودند و بعد ایمیل پاسپورت رو گرفتند
    البته همین چند وقت پیش در جدول دیدم که تاریخ پاسپورت ریکوئست یکی از دوستان با تاریخ تغییر وضعیتشون به in process یکی بود

Senior Member

سلام
    مدارک بدون تایید دادگستری هنوز حکم ترجمه ی رسمی ندارند
    مدارکی که فقط مهر مترجم رسمی رو دریافت میکنند هنوز ترجمه ی رسمی به حساب نمیایند
    تا جایی که من میدونم اگر شما مدارک رو ببرید دفتر خونه,کپی برابر اصل کنید بعد ببرید دارالترجمه و ترجمه بشوند و مهر مترجم بخورند اما تایید دادگستری نداشته باشند باز هم ترجمه رسمی به حساب نمیاد.
    شما مدارک رو به دارالترجمه بدید و تقاضای تایید دادگستری و (به نظر من) وزارت امور خارجه رو بدید. تایید وزارت امور خارحه رو من نمیدونم ایا حتما نیاز هست یا خیر اما به هر حال محکم کاری هست
    کپی برابر اصل فقظ نشون میده که این کپی که به مدارک شما وصل شده,کپی واقعی هست. همین.
    و اینکه من شنیدم که مدارکی که ترجمه و تایید وزارت خارجه و دادگستری میشند نیازی به کپی برابر اصل ندارند با این وجود ما خودمون اینکار رو انجام دادیم برای احتیاط
    ما اول کپی مدارک رو بردیم دفترخونه کپی برابر اصل کردیم. بعد بردیم دارالترجمه و ترجمه ی رسمی با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه رو گرفتیم و در اخر از دارالترجمه خواستیم که یک مهر کپی برابر اصل انگلیسی هم روی صفحات برامون زد

موفق باشید
    ویرایش توسط mfz : November 7th, 2014 در ساعت 04:02 PM

ما مدارکمون را دادیم برای ترجمه و مهرهای دادگستری و وزارت خارجه هم درخواست دادیم که بزنن.خود دارالترجمه از کپی هایی که از اصل مدارکمون خودش گرفته بود مهر انگلیسی کپی برابر اصل زد(که کاملا معتبره و نوشته داخل مهر کاملا منطبق بر توضیحیه که تو گاید CIC در مورد برابر اصل زده).
    مهردفترخونه فکر نمیکنم اصلا احتیاج باشه.

پ.ن:خیلی دقت کنید که کپی هایی که دارالترجه از مدارکتون گرفته واضح باشه و قبل از تحویل حتما کیفیتش را چک کنید چون تو سایت CIC زده که اگه ناواضح باشه کپی های فارسی ممکنه پروسه را به تاخیر زیادی بندازه)

Junior Member

سلام
    سلام
    ما ویزا نگرفتیم.هنوز وضعیتمون به in process هم تغییر نکرده
    FّّFNo:14/11/2010 , medical:03/08/2013 , Medical in paris:26/08/2013 , DM: 08/11/2013 , PR: :14/11/2013 ,Landed :06/12/2013

Junior Member

سلام
    با درود.
    ما هم هنوز Visa نشدیم.20,Octهم مدیکال اکسپایر شدم و تنها آبدیتی که خواستن عدم سو پیشینه بود که نزدیک 2 ماه پیش پست کردیم.به نظرتون مدیکال و آپدیت میخوان ؟!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)