صفحه 51 از 1355 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657585960611011515511051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط mesbahk نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنونم از لطفتون.یک سوال دیگه
    می خواستم بدونم اگر از طریق سرمایه گزاری بخواهیم بریم کانادا کلا چقدر واسمون در میاد این تبلیغ ها که میگن با ۱۲۰۰۰۰ دلاردرسته؟بعد اینکه جز سرمایه گزاری راهی هست واسه رفتن بدون ایلتس؟سوال اخرم اینه که ایا مهندسی نرم افزار جزو لیست جدید هست؟ممنونم ازتون
    mesbahk سوالت رو تو همین فروم بخش مهاجرت به کانادا اما بخشهای federal skilled worker یا FSW و سرمایه گذاری و یا قسمت مربوط ب مهاجرت Quebec مطرح کن. اونجا اطلاعات به روز و دقیق تری می گیری. اما بهترین کار اینه که با یک وکیل مشاوره داشته باشی و تمام شرایط رو در میون بذاری تا بهترین راهکار رو بگیری.

سلام هانا جان
    بینهایت ازت ممنون هستم که با حوصله جواب سوالم رو دادی /واقعا" به همسرت تبریک میگم برای خانم گلی که دارند
    منهم فکر میکنم همینطور باشه چون موقعیت ما خیلی بهم نزدیک هست بهرحال این خودش یه نکته امیدوارکننده هست
    خیلی خوشحال شدم و اینو مدیون راهنمایی های شما و پوریای عزیز هستم/ منهم امیدوارم کارهمسرتون به زودی درست
    بشه و سال میلادی رو در کنارهم باشید/ بیصبرانه منتظر خبرخوب هر دوی شما عزیزان هستم/ به امید آنروز
    با سپاس
    هستی

سلام

من یه سوالی دارم. ممنون میشم هر کس میدونه یا نظر داره بگه.

من و همسرم احیانا مجبور بشیم تو محرم ازدواج کنیم و بعدش مدارکمون رو بفرستیم سفارت. فقط تو این شرایط نمیتونیم مراسم ازدواج بگیریم یا عکس از ازدواجمون داشته باشیم به نظر شما این مطلب مشکل ایجاد میکنه؟ همسرم هم فقط تو همین بازه میتونه بیاد ایران!! البته ما چند سال هست که با هم هستیم، پرینت ایمیلهامون رو میتونیم به سفارت ارائه بدیم، از پرینت تلفن هم میتونیم کمک بگیریم. من فقط یه مقدار نگران نبود جشن ازدواج و عکس ....... هستم که مبادا سفارت به این مطلب گیر بده!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

من و همسرم احیانا مجبور بشیم تو محرم ازدواج کنیم و بعدش مدارکمون رو بفرستیم سفارت. فقط تو این شرایط نمیتونیم مراسم ازدواج بگیریم یا عکس از ازدواجمون داشته باشیم به نظر شما این مطلب مشکل ایجاد میکنه؟ همسرم هم فقط تو همین بازه میتونه بیاد ایران!! البته ما چند سال هست که با هم هستیم، پرینت ایمیلهامون رو میتونیم به سفارت ارائه بدیم، از پرینت تلفن هم میتونیم کمک بگیریم. من فقط یه مقدار نگران نبود جشن ازدواج و عکس ....... هستم که مبادا سفارت به این مطلب گیر بده!!!
    سلام،
    عکس های مراسم رو بیشتر به خاطر اینکه بتونیم واقعی بودن ازدواجمون رو ثابت کنیم ارائه می دیم. حالا اگر که شما چندین ساله ارتباط دارید خب بیشتر عکس هایی که از قبل دارید رو بفرستید تا طولانی بودن رابطه تون رو نشون بدید. مخصوصاً اگر عکسهای دسته جمعی یا خانوادگی با خانواده خودتون یا همسرتون همراه همسرتون دارید. فقط پشت نویسی یعنی معرفی افراد و ذکر تاریخ و مکان یادتون نره.

Member
    رشته و دانشگاه
    پژوهش علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط mesbahk نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنونم از لطفتون.یک سوال دیگه
    می خواستم بدونم اگر از طریق سرمایه گزاری بخواهیم بریم کانادا کلا چقدر واسمون در میاد این تبلیغ ها که میگن با ۱۲۰۰۰۰ دلاردرسته؟بعد اینکه جز سرمایه گزاری راهی هست واسه رفتن بدون ایلتس؟سوال اخرم اینه که ایا مهندسی نرم افزار جزو لیست جدید هست؟ممنونم ازتون
    سلام بر شما
    قرار هست ژانویه امسال لیست جدید skill worker دولت فدرال در بیاد و به نظر میرسه که بهتره صبر کنید تا اون موقع چون دیگه حتی اگر همین الان اقدام کنید زودتر از ژانویه نمیتونید مدارکتون رو بفرستید و این خطر وجودداره که با شما هم مثل کسانیکه سال 2007 و 2008 از لیست خارج شده بودند و پرونده ی مهاجرتی شون رو کنسل کردن، رفتار کنن.
    ولی همینطور که هستی گفتن یک نگاهی به استان کبک هم بندازید شاید شرایط مهاجرتی اونجا رو بتونید احراز کنید. الان که دیگه فقط کافیه یک مدرک زبان فرانسه داشته باشید. ضمن اینکه اگر خودتون بدون در نظر گرفتن زبان فرانسه امتیاز خوب بیارید لازم نیست که نمره ی مدرک زبانتون خیلی هم بالا باشه.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

سلام
    من هم سال پیش دچار همین مسئله بودم که فقط میتونستم توی محرم بیام ایران ولی وقتی پیش چند وکیل رفتم و همه گفتن که اگر محرم بری برای ازدواج مگه با مذهب شما مغایرت نداره و هرچه که با مذهب و فرهنگتون مغایر باشه میتونه موجب برانگیخته شدن سوال و در نتیجه مصاحبه و به تاخیر افتادن پروسه بشه سفرم رو قبل از محرم انجام دادم که البته با برنامه های فشرده ی اینجا برای همه این کار مقدور نیست.
    البته این رو بگم که معمولا وکلا خیلی وسواسی هستند ولی خواستم فقط این رو به عنوان یک موضوع بهتون گوشزد کنم. البته اینکه شما چند ساله با همسرتون هستید و میتونید مدرک و عکس و ای میل ارائه بدید میتونه تا حدود زیادی جلوی ابهام رو بگیره ولی من توی گزارشی که از وضعیت پرونده ام گرفته بودم علاوه بر اینکه روی سابفه ی آشناییمون تاکید شده بود روی این مسئله که ازدواج طبق فرهنگ و شرع انجام شده هم تاکید وجود داشت.
    امیدوارم موفق باشید
    ویرایش توسط Hanna1973 : October 30th, 2012 در ساعت 02:26 AM

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_star90 نمایش پست ها
    سلام هانا جان
    بینهایت ازت ممنون هستم که با حوصله جواب سوالم رو دادی /واقعا" به همسرت تبریک میگم برای خانم گلی که دارند
    منهم فکر میکنم همینطور باشه چون موقعیت ما خیلی بهم نزدیک هست بهرحال این خودش یه نکته امیدوارکننده هست
    خیلی خوشحال شدم و اینو مدیون راهنمایی های شما و پوریای عزیز هستم/ منهم امیدوارم کارهمسرتون به زودی درست
    بشه و سال میلادی رو در کنارهم باشید/ بیصبرانه منتظر خبرخوب هر دوی شما عزیزان هستم/ به امید آنروز
    با سپاس
    هستی
    سلام هستی جان
    مرسی از پیام بسیار زیبای شما. من تقریبا راحتی خیال ماه گذشته ام رو ( بعد از حدود 10 ماه نگرانی واضطراب به خاطر راهنمایی های غلط و بی اعتبار وکیلم) مدیون این فروم و به خصوص پوریای عزیز هستم و دوست دارم به اونهایی که مثل خودم خیلی چیزها براشون سواله و ممکنه اذیتشون کنه، اطلاع رسانی کنم (البته در حد بضاعتم). خیلی خوشحالم که خیال شما هم کمی راحت تر شده و امیدوارم به زودی خبرهای خوش برای همه مون بیاد.
    به امید روزهای خوش
    هانا

Senior Member

سلام دوستان
    یه سوالی دارم که حسابی ذهنم را مشغول کرده. من PR ام را حدود 4 ماه پیش گرفتم و اومدم ایران و با همسرم ازدواج کردم. حالا می خوام برگردم و اونجا زندگی کنم و برای همسرم اقدام کنم.
    1- آیا همین که در کانادا مستقر شدم می توانم پرونده همسرم را بفرستم؟
    2- آیا میتوانم مدارک وی( بهمراه مدیکالش ) را بهمراه خود از ایران ببرم و از اونجا به اداره مهاجرت پست کنم یا اینکه تاریخ مدیکال همسرم باید بعد از ورودم به کانادا باشه؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی دارم که حسابی ذهنم را مشغول کرده. من PR ام را حدود 4 ماه پیش گرفتم و اومدم ایران و با همسرم ازدواج کردم. حالا می خوام برگردم و اونجا زندگی کنم و برای همسرم اقدام کنم.
    1- آیا همین که در کانادا مستقر شدم می توانم پرونده همسرم را بفرستم؟
    2- آیا میتوانم مدارک وی( بهمراه مدیکالش ) را بهمراه خود از ایران ببرم و از اونجا به اداره مهاجرت پست کنم یا اینکه تاریخ مدیکال همسرم باید بعد از ورودم به کانادا باشه؟
    مرسی
    1- بله می تونید.
    2- مدارک و فرم ها رو بله. ببرید با خودتون که از اونجا پست کنید برای آفیس میسیساگا( البته فدرال). البته نتایج مدیکال رو خود دکتر بعد از اینکه همسرتون آزمایشات رو انجام داد می فرسته پاریس و به شما یک برگه میده که همراه دیگر مدارک می فرستید میسیساگا. تاریخ مدیکال هم ربطی به بودن شما در کانادا نداره فقط موقعی که همسرتون میرن دکتر آدرس شمارو در کانادا لازم دارن.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

سلام، من و همسرم در ایران هستیم و همسرم سیتیزنه، ما پارسال ژانویه اقدام کردیم و 3 آگوست in process شدیم، حالا ببینم کی میگن بیا آنکارا.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)