صفحه 511 از 1355 نخستنخست ... 114114615015025035045055065075085095105115125135145155165175185195205215616111011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,101 تا 5,110 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط wohnhas نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من که تازه میخواهم وارد کانادا شوم و هیچ مالیاتی پرداخت نکردم باید در قبال جمله ی مورد نظر چه کار کنم ؟
    last notice of assessment for the most recent taxation year along with printout of all income slips
    سلام دوست عزیز
    مطمئن نیستم ولی:
    توی همین فروم خوندم که اگه هنوز فرم مالیاتی پرنکردید باید براشون توضیح بدید این قضیه را تو یک برگه جدا(اگه جای خاصی نداره برای توضیحتون)

Junior Member shibalba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان اگه میشه یک نفر جواب من را بدهد

سلام دوستان من تازه میخوام برا اسپانسرشیپ همسر اقدام کنم چندتا سوال دارم اگر میشه جوابم را بدهید:
    1. من در قسمت checklist یه جایی هست که نوشته this section applies only to sponsors who are not residents of Quebec با توجه به اینکه بنده سی اس کیو کبک را دارم ولی در استان آلبرتا میخواهم ساکن شوم من ایا شامل حال من میشود یا خیر؟
    2. من که تازه میخواهم وارد کانادا شوم و هیچ مالیاتی پرداخت نکردم باید در قبال جمله ی مورد نظر چه کار کنم ( last notice of assessment for the most recent taxation year along with printout of all income slips) ؟
    3.من خانمم سابقه کاری در شرکت تحریمی دارد و میخواهم او را کاملا بیکار اعلام کنم ایا امکان پذیر است؟

در مورد سوال سومتون، من امروز از یک نفر که کارشون درست شده بود پرسیدم که آیارزومه ی شغلی خودم(اسپانسرد) رو اعلام کنم یا نه، گفت که اگر اعلام نکنی بهتره، چون بعدا برای وام گرفتن و مالیات یه کم درد سر می شه. ولی مدارک تحصیلی و مدارک معتبر دوره های مختلف رو توصیه کرد. البته من خودم فکر می کردم اگر بنویسم که کار کردم و تخصص دارم، نمره ی مثبتیه تو پرونده، اما ایشون توصیه کرد که چیزی نگم. اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا درمیون بذاره.

سلام دوستان من اپرووالم اومد ديشب و مداركم 22 سپتامبر رسيده بود دست دفتر سفارت. با تشكر از mfz كه به ما در پركردن مدارك خيلي بهمون كمك كردن اميدوارم ويزاشون هر چه سريعتر بياد
    F.N.F:26.jULY.2010 UPDATE:15.JUNE.2013

نقل قول نوشته اصلی توسط spscanada نمایش پست ها
    سلام دوستان من اپرووالم اومد ديشب و مداركم 22 سپتامبر رسيده بود دست دفتر سفارت. با تشكر از mfz كه به ما در پركردن مدارك خيلي بهمون كمك كردن اميدوارم ويزاشون هر چه سريعتر بياد
    سلام دوست عزیز.تبریک میگم.امیدوارم مراحل بعدی هر چه زودتر تموم بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط spscanada نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز مبارکه ما هم ۲۵ سپتامبریم ولی هنوز خبری نیست!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

لدوستان من تازه واردم در این تاپیک . و یه سوال کلی دارم که این تاپیک مثل قسمت مهاجرت فدرال یا کبک ویکی نداره گویا اینطوری کلا از سوالات تکراری حذف میشذ من خودم حاضرم اینکار رو بکنم اگر دوستان پیشکسوتا لطف کنن به اسوالاتم جواب بدن . من پی آر دارم ساکن کبک هستم و یک ماهه ازدواج کردم و تا ماه آینده میخوام برگردم و واسه همسر م اپلای کنم. اولا میخوام بدونم درخواست اسپانسری و سی اس کیو رو همزمان میشه انجام داد و دوم اگر اپرووال و سی اس کیو رو بگیرم تازه میتونم واسه پی آ ر اقدام کنم؟ شماره چک لیست مدارک مرحله اول رو اگر ممکنه بهم. بگید کد.ومه و مدارک همراهش چی هست؟
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Junior Member shibalba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

من تاپيك هاى ديگه رو هم سرچ كردم، اما جواب درست حسابى در مورد اين مشكل پيدا نكردم، قضيه اينه كه تو يكى از فرما تاريخ انقضاى كارت ملى رو پرسيده، خب، ازونجايى كه كارت ملى من منقضى شده اما دولت اعلام كرده همه ى كارت ملى ها تا آخر سال ٩٤ اعتبار دارن، بنظرتون چى بنويسم؟ اگر بنويسم آخر ٩٤، با ترجمه ى پشت كارت ملى مغاير خواهد بود، و احتمالا اگر هم تاريخ انقضاى روى كارت رو بنويسم باز هم مشكل خواهد داشت. چه كنم؟ البته سوالش ستاره دار نيست، و انگار ميشه جواب نداد اما اصلا همين ترجمه ى كارت ملى هم كه لازمه فرستادنش با اين تاريخ پشتش زگيل شده. بنظرتون همينطوري كنار ترجمه واسشون توضيح بدم كه دولت محترم ما در مورد تاريخ انقضاى جديد كارتها مصوبه داده؟ چه مدركى بذارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shibalba نمایش پست ها
    من تاپيك هاى ديگه رو هم سرچ كردم، اما جواب درست حسابى در مورد اين مشكل پيدا نكردم، قضيه اينه كه تو يكى از فرما تاريخ انقضاى كارت ملى رو پرسيده، خب، ازونجايى كه كارت ملى من منقضى شده اما دولت اعلام كرده همه ى كارت ملى ها تا آخر سال ٩٤ اعتبار دارن، بنظرتون چى بنويسم؟ اگر بنويسم آخر ٩٤، با ترجمه ى پشت كارت ملى مغاير خواهد بود، و احتمالا اگر هم تاريخ انقضاى روى كارت رو بنويسم باز هم مشكل خواهد داشت. چه كنم؟ البته سوالش ستاره دار نيست، و انگار ميشه جواب نداد اما اصلا همين ترجمه ى كارت ملى هم كه لازمه فرستادنش با اين تاريخ پشتش زگيل شده. بنظرتون همينطوري كنار ترجمه واسشون توضيح بدم كه دولت محترم ما در مورد تاريخ انقضاى جديد كارتها مصوبه داده؟ چه مدركى بذارم؟
    کاملا نظر شخصیه و ممکنه اشتباه باشه(توضیح اینکه ما هنوز اپروو اسپانسرنشدیم و منتظریم تا45 روز بشه):
    من توی گاید ندیدم جایی که کارت ملی لازمه و به همین دلیل اصلا ترجمه نکردم
    بعدشم این قضیه تاریخ انقضاش رو اعصاب بود کلا!!

با سلام خدمت دوستان
    من که تازه میخواهم وارد کانادا شوم و هیچ مالیاتی پرداخت نکردم باید در قبال جمله ی مورد نظر چه کار کنم ؟
    last notice of assessment for the most recent taxation year along with printout of all income slips
    دوست عزیز اصلا و ابدا نگران نباشید، اصلا برگه مالیاتی مهم نیست ، منم نداشتم ، من 2 هفته پیش دقیقا بعد 50 روز اسپانسر اپرووال هم شدم، فقط تو یه برگه جدا توضیح دادم که چون تازه اومدم فعلا کار نمیکنم ولی دنبال کار هستم و از پس اندازمو کمک خانوادم دارم زندگی میکنم، هیچ مشکلی هم پیش نیومد ، اونا فقط میخوان اسپانسر Social assistance دولت رو نگیره.

Junior Member

دوستان سلام
    من یه سوالی دارم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم.
    من خودم پی آر کانادا هستم و میخواهم برای ویزای خانمم اقدام کنم، البته هنوز عقد نکردیم.
    می خواستم ببینم من از طریق اسپانسرشیپ ایلای کنم سریعتره یا از طریق پذیرش دانشجویی؟ چون گویا اخیرا پروسه گرفتن ویزاهای دانشجویی هم طولانی تر شده.
    اگه راه سریعتری احیانا سراغ دارین هم لطفا راهنمایی کنید.
    سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)