صفحه 54 از 1355 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960616263641041545541054 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member samoel_666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of wales, MA Animation

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria_84 نمایش پست ها
    سلام samoel
    جون من؟؟؟؟؟ 5 فوریه؟؟؟؟ یعنی 5 فوریه فرستادن میسیساگا؟؟؟؟؟؟
    این که خیلی خوبه
    اره جان برادر
    یه دوست دیگمون ۳ هفته پیش بعد از ۲۴ ماه ppr شد ! البته اون یه مشکلی داشت پروندش اما به هر حال رفت .
    ۲۴ ماه تو ecas براش زده بودند ما فقط مدارکت را تحویل گرفتیم همین . ۱ ماه پیش براش درخواست مدیکال مجدد زدند و هفته بعدش ppr شد و الان اونجا هست.

اهان راستی یکی از دلایلش فکر کنم این بود که خانومش هم فقط ۲ ماه تورنتو بود و بقیه زمان ایران پیش شوهرش بود و از کل زمان pr فقط دو ماه و نیم کانادا بود.

?salam, thank you for your quick response. do you know when did they applied initially

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    one of my friends parents got ppr 2weeks ago n she said they had been waiting for it for a long time cause they got it with about 6months delay due to Ankara's busy office. I've also heard they've been working on old applications which has been transferred from Syria based on family sponsorship regarding any cases
    ?do you know how long they have been waiting after the medicals were done

نقل قول نوشته اصلی توسط rararyra20 نمایش پست ها
    ?salam, thank you for your quick response. do you know when did they applied initially
    نقل قول نوشته اصلی توسط rararyra20 نمایش پست ها
    ?do you know how long they have been waiting after the medicals were done
    unfortunately no. she's not a close friend of mine n i just got the news from her as i was tellin my own case status but didn't ask anything cause it wasn't the same app as mine n i wasn't curious to know their timeline but i would ask n let you know soon

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

بچه ها کسی میدونه بعد از صدور csq (فقط برای کبک) چقدر طول میکشه که یه نسخشو بفرسن آنکارا, معمولا اینجور نامه ها رو با پست پیشتاز میفرسن یا پست عادی؟
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

Junior Member

سلام
    سوالي داشتم در مورد پر كردن فرمها در مرحله دوم براي MICC ، از دوستاني كه مثل من براي اسپانسرشيپ همسرشون از كبك اقدام كردن. همونطور كه ميدونيد در مرحله اول CIC اسپانسرشيپ شما را تاييد ميكنه و UCI ميده و بعد از اون ميباستي فرمهاي كبك رو پر كرد تا اونها هم تاييد كنن و پرونده بره ويزا آفيس آنكارا.

سوالم مربوط به فرم Undertaking Family Class هست كه اسپانسر بايد پرش كنه. در Section 5 Declaration كه يكسري سوال هست كه با آري يا خير جواب داده ميشن. اولين سوال اينه : I am domiciled in Quebeq
    منطقا بايد جواب آري داد كه بنده مقيم كبك هستم ولي چيزي كه مشكوكه اينه كه سوالهاي بعدي همه جوابشون خير هست . سوالهايي مثل زندان و سوء سابقه و ...
    از دوستاني كه مثل من از كبك اقدام كردن آيا به اين سوال جواب آري دادن؟ ترجمه مقيم كبك براش درسته ؟ يا مثل سوالهاي بعدي ماهيت منفي داره ؟
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    پژوهش علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط samoel_666 نمایش پست ها
    دیدم
    من چند وقت پیش خیلی بی تابی میکردم و داغون بودم . یه بنده خدایی گفت شما ها که in process شدین دیگه فقط باید به فکر رفتن باشین و کارهاتون را بکنین . دنبال شایعه و چرت و پرت ها نرین . خود کارکنای سفارت هم از برخی خبر های موجود در فروم ها اطلاع ندارن . فقط این مسائل باعث سخت تر شدن تحمل این روزها میشه براتون.

این نیز بگذرد والله !
    سلام
    مرسی از این خبر خوبی که دادین ولی یک سوال پیش میاد که اگه فوریه ای ها ppr شدن چرا ماها که ژانویه فرستادیم هنوز هیچ خبری نیست؟ آیا ممکنه مشکلی توی پرونده های ما باشه یا اینکه به فاکتورهای دیگه بستگی داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

سلام، لطفا هر کس بگه که در چه تاریخی in process شده؟ من در تاریخ 3 آگوست in process شدم و در 7 سپتامبر لندیگ فی رو پرداخت کردم. وکیل من گفت 3 ماه بعد از لندینگ فی، ویزا صادر میشه، یعنی یک ماه دیگه، حالا اگه این درست باشه، شما هم مال خودتون رو حساب کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanna1973 نمایش پست ها
    سلام
    مرسی از این خبر خوبی که دادین ولی یک سوال پیش میاد که اگه فوریه ای ها ppr شدن چرا ماها که ژانویه فرستادیم هنوز هیچ خبری نیست؟ آیا ممکنه مشکلی توی پرونده های ما باشه یا اینکه به فاکتورهای دیگه بستگی داره؟
    سلام هانا جان
    نه مشکلی نیست نگران نباش. یک جورایی شانسیه و تا حدی هم به طول کشیدن security check هر کس بستگی داره. خیلی ها هستند مثل شما که قبل feb بودن. هفته ی پیش یک نفر که مثل شما ژانویه فرستاده بود ppr شد. به زودی خبرای خوب میاد به امید خدا.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran91 نمایش پست ها
    سلام، لطفا هر کس بگه که در چه تاریخی in process شده؟ من در تاریخ 3 آگوست in process شدم و در 7 سپتامبر لندیگ فی رو پرداخت کردم. وکیل من گفت 3 ماه بعد از لندینگ فی، ویزا صادر میشه، یعنی یک ماه دیگه، حالا اگه این درست باشه، شما هم مال خودتون رو حساب کنید!
    من 30 جولای in process شدم مهران جان. landing fee رو هم همسرم همون اول پرداخت کرده بود. امیدوارم همونطور که وکیلتون گفتند بشه و همگی به زودی ppr بشیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)