صفحه 55 از 1355 نخستنخست ... 54546474849505152535455565758596061626364651051555551055 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmilan نمایش پست ها
    سلام
    سوالي داشتم در مورد پر كردن فرمها در مرحله دوم براي MICC ، از دوستاني كه مثل من براي اسپانسرشيپ همسرشون از كبك اقدام كردن. همونطور كه ميدونيد در مرحله اول CIC اسپانسرشيپ شما را تاييد ميكنه و UCI ميده و بعد از اون ميباستي فرمهاي كبك رو پر كرد تا اونها هم تاييد كنن و پرونده بره ويزا آفيس آنكارا.

سوالم مربوط به فرم Undertaking Family Class هست كه اسپانسر بايد پرش كنه. در Section 5 Declaration كه يكسري سوال هست كه با آري يا خير جواب داده ميشن. اولين سوال اينه : I am domiciled in Quebeq
    منطقا بايد جواب آري داد كه بنده مقيم كبك هستم ولي چيزي كه مشكوكه اينه كه سوالهاي بعدي همه جوابشون خير هست . سوالهايي مثل زندان و سوء سابقه و ...
    از دوستاني كه مثل من از كبك اقدام كردن آيا به اين سوال جواب آري دادن؟ ترجمه مقيم كبك براش درسته ؟ يا مثل سوالهاي بعدي ماهيت منفي داره ؟
    ممنون.
    درسته اولی oui
    2,3,4,5,7,9 non
    6,8 رو جای خالی بذارید
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

Member samoel_666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of wales, MA Animation

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran91 نمایش پست ها
    سلام، لطفا هر کس بگه که در چه تاریخی in process شده؟ من در تاریخ 3 آگوست in process شدم و در 7 سپتامبر لندیگ فی رو پرداخت کردم. وکیل من گفت 3 ماه بعد از لندینگ فی، ویزا صادر میشه، یعنی یک ماه دیگه، حالا اگه این درست باشه، شما هم مال خودتون رو حساب کنید!
    من ۲ اکتبر in process شدم و لندینگ فی رو هم فکر کنم همون اول پرداخت کردم زمانیکه مدارک را فرستادیم. فکر کنم تقریبا ۱۰۰۰ دلار به بالا دادم کل هزینه ها رو یادم نیست دقیقا.
    مهران دقیقا هیچ وکیلی نمیتونه بگه که کی کار درست میشه چون هیچ منطق خاصی نداره که بشه روش محاصبه کرد. فقط بستگی به قوی بودن پرونده و مقدار بسیار زیادی شانس داره این داستان

Member samoel_666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of wales, MA Animation

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanna1973 نمایش پست ها
    سلام
    مرسی از این خبر خوبی که دادین ولی یک سوال پیش میاد که اگه فوریه ای ها ppr شدن چرا ماها که ژانویه فرستادیم هنوز هیچ خبری نیست؟ آیا ممکنه مشکلی توی پرونده های ما باشه یا اینکه به فاکتورهای دیگه بستگی داره؟
    نه همه فوریه ای ها که یکیش خود من هستم که ppr نشدند هنوز ! هیچ مشکلی در پرونده ها نیست فقط و فقط یه فاکتور خیلی مهم وجود داره اونم چاشنی شانسِ پرونده ها است که دست ما ها نیست . البته به آفیسر بررسی کننده هم ربط داره که اونروز خوشحال باشه یا نه ؛)

پس همه با هم برای هر چه بیشتر خوشحال بودن همه آفیسر های مهربون و زحمت کش دعا کنیم . )

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

تقریبا 20 روز دیگه یکسال مدیکال من تموم میشه، به نظر شما برم دوباره دکتر یا نرم؟ الان تو in process هستم.

تقریبا 20 روز دیگه یکسال مدیکال من تموم میشه، به نظر شما برم دوباره دکتر یا نرم؟ الان تو in process هستم.
    نه مهران جان. احتمالاً مدیکالتونو تمدید کردند. شما درخواست GCMS ندادین؟ همون note هایی که وضیت پروندتونو با تمام جزئیات نشون میده و اگر مدیکالتونو تمدید کرده باشند اونجا هم ثبت شده.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

این gcms کجای سایته مهاجرته؟ من هر چی گشتم پیداش نکردم، البته وکیل باید این کار رو بکنه، ولی انگار بیخیال ما شده، میشه توضیح بدی در مورد gcms? در خواستمو چه طور بفرستم؟ هزینه داره؟ اونا با وکیل من در تماسن، من ازشون اینو بخوام فکر کنم نشناسنم

این gcms کجای سایته مهاجرته؟ من هر چی گشتم پیداش نکردم، البته وکیل باید این کار رو بکنه، ولی انگار بیخیال ما شده، میشه توضیح بدی در مورد gcms? در خواستمو چه طور بفرستم؟ هزینه داره؟ اونا با وکیل من در تماسن، من ازشون اینو بخوام فکر کنم نشناسنم
    راستش من خودم هم چون تا به حال انجام ندادم وارد نیستم. هزینش 5دلار هستش جوابشم کمتر از 1ماه میاد. از پوریا بپرسی شما بهتره چون درخواست داده بودن.

Member
    رشته و دانشگاه
    پژوهش علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    راستش من خودم هم چون تا به حال انجام ندادم وارد نیستم. هزینش 5دلار هستش جوابشم کمتر از 1ماه میاد. از پوریا بپرسی شما بهتره چون درخواست داده بودن.
    سلام
    من هم حدود یکماه پیش درخواست دادم و جوابم کمتر از بیست روز آمد. ضمنا مبلغ پرداختی هم همون 5 دلار هست که آنلاین پرداخت میکنین و در لینک اولی که براتون میذارم پیداش میکنید. ضمنا شما میتونید درخواست رو به همراه فیش پرداخت انلاین براشون اسکن کنید و بفرستید و در بخشی که ازتون میپرسه که جواب رو به چه صورت میخواهید گزینه ی با ای- میل رو تیک بزنید چون درینصورت جواب کمتر از 20 روز میاد. اما برای اینکه مطمئنتر باشید تمام فرمها به علاوه ی رسید پرداخت رو به آدرسی که در پایین اولین فرم داده ارسال کنید که اگر از تورنتو با پست عادی بفرستید ظرف کمتر از دو روز به دستشون میرسه که بازم بهتون ظرف یکماه جواب میفرستن (تعجب نکنید این دفعه به نامه ی پستی شما جواب دادن)
    شما میتونید فرمها رو از این آدرس پیدا کنید :
    http://www.cic.gc.ca/english/departm...rm-imm5563.asp

http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5475E.pdf

ضمنا اگر اسپانسر بخواهد درخواست بدهد نیاز به فرمی دیگری هست که به شخص دیگری اجازه ی دسترسی به اطلاعات را میدهد اما اگر خود applicant بخواهد درخواست بدهد، نیاز به این فرم نیست.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

مرسي از راهنمائيت، ولي اگه يك ماه طول ميكشه جواب بدن پس فايده نداره درخواست بدم، اگه مديكال بخوان خودشون ميگن ديگه، واقعا خسته شدم از اين پروسه، شيطونه ميگه بيخيال كانادا بشم، ديگه چهار تا فرم انقدر كار نداشت، يكساله بين زمين و هواييم، آدم نميدونه زندگي رو بر اساس ايران برنامه ريزي كنه يا كانادا.

Member
    رشته و دانشگاه
    پژوهش علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    سلام هانا جان
    نه مشکلی نیست نگران نباش. یک جورایی شانسیه و تا حدی هم به طول کشیدن security check هر کس بستگی داره. خیلی ها هستند مثل شما که قبل feb بودن. هفته ی پیش یک نفر که مثل شما ژانویه فرستاده بود ppr شد. به زودی خبرای خوب میاد به امید خدا.
    سلام سپیده جان
    مرسی از اینکه دلگرمم کردی. من که امیدوارم تو زودتر ppr بشی چون ظاهرا از همه ی ماها جلو تر in process شده بودی و مدت بیشتریه که در انتظاری. به هرحال دیگه این روزهایی که آدم فکر میکه نزدیکه خیلی سخت تر میگذره و امیدوارم که برای همه مون به زودی این سختی به پایان برسه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)