صفحه 56 از 1355 نخستنخست ... 64647484950515253545556575859606162636465661061565561056 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member
    رشته و دانشگاه
    پژوهش علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran91 نمایش پست ها
    مرسي از راهنمائيت، ولي اگه يك ماه طول ميكشه جواب بدن پس فايده نداره درخواست بدم، اگه مديكال بخوان خودشون ميگن ديگه، واقعا خسته شدم از اين پروسه، شيطونه ميگه بيخيال كانادا بشم، ديگه چهار تا فرم انقدر كار نداشت، يكساله بين زمين و هواييم، آدم نميدونه زندگي رو بر اساس ايران برنامه ريزي كنه يا كانادا.
    خواهش میکنم. ما هم همینطور تمام این یکسال در تعلیق یه علاوه ی دوری بودیم اما دیگه امیدوارم که این ماجرا به خیر و خوشی تموم بشه و همه قبل از پایان سال به نتیجه رسیده باشیم.
    میخواستم بگم که به احتمال زیاد مدیکال شما رو هم مثل مال ما و پویا تمدید کردن و برای همین هم مجددا با شما تماسی گرفته نشده. امیدوارم که به زودی ppr بشید و به همه هم فورا خبر بدید.
    ویرایش توسط Hanna1973 : November 5th, 2012 در ساعت 11:15 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanna1973 نمایش پست ها
    سلام سپیده جان
    مرسی از اینکه دلگرمم کردی. من که امیدوارم تو زودتر ppr بشی چون ظاهرا از همه ی ماها جلو تر in process شده بودی و مدت بیشتریه که در انتظاری. به هرحال دیگه این روزهایی که آدم فکر میکه نزدیکه خیلی سخت تر میگذره و امیدوارم که برای همه مون به زودی این سختی به پایان برسه.
    مرسی هانا جون راستش من زودتر in process شدم اما پروندم تازه 30 می فایل شده و 10 جولای هم رسیده آنکارا. فکر نکنم این قضیه ی in process شدن زودتر مساله ی مهمی باشه. همانطور که یکی از دوستان همش بیست و چند روز in process موند و 1ماه نشده ppr شد. صد در صد آفیسر ها از خیلی قبل تر سر پرونده ی ایشون بودن و این سایت بود که آپدیتش به موقع نبود. امیدوارم دوری و انتظار برای همه ی ما تموم بشه.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    مرسی هانا جون راستش من زودتر in process شدم اما پروندم تازه 30 می فایل شده و 10 جولای هم رسیده آنکارا. فکر نکنم این قضیه ی in process شدن زودتر مساله ی مهمی باشه. همانطور که یکی از دوستان همش بیست و چند روز in process موند و 1ماه نشده ppr شد. صد در صد آفیسر ها از خیلی قبل تر سر پرونده ی ایشون بودن و این سایت بود که آپدیتش به موقع نبود. امیدوارم دوری و انتظار برای همه ی ما تموم بشه.
    سلام سپیده جان
    راستش برای ما این پرسش پیش اومده که آیا شما منظورتون از in process اون قسمتی هست که کنار Decision Made همسرتون نوشته یا اینکه شما روش کلیک کردین و رفتین داخل و یک جمله براتون نوشته چون ما چند وقت بعد از اینکه این in process رو دیدیم چنین جمله ای رو توی باکس بالا دیدیم.
    .We started processing (Applicant Name)'s application on August -- ,2012
    ممنون میشم که این رو برام روشن کنی چون یک کم با دیدن تایم لاین شما گیج شدم.
    به امید موفقیت و شادی همه

سلام سپیده جان
    راستش برای ما این پرسش پیش اومده که آیا شما منظورتون از in process اون قسمتی هست که کنار Decision Made همسرتون نوشته یا اینکه شما روش کلیک کردین و رفتین داخل و یک جمله براتون نوشته چون ما چند وقت بعد از اینکه این in process رو دیدیم چنین جمله ای رو توی باکس بالا دیدیم.
    .We started processing (Applicant Name)'s application on August -- ,2012
    ممنون میشم که این رو برام روشن کنی چون یک کم با دیدن تایم لاین شما گیج شدم.
    به امید موفقیت و شادی همه
    بله دقیقاً. ecas همونطور که می دونید 2 بخش داره. یکی مربوط به sponsorship هست که ما الان هممون واسه اون قسمت decision made شدیم. یک بخش هم مربوط به permanent residence هست که الان همگی in process هستیم و وقتی روش کلیک می کنید همون جمله که نوشتید (تاریخ in process شدن) رو نشون میده.

بادرود و آرزوی شادکامی و شادزی
    یک سوال داشتم. قضیه از این قرار است که من الان پاس ریکوئست شدم(وتا آخر نوامبر باید از آنکارا ویزای لندینگ بگیرم) و در عین حال می خام تا هفته بعد عقد محضری کنم. آیا بهتر است اول عقدم را ثبت کنم بعد برم کانادا لندینگ کنم(فرصت لندینگ تا ژانویه2013 است) و پی آر گرفته سپس پروسه اپلای برای همسرم را آغاز کنم یا اول برم کانادا لندینگ کنم، پی آر گرفته و بعد بیام ایران و عقد خود را ثبت کنم؟
    ضمنا بهتر است از داخل خاک کانادا اقدام کنم یا از ایران؟
    پیشاپیش از حسن توجه شما سپاسگزارم.
    با تقدیم شادباش دوباره

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    بادرود و آرزوی شادکامی و شادزی
    یک سوال داشتم. قضیه از این قرار است که من الان پاس ریکوئست شدم(وتا آخر نوامبر باید از آنکارا ویزای لندینگ بگیرم) و در عین حال می خام تا هفته بعد عقد محضری کنم. آیا بهتر است اول عقدم را ثبت کنم بعد برم کانادا لندینگ کنم(فرصت لندینگ تا ژانویه2013 است) و پی آر گرفته سپس پروسه اپلای برای همسرم را آغاز کنم یا اول برم کانادا لندینگ کنم، پی آر گرفته و بعد بیام ایران و عقد خود را ثبت کنم؟
    ضمنا بهتر است از داخل خاک کانادا اقدام کنم یا از ایران؟
    پیشاپیش از حسن توجه شما سپاسگزارم.
    با تقدیم شادباش دوباره
    دوست عزیز
    شما حتما باید لندینگ کنید و بعد بیایید و ایران و ازدواج کرده سپس رهسپار کانادا شوید و از اونجا برای همسرتاناقدام کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

متشکرم. البته این رو در نظر داشته باشین که تو گروه Skilled Workers وقتی از داخل کانادا اقدام می کنین (برای ایالت آنتاریو) معمولا مصاحبه ندارین.

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar80 نمایش پست ها
    پیش از هرچیز تبریک می گم ولی نظر کلی بر این هست که ممکنه اضافه شدن همسر منجر به مصاحبه مجدد بشه و ممکنه در مصاحبه مجدد با این وضعیت و شلوغی که الان هست مشکلی پیش بیاد. بنابراین مجموعا نظر وکیل ها بر این هست که بعد از PR این کار انجام بشه و اگر ازدواج واقعی باشه و مدارکش ارائه بشه، مشکلی از لحاظ چک کردن رابطه به وجود نمیاد. اما قبل از pr ، به خصوص با وضعیت شلوغ کنونی و سخت شدن شرایط مهاجرت، ریسک را کمی بالا می بره.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    بله دقیقاً. ecas همونطور که می دونید 2 بخش داره. یکی مربوط به sponsorship هست که ما الان هممون واسه اون قسمت decision made شدیم. یک بخش هم مربوط به permanent residence هست که الان همگی in process هستیم و وقتی روش کلیک می کنید همون جمله که نوشتید (تاریخ in process شدن) رو نشون میده.
    سلام سپیده جان
    ممنون از پاسخ سریعی که دادی. در واقع من فکر میکردم که از زمانیکه این جمله رو میزنه ما باید حدود سه ماه منتظر باشیم ولی الان تقریبا دیگه نمیدونم مبنای محاسبه ی اینکه بالاخره کی قراره ppr بشیم چیه. به هر صورت خیلی ممنون و به امید روزهای بهتر

سلام سپیده جان
    ممنون از پاسخ سریعی که دادی. در واقع من فکر میکردم که از زمانیکه این جمله رو میزنه ما باید حدود سه ماه منتظر باشیم ولی الان تقریبا دیگه نمیدونم مبنای محاسبه ی اینکه بالاخره کی قراره ppr بشیم چیه. به هر صورت خیلی ممنون و به امید روزهای بهتر
    خواهش می کنم هانا جان. بله ظاهراً همونطور که گفتی مبنای دقیقی نداره. این لینک رو ببین یکی از بچه های یک فروم دیگه درست کرده.
    https://docs.google.com/spreadsheet/...hMTzJ4Uy1DUlE#

سلام سپیده جان
    این لینک که معرفی کردی مربوط به چه گروهی هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)