صفحه 6 از 1355 نخستنخست 12345678910111213141516561065061006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

با سلام
    من يك سوال داشتم
    برادر من تورونتو زندگی میکنه و 2 سال پیش از طریق خویشاوندی برای خانواده من اقدام کرد و من اون موقع 20 سالم بود و تحت کفالت پدرم محسوب میشدم
    ولی حالا 22 سالم گذشته و چون درسم تمام شده جدا از خانواده ام محسوب میشم
    خواستم ببینم که آیا من از پرونده خارج شدم یا فقط روزی که برادرم اقدام کرده لازم بوده که زیر 22 سال باشم

با تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamers637766 نمایش پست ها
    با سلام
    من يك سوال داشتم
    برادر من تورونتو زندگی میکنه و 2 سال پیش از طریق خویشاوندی برای خانواده من اقدام کرد و من اون موقع 20 سالم بود و تحت کفالت پدرم محسوب میشدم
    ولی حالا 22 سالم گذشته و چون درسم تمام شده جدا از خانواده ام محسوب میشم
    خواستم ببینم که آیا من از پرونده خارج شدم یا فقط روزی که برادرم اقدام کرده لازم بوده که زیر 22 سال باشم

با تشکر
    اگر اشتباه نکنم تا پایان پروسه مهاجرت باید تحت تکفل پدر و مادر و در حال تحصیل باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_mrj نمایش پست ها
    سلام، من تحت عنوان فرزند وابسته به همراه خانواده ام جهت مهاجرت به کانادا اقدام کرده ایم و در مرحله پاس ریکوست هستیم . از آنجایی که من چندین سال است که نامزد دارم میخواستم بپرسم که آیا کسی میدونه من از چه مرحله ای میتونم به صورت رسمی ازدواجه خودم رو ثبت کنم که تداخلی در روند پرونده ما ایجاد نکنه ؟ آیا باید تا صدور ویزا یا تا زمان لندینگ صبر کنم یا اینکه کلا بهتر که صبر کنم اقامت دائم بگیرم .کسی میدونه که چقدر زمان میبره از لحظه اقدام تا گرفتن ویزا برای همسر ؟ممنون از توجهتان .
    سلام
    من هم دقیقاً شرایط شما رو دارم. البته من الان اومدم کانادا لندینگ رو انجام دادم و کارت پی آر رو گرفتم. دو هفته دیگه بر میگردم ایران ازدواجم رو ثبت میکنم و دوباره میام کانادا که اسپانسر همسرم بشم. به هیچ وجه قبل از لند اولیه در کانادا و گرفتن کارت اقامت ازدواج خودتون رو ثبت نکنین که دچار مشکل میشین! اون پروسه اسپانسر شدن هم حدود شش ماه طول می کشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD,Architecture, Construction Management

سلام ویدا خانوم,
    ممنون از لطفتون .امیدوارم که هر چه زودتر ویزای همسرتان هم صادر بشه.من ی سوال دیگه داشتم اگه در این زمینه اطلاعا تی داشته باشید ممنون میشم راهنمایی کنید.شما بعد از گرفتنه PR دوباره برگشتید ایران واسه ثبت ازدواجتون،میخواستم ببینم میشه وکالت محضری داد به خانوادی همسر برای ثبت ازدواج،که دیگه نیازی نباشه بعد از گرفتن PR برگردم ایران؟البته خانوم من از طریقه تحصیلی اقدام کرده و ممکنه بتونه همزمان با من بیاد کانادا،اما در صورتی که موفق به گرفتن ویزای تحصیلی نشه، دقیقن شرایتمون مشابهه شما میشه.عذر میخوام که سوالم طولانی شد.امیدوارم بتونم بیشتر از تجربیاتتون استفاده کنم

ApplyAbroad Veteran

سلام ویدا خانوم,
    ممنون از لطفتون .امیدوارم که هر چه زودتر ویزای همسرتان هم صادر بشه.من ی سوال دیگه داشتم اگه در این زمینه اطلاعا تی داشته باشید ممنون میشم راهنمایی کنید.شما بعد از گرفتنه PR دوباره برگشتید ایران واسه ثبت ازدواجتون،میخواستم ببینم میشه وکالت محضری داد به خانوادی همسر برای ثبت ازدواج،که دیگه نیازی نباشه بعد از گرفتن PR برگردم ایران؟البته خانوم من از طریقه تحصیلی اقدام کرده و ممکنه بتونه همزمان با من بیاد کانادا،اما در صورتی که موفق به گرفتن ویزای تحصیلی نشه، دقیقن شرایتمون مشابهه شما میشه.عذر میخوام که سوالم طولانی شد.امیدوارم بتونم بیشتر از تجربیاتتون استفاده کنم
    قبل از رفتن با مراجعه به یکی از دفاتر اسناد رسمی می توانید وکالت رسمی تنظیم کنید. اما بهتر است بنا به دلایلی، وکیل شما فردی از خانواده خودتان باشد

Junior Member

سلام ویدا خانوم,
    خواهش میکنم. خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.
    در این مورد نمیدونم، خودم هم خیلی دنبالش بودم که اگه بشه بتونم بعد از گرفتن PR نیام ایران، اما چون ازدواج غیابی وقتی که خانم غایب باشه ظاهراً نمیشه انجام داد (!) نتونستیم کاری کنیم.
    الان که دارم فرمهای اسپانسرشپ رو تکمیل میکنم، اون فرمی که مربوط به ازدواج اینا میشه، که بفهمن ازدواج صوری نباشه، یه سوالهایی داره مثلاً اینکه در مراسم ازدواجتون چند نفر شرکت کردن، عکس بفرستین و این چیزا. که خب اینجوری به نظرم رسید ازدواج غیابی شاید از نظر سفارت زیاد جالب نباشه و شک کنن!
    امیدوارم همسرتون هم همزمان با خودتون وارد کانادا بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biology

سلام دوستان عزیزم من یه راهنمایی می خواستم از شما..من اردیبهشت به مونترال میرم ولی بعد از ذریافت کارت پی ارم به برمیگردم و عقد می کنم می حوام بدونم آیا از همین جا می تونم برای همسرم اقدام کنم یا اینکه باز باید برگردم و اونجا اعلام کنم و اقدام برای پر کردن فرمها کنم؟؟؟؟و اینکه آیا اطلاعی راجع به این فرمها دارید که کجا می تونم پیداشون کنم خیلی خیلی ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید...

سلام خدمت دوستان عزیز

ببخشید آیا عمو می تونه برای برادرزاده اقدام کنه برای اسپانسر شیپ ؟ ( البته تمام وکیل ها گفتند میشه ) من می خواستم بدونم بصورت عملی میشه ؟ و برای همسرش چیکار میشه کرد؟

سلام
    می خواستم بدانم برای اقدام چه کار کنم شرایط من شامل زیر است
    1-من و همسرم و 2 فرزند ریر 8 سال
    2-برادر و خواهر همسرم مقیم کانادا
    3-ايلتس مي خواهد ؟چند؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق 28 آگوست 2006
    تاريخ ترانسفر فايل به ورشو 28اپریل 2010
    تاريخ درخواست آپديت از طرف ورشو ..16سپتامبر....
    تاريخ ارسال مدارك آپديت 16 نوامبر

در ضمن فامیل همسر من مقیم تورونتو هستند؟می تونند اقدام کنند؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق 28 آگوست 2006
    تاريخ ترانسفر فايل به ورشو 28اپریل 2010
    تاريخ درخواست آپديت از طرف ورشو ..16سپتامبر....
    تاريخ ارسال مدارك آپديت 16 نوامبر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)