صفحه 637 از 1355 نخستنخست ... 1375375876276286296306316326336346356366376386396406416426436446456466476877371137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,361 تا 6,370 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

سلام بچه ها از ما 3 feb اپدیت عدم سو پیشینه شوهرم رو خواستن و دیروز که 23 feb بود به دستشون رسیده کسی میدونه چقدر دیگه ممکنه پاس رکویست بشیم و بعد از این مرحله معمولا چقدر طول میکشه ؟ و اینکه اینها کی وضعیت سایت رو تغییر میدن ؟ الا ما باید منتظر چی باشیم ؟ in process یا desicion made ?
    ممنون

سلام دوستان عزیز.
    الان توی سایت دیدم که فرم 0008 مربوط به اسپانسر شونده آپدیت شده. feb 2015
    ما 2 ماه پیش مدارک رو پست کردیم و هنوز اپرووال نگرفتیم و اگر طبق جدول سایت پیش بره (زده 85 روز) ، شاید 1 ماه دیگه نوبت ما بشه.
    آیا دراین مرحله اول از ما آپدیت این فرم رو می خواهند ؟ یا بعدا که پرونده به آنکارا رفت ، آپدیت رو می خواهند؟
    این آپدیت شدن فرم ، پروسه رو به تعویق میندازه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hyperamir نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    الان توی سایت دیدم که فرم 0008 مربوط به اسپانسر شونده آپدیت شده. feb 2015
    ما 2 ماه پیش مدارک رو پست کردیم و هنوز اپرووال نگرفتیم و اگر طبق جدول سایت پیش بره (زده 85 روز) ، شاید 1 ماه دیگه نوبت ما بشه.
    آیا دراین مرحله اول از ما آپدیت این فرم رو می خواهند ؟ یا بعدا که پرونده به آنکارا رفت ، آپدیت رو می خواهند؟
    این آپدیت شدن فرم ، پروسه رو به تعویق میندازه؟
    ممنون
    زمانی ک ما هم منتظر اپرووال بودیم یکی از فرمها آپدیت شد ولی بدون اینکه چیز جدیدی از ما بخان اپروو شدیم و فعلا هم پروندمون تو آنکارا توصفه

Junior Member

سلام خانم هاله.بله احتمال داره که دوباره ازتون مدارک بخوان،از من زمان مصاحبه ترجمه و اصل همه مدارک رو خواستن که بهشون دادم ولی نمیدونم چرا دوباره ۲۹دسامبر ایمیل اومد برام و دوباره همه اون مدارکو با اپدیت فرمها ازم خواستن و بعد از اون دیگه هیچ خبری نشده،در ضمن تو مصاحبه به افیسر گفتم که ۹ دسامبر مدیکالم اکسپایر میشه که گفت تمدیدش میکنیم و تا الان ازم مدیکال جدید نخواستن و امیدوارم که نخوان..ایا تو سایت پرونده شما دیسیژن مید زدن یا نه؟

Junior Member cinnamon_1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Engineering- Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط finish نمایش پست ها
    سلام بچه ها از ما 3 feb اپدیت عدم سو پیشینه شوهرم رو خواستن و دیروز که 23 feb بود به دستشون رسیده کسی میدونه چقدر دیگه ممکنه پاس رکویست بشیم و بعد از این مرحله معمولا چقدر طول میکشه ؟ و اینکه اینها کی وضعیت سایت رو تغییر میدن ؟ الا ما باید منتظر چی باشیم ؟ in process یا desicion made ?
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    یه سوال داشتم. این که میفرمایید دیروز به دستشون رسیده از روی دلیوری پست میفرمایید یا اینکه مرجع دیگه ای هم هست که مطمئن بشیم مدارک به دست سفارت رسيده؟؟
    پست مدارک ما رو 9 ژانویه تحویل سفارت داده و هنوز هیچ خبری نیست!

Junior Member

سلام بله از من اپدیت IMM0008-IMM5669-IMM0008DEPENU-IMM5562-IMM5406 این فرمهارو خواستن که فرستادم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master degree in nursing,shahid behesheshti university

نقل قول نوشته اصلی توسط naye نمایش پست ها
    سلام خانم هاله.بله احتمال داره که دوباره ازتون مدارک بخوان،از من زمان مصاحبه ترجمه و اصل همه مدارک رو خواستن که بهشون دادم ولی نمیدونم چرا دوباره ۲۹دسامبر ایمیل اومد برام و دوباره همه اون مدارکو با اپدیت فرمها ازم خواستن و بعد از اون دیگه هیچ خبری نشده،در ضمن تو مصاحبه به افیسر گفتم که ۹ دسامبر مدیکالم اکسپایر میشه که گفت تمدیدش میکنیم و تا الان ازم مدیکال جدید نخواستن و امیدوارم که نخوان..ایا تو سایت پرونده شما دیسیژن مید زدن یا نه؟
    سلام .هاله هستم.مدیکال رو خودشون تمدید می کنن .همون روز مصاحبه شوهرم این پروسس شد .هنوز دسیژن مید نشده.
    شما دسیژن مید شدید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master degree in nursing,shahid behesheshti university

نقل قول نوشته اصلی توسط nars نمایش پست ها
    سلام .هاله هستم.مدیکال رو خودشون تمدید می کنن .همون روز مصاحبه شوهرم این پروسس شد .هنوز دسیژن مید نشده.
    شما دسیژن مید شدید؟
    این پروسس شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    زمانی ک ما هم منتظر اپرووال بودیم یکی از فرمها آپدیت شد ولی بدون اینکه چیز جدیدی از ما بخان اپروو شدیم و فعلا هم پروندمون تو آنکارا توصفه

ممنون. احتمالا توی این مرحله ، موقعی که نوبت پرونده شما بشه ، ازتون می خوان. درسته؟ توی همین فروم دیدم از خیلی ها آپدیت فرم ها رو خواستند. ممکنه پروسه تون رو به تعویق بندازه؟
    آیا بهتر نیست از الان فرم ها رو تهیه و برای همسرمون توی کانادا پست کنیم که به محض اینکه خواستند ، پست کنه؟
    جالبه که فرم ها هیچ تغییری نمی کنه و فقط تاریخش جدید میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط naye نمایش پست ها
    سلام بله از من اپدیت IMM0008-IMM5669-IMM0008DEPENU-IMM5562-IMM5406 این فرمهارو خواستن که فرستادم
    ممنون. میشه بفرمایید چه مدت بعد از اپرووال ازتون خواستند؟ و اینکه آیا باعث به تعویق افتادن پروسه میشه؟
    پس چرا از برخی نمی خواهند و از بعضی ها می خواهند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hyperamir نمایش پست ها
    ممنون. احتمالا توی این مرحله ، موقعی که نوبت پرونده شما بشه ، ازتون می خوان. درسته؟ توی همین فروم دیدم از خیلی ها آپدیت فرم ها رو خواستند. ممکنه پروسه تون رو به تعویق بندازه؟
    آیا بهتر نیست از الان فرم ها رو تهیه و برای همسرمون توی کانادا پست کنیم که به محض اینکه خواستند ، پست کنه؟
    جالبه که فرم ها هیچ تغییری نمی کنه و فقط تاریخش جدید میشه!

ممنون. میشه بفرمایید چه مدت بعد از اپرووال ازتون خواستند؟ و اینکه آیا باعث به تعویق افتادن پروسه میشه؟
    پس چرا از برخی نمی خواهند و از بعضی ها می خواهند؟
    والا فکر کنم ک اگه فرمی هم آپدیت بخان باید اسپانسرشونده از ایران بفرسته،البته حدسم اینه!
    البته بودن دوستانی که اصلا ازشون آپدیتی هم نخواستن
    به نظر میاد کاملا به سلیقه و میزان سخت گیری آفیسر سفارت تو انکارا بستگی داره و حساب و کتاب خیلی خاصی نداره متاسفانه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)