صفحه 644 از 1355 نخستنخست ... 1445445946346356366376386396406416426436446456466476486496506516526536546947441144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,431 تا 6,440 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    دوستان من واقعا گنگ شدم من 2 ماه بعد در ترکیه ازدواج میکنم اما نمیدونم از سفارت کانادا باید آغاز کنم کارای ازدواج مهاجرت با همسر کاناداییم رو یا اون برگرده اونجا با اداره مهاجرت مکاتبه کنه(( یکی بهم بگه از کجا شروع کنم؟؟؟؟
    دوست عزیز اگه همسرتون سیتیزن هستند میتونید مدارکتون را از خارج خاک کانادا برای اداره مهاجرت کانادا(CIC)بفرستید.اگر همسرتون PR هستند حتما باید ایشون مدارک را از داخل خاک کانادا بفرستن برای CIC.
    برای شروع به این لینک برید و فرمه ها را پر کنید و مدارک را جمع آوری کنید.نیازه که حتما وقت کافی بزارید و کامل مدارک و مستندات ازدواج و رابطتون را با همسرتون جمع آوری کنید.
    http://www.cic.gc.ca/english/informa....asp#immigrate
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master degree in nursing,shahid behesheshti university

سلام دوستان . هاله هستم .همسرم از 4 فوریه این پروسس شده .می دو نید معمولا چقدر طول می کشه تا پاس ریکویست بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hyperamir نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم.
    ما بعد از اینکه مدارک مون رو در 16 دسامبر پست کردیم ، دیروز یک ایمیل برای همسرم (اسپانسر) از طرف cic اومده که یک فایل pdf داره. توی فایل uci داره و یک شماره application . اسم من رو هم به عنوان اسپانسر شونده اورده. و خط اول نوشته :
    This confirms that your Application to Sponsor a Member of the Spouse or Common-Law Partner In
    Canada Class was received by Citizenship and Immigration Canada (CIC)

چون پرونده ما کبک هست ، توی ایمیل خواسته که undertaking application رو به MIDI پست کنیم چون csq نداریم.
    حالا سوال من اینه که این ایمیل دقیقا چیه ؟ هیچ جایی حرف از اپرووال نزده. اما توی سایت MIDI گفته ایمیل اپرووال که از طرف cic اومد، مدارک تون رو بفرستید برای csq.
    الان ما باید همین ایمیل رو پرینت بگیریم به همراه مدارک بفرستیم؟
    و سوال دوم اینکه این uci میشه شماره pr اسپانسر شونده؟ اون شماره application چیه که با F شروع شده؟!

و سوال آخر: توی فرم 1520 سوال 11 ، گزینه اول رو باید تیک بزنیم ؟ چون گفته :
    name of the Citizenship and Immigration Canada office that will process
    the permanent resident application for sponsored persons.
    که همچین چیزی توی ایمیل نیست.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    در رابطه با فرم 1520 قسمت 11 منم فکر میکنم همون پرینت فایل pdf ضمیمه شده ایمیل ارسالی از طرف CIC باید بزاریم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

اولین مرحله تایید شرایط اسپانسر هست که در کانادا بررسی میشه. همسر شما چه سیتیزن باشن چه پی آر در مرحله نخست باید تمام مدارک و فرم های هردونفرتون رو به میسی ساگا بفرستن و پس از تایید همسرتون اداره مهاجرت فایلتون رو به آنکارا میفرسته و اصولا سفارت اگر خودشون ایمیل ندن مدرکی رو از شما بطور مستقیم قبول نخواهند کرد. تنها تفاوتی که برای سیتیزها هست اینه که میتونن فایل رو از خارج از کانادا به میسی ساگا ارسال کنن و اینکه در زمان بررسی پرونده میتونن خارج از کانادا باشن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    دوستان من واقعا گنگ شدم من 2 ماه بعد در ترکیه ازدواج میکنم اما نمیدونم از سفارت کانادا باید آغاز کنم کارای ازدواج مهاجرت با همسر کاناداییم رو یا اون برگرده اونجا با اداره مهاجرت مکاتبه کنه(( یکی بهم بگه از کجا شروع کنم؟؟؟؟
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Junior Member

من PR هستم (Quebec skill Worker) و می خواهم از کانادا برای همسرم درخواست ویزای اقامت کنم. مسئله مدت زمانی هست که طول می کشه تا ویزا آماده بشه که چیزی بین 6 ماه تا یکسال است. آیا راهی هست که همسرم همزمان با اقدام من برای اضافه کردنش به فایل خودم ویزای جداگانه ای مثل ویزیت زبان یا غیره بگیره و در کنار من در کانادا باشه؟ ممنون .

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط matisa نمایش پست ها
    دوستان میشه لطفا بگین آیا کسی تجربه گرفتن ویزا از طریق این آژانسهارو داره یا نه؟مطمئن هستن؟
    ویزای من رو دوسال پیش یک شرکت خدمات مهاجرتی پیک آپ کرد. برای تمام مدارک و پولی که پرداخت می کنین باید رسید تحویل بگیرین.
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

دوستان عزیز ایمیلی که cic برای من فرستاده و یک فایل pdf داره ، بالای فایل ، یک uci داره که با یک حرف انگلیسی شروع میشه و 12رقم داره! و یک اپلیکیشن نامبر هم هست.

با هر دو خواستم توی سایت وارد بشم ، وارد نمیشه. uci که میگه باید 8 رقم باشه و حتی uci همسرم رو هم زدم وارد نشد.
    با اپلیکیشن نامبر هم وارد نمیشه. به نظر تون مشکل کجاست؟
    چیکار باید بکنم؟ ممنون

سلام تبریک میگم دوست عزیز . ایا شما اول in process شدید ؟ و بعدش decision made ؟ یا desicion made و in process هر دو در یک زمان با هم به پروندتون اضافه شد ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط matisa نمایش پست ها
    سلام دوستان، همین الان ایمیل پاسپورت ریکوئست ما اومد
    امیدوارم برای همه شما عزیزان خیلی زود این اتفاق زیبا و قشنگ بیفته
    میشه لطف کنید اگر کسی آژانس مطمئن میشناسه برای پیکاپ ویزا به من معرفی کنه؟ و آیا درست و مطمئن هست این کار یا خطرناکه؟

دوستان ایمیل درخواست پاسپورت ما هم آمد!
    امیدوارم همه شما هم به زودی این خبر خوش رو دریافت کنید.

Junior Member shibalba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

فایل نامبرمون اومد به اسپانسر ایمیل زدن (دوماه و نیم طول کشید). ایشالا که اداره ی مهاجرت از تنبلی بعد تعطیلات عید کشیده بیرون و بزودی ایمیلای خوش خبر برای همگی بیاد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)