صفحه 653 از 1355 نخستنخست ... 1535536036436446456466476486496506516526536546556566576586596606616626637037531153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,521 تا 6,530 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط Shimo0ol نمایش پست ها
    اگه مديكال اكسپاير شده باشه چي؟ دوستان گفتند تمديد مي كنند يعني يك ساله تمديد مي شه؟؟ مرسي از اينكه پاسخ داديد
    والا من از این مورد خبرا ندارم و نمیدونم قضیه تمدید چیه ولی راستش زمانی که با همسرم رفتیم مدیکال .یه خانمی اومده بود که ازش مجددا مدیکال خواسته بودن بعد یکسال و دکتر راهواریان هم گفت که بعضی ها اینطوری شدن .ولی بنظر خودم نباید اینطور باشه قاعدتا و خودشون باید یه فکری براش بکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Smahdis نمایش پست ها
    من شخصا اگر كوچكترين خبري از پروندم بشه اولين كاري كه ميكنم اينه كه اينجا بقيه دوستان رو در جريان بذارم. و جدول رو آپديت كنم.
    دوست عزيزم فكر كنم شما يه كم بيش از حد استرس داري و هر چند روز يه بار اين سوال رو از بچه هاي قديمي ميكنيد
    بهترين كار اينه كه به زندگي روزمره ي خودتون ادامه بديد و از لحظه حال و خانواده و دوستانتون لذت ببريد. جواب دير يا زود مياد
    و بدترين كار اينه كه پرونده ي خودتون رو با بقيه مقايسه كنيد. چون هيچ حساب كتابي نداره . بعضي ها سه ماهه جواب ميگيرن و بعضي هاي بدون هيچ دليلي ١٢ ماهه.
    به اميد موفقيت و خبراي خوش براي شما و بقيه...
    دوست عزیز این نه مقایسه است نه استرس.چرا بد برداشت میکنید.بیشتر منظورم درخواست لندینگ فی و یا چیزهای جزیی بود که معمولا بچه ها تو جدول آپدیتش نمیکنن.بعد پرسیدنها فقط یک رابطه است نه یک ضابطه و تجزیه تحلیل اینکه کی زود رفت کی دیر رفت.بهرحال اگه باعث ناراحتیتون شدم ببخشید.دیگه هیچ سوالی پرسیده نخواهد شد.

Junior Member

سلام دوستان
    کپی پاسپورت ها رو باید برابر اصل کنیم ؟؟؟؟

Junior Member

دوستان فرم 0008, تاریخ صدور و انقضای کارت ملی رو می خواد و همون طور که همه میدونیم کارتای ملی اکثر ما تاریخ گذشتست و ضمنا تاریخ صدور هم نداره. شما چه کردید با این قضیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aminabtin نمایش پست ها
    دوستان فرم 0008, تاریخ صدور و انقضای کارت ملی رو می خواد و همون طور که همه میدونیم کارتای ملی اکثر ما تاریخ گذشتست و ضمنا تاریخ صدور هم نداره. شما چه کردید با این قضیه؟
    سلام ، ما شماره شناسنامه را نوشتیم چون تاریخ صدور دارد و جای تاریخ انقضا را خالی گذاشتیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aminabtin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کپی پاسپورت ها رو باید برابر اصل کنیم ؟؟؟؟
    ما برابر اصل کردیم دقیقا نمیدونم نیاز بود اما برای محکم کاری انجام دادیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط minoogol نمایش پست ها
    سلام ، ما شماره شناسنامه را نوشتیم چون تاریخ صدور دارد و جای تاریخ انقضا را خالی گذاشتیم.
    سلام
    ما هم شماره شناسنامه نوشتیم(البته برای من با شماره ملی یکی بود).تاریخ صدور شناسنامه را زدیم و انقضا را خالی گذاشتیم.فعلا هم اسپانسر اپرووال شدیم.
    پاسپورتم کپی برابر اصل نکردیم.
    هرچند ما اصلا کارت ملی هامون را ترجمه نکردیم چون به این نتیجه رسیدیم ک لازم نیست(توصیه میکنم ک شما ترجمه کنید و مثل ما ریسک نکنید).

سلام بچه ها. همسر من هم پاسپورت ريكوست شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamiiiii نمایش پست ها
    سلام بچه ها. همسر من هم پاسپورت ريكوست شد.
    تبريك ميگم عزيزم. اميدوارم هميشه خبراي خوش باشه براتون. Ecase شما هم قبل دريافت اي ميل تغييري نكرده بود؟

سلام ممنون. ايشالا خبراى خوب براى همتون بياد. ببين من اول ايميل رو دريافت كرديم سه شنبه . و چهار شنبه تو cic از application received تغيير پيدا كرد به in processing و decision made.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)