صفحه 655 از 1355 نخستنخست ... 1555556056456466476486496506516526536546556566576586596606616626636646657057551155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,541 تا 6,550 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member cinnamon_1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Engineering- Shiraz University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

سلام دوستان عزیز و همراه
    امروز ویزای من به دستم رسید. وقتی گرفتمش برای همگی دعا کردم. محض اطلاع دوستانی که قصد ندارن شخصا برای دریافت ویزا به ترکیه سفر کنن باید عرض کنم که ویزای من رو یه شرکت برام پیک آپ کرد. فاصله خروج پاسپورتم از ایران تا بازگشتش، یک هفته بود. همه چیز سر موقع انجام شد و هزینه ها بسیار مناسب بود. مدارکی که تحویل شرکت دادم شامل پاسپورت امضا شده، دو قطعه عکس 3.5 در 4.5 و پرینت ایمیل پاس ریکوئست بود که انتهای اون رو امضا و اسم، قد و رنگ چشم خودم رو هم در جای مربوطه اضافه کرده بودم. پشت یکی از عکسها، اسم و فایل نامبر خودم و اسم و آدرس آتلیه و تاریخ گرفته شدن عکس رو هم نوشتم.
    با آرزوی موفقیت و شادی برای همه شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط Artak نمایش پست ها
    ممنونم, والا ما وکیل داریم وکیل ما گفت تاریخ دقیق سفرهای 10 سال اخیرت رو زمان ورود و خروج به اون کشور و دلیل سفر و اینکه چنتا پاس تعویض کردم تا الان رو پرسید و توی فرم نوشت و میل کرد براشون.
    آیا شما کپی ده صفحه اول پاسپورتهایی که منقضی شده با صفحه هایی که ویزای کشورها تو اون خورده رو هم براشون ضمیمه کردید؟ یا اینکه وکیل شما فقط لیست کشورها رو تو فرم مجددا پر کرده و فرستاده؟[/QUOTE]

ما موقع ارسال مدارک به CIC کپی تمام صفحات پاسمون رو فرستاده بودیم و الان فقط تاریخ دقیق سفرها و دلیلشو نوشتیم.

Junior Member

ما موقع ارسال مدارک به CIC کپی تمام صفحات پاسمون رو فرستاده بودیم و الان فقط تاریخ دقیق سفرها و دلیلشو نوشتیم.[/QUOTE]

ما هم کپی ده صفحه اول پاسپورت معتبر فعلی رو با مدارک اولیه فرستاده بودیم. ولی از پاسپورتهای قبلی که اعتبارشون گذشته بود (و مربوط به ده سال گذشته بودند) فقط کپی صفحه اول رو گذاشتیم. حالا موندیم که کپی صفحات اون دو تا پاسپورت رو هم میخواهند یا نه. آیا بلیط جاهایی که همسرم رفته رو هم نیاز دارند یا نه. چون خود فرم مربوط به Travel History و اینکه کجا و به چه دلیل مسافرت رفتند رو موقع ارسال اولیه مدارک فرستاده بودیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cinnamon_1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز و همراه
    امروز ویزای من به دستم رسید. وقتی گرفتمش برای همگی دعا کردم. محض اطلاع دوستانی که قصد ندارن شخصا برای دریافت ویزا به ترکیه سفر کنن باید عرض کنم که ویزای من رو یه شرکت برام پیک آپ کرد. فاصله خروج پاسپورتم از ایران تا بازگشتش، یک هفته بود. همه چیز سر موقع انجام شد و هزینه ها بسیار مناسب بود. مدارکی که تحویل شرکت دادم شامل پاسپورت امضا شده، دو قطعه عکس 3.5 در 4.5 و پرینت ایمیل پاس ریکوئست بود که انتهای اون رو امضا و اسم، قد و رنگ چشم خودم رو هم در جای مربوطه اضافه کرده بودم. پشت یکی از عکسها، اسم و فایل نامبر خودم و اسم و آدرس آتلیه و تاریخ گرفته شدن عکس رو هم نوشتم.
    با آرزوی موفقیت و شادی برای همه شما.
    تبريك فراوان به شما، ميتونم بپرسم اعتبار ويزا تون چقدر هست؟

Junior Member cinnamon_1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Engineering- Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط Shimo0ol نمایش پست ها
    تبريك فراوان به شما، ميتونم بپرسم اعتبار ويزا تون چقدر هست؟
    ممنونم. تا انقضای مدیکالم اعتبار داره.

Junior Member

دوستانی که اپروال گرفتند ممکنه لطفا توضیح بدهند که آیا کپی همه صفحات مربوط به پاسپورت فعلی و پاسپورتهای قبلی مربوط به ده سال گذشته رو ضمیمه مدارک اولیه ارسالی کردند یا خیر؟

Junior Member

دوستانی که اپروال گرفتند ممکنه لطفا توضیح بدهند که آیا کپی همه صفحات مربوط به پاسپورت فعلی و پاسپورتهای قبلی مربوط به ده سال گذشته رو ضمیمه مدارک اولیه ارسالی کردند یا خیر؟
    نه فقط پاسپورت فعلي

من چون چند سال خارج از کشور زندگی کرده بودم تقریبا از تموم صفحات پاسپورت قبلیم و نصف صفحات پاسپورت فعلیم کپی گرفتیم

دوستان سلام

دوستانی که اینپراسس هستند میشه لطفاً به 2 تا سوال من جواب بدن.

1- چند وقته اینپراسس هستید.

2- مسافرت خارج کشور رفتید ؟ اگر رفتید چند بار ؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان،
    من به تازگی PR رو دریافت کردم و قصد دارم که تا چند ماه آینده ازدواج کنم. می‌خواستم ازتون بپرسم، به عنوانه اسپانسر کننده، چقدر داشتن کار، مقدار درامد و مدت زمانه PR بودن برای أپروال گرفتن مهم هستش؟ با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)