صفحه 7 از 1355 نخستنخست 1234567891011121314151617571075071007 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط babakchemst نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدانم برای اقدام چه کار کنم شرایط من شامل زیر است
    1-من و همسرم و 2 فرزند ریر 8 سال
    2-برادر و خواهر همسرم مقیم کانادا
    3-ايلتس مي خواهد ؟چند؟
    ظاهرا ایشون نمیتواند اسپانسر شما بشود. شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی بقرار زیر است (از سایت اداره مهاجرت کانادا):

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...ho.asp#who_can

Who can be sponsored

You can sponsor:

• parents
    • grandparents
    • brothers or sisters, nephews or nieces, granddaughters or grandsons who are orphaned, under 18 years of age and not married or in a common-law relationship
    • another relative of any age or relationship but only under specific conditions (see Note below)
    • accompanying relatives of the above (for example, spouse, partner and dependent children).

Note: you can sponsor one relative regardless of age or relationship only if you do not have a living spouse or common-law partner, conjugal partner, a son or daughter, parent, grandparent, sibling, uncle, aunt, nephew or niece who could be sponsored as a member of the family class, and you do not have any relative who is a Canadian citizen or a permanent resident or registered as an Indian under the Indian Act.

Who cannot be sponsored

Other relatives, such as brothers and sisters over 18, or adult independent children cannot be sponsored. However, if they apply to immigrate under the Skilled Worker Class, they may get extra points for adaptability for having a relative in Canada.

ApplyAbroad Guru

درواقع این متن میگه برادر همسر شما فقط در صورتی میتونست اسپانسر شما بشه اگر ایشون نه زن و فرزند داشت، نه پدر و مادر درقید حیات و نه هیچ فامیلی که اقامت یا تابعیت کانادا داشته باشند. بعبارت دیگه کسانی که تک و تنها تو کانادا هستند و هیچ فامیل مجازی برای اسپانسر کردن ندارند میتونند به انتخاب خودشون یک نفر از بستگانشون رو اسپانسر کنند (البته اگر شرایط دیگر مثل درآمد و غیره رو داشته باشند).

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_f_s نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز

ببخشید آیا عمو می تونه برای برادرزاده اقدام کنه برای اسپانسر شیپ ؟ ( البته تمام وکیل ها گفتند میشه ) من می خواستم بدونم بصورت عملی میشه ؟ و برای همسرش چیکار میشه کرد؟
    عمو میتونه اگر برادرزاده زیر 18 سال و مجرد باشه. لینک پست بنده (دوتا بالاتر) رو ببینید.

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

سلام من میخوام اسپانسر همسرم بشم آیا باید اول کارای اقامتش درست بشه تا بتونه بیاد کانادا یا می تونه بیاد کانادا و همزمان کارای اقامتش انجام بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    سلام من میخوام اسپانسر همسرم بشم آیا باید اول کارای اقامتش درست بشه تا بتونه بیاد کانادا یا می تونه بیاد کانادا و همزمان کارای اقامتش انجام بشه؟
    اصولاً باید کارای اقامت همسرتون درست بشه تا بتونه وارد کانادا بشه. اما اگه قبل از اینکه ویزای اقامت بگیره میتونه از طریق ویزایی مثل ویزای دانشجویی وارد کانادا بشه و از اونجا شما اسپانسرش بشین اینم میشه.
    البته این راه دوم خیلی زمان بر هست. اگر همسرتون خارج ار کانادا باشه و شما اسپانسرش بشین و پرونده مشکل خاصی نداشته باشه کارای اقامت همسرتون شش ماهه درست میشه. اما وقتی همسرتون با شما داخل کانادا باشه و پروسه اسپانسرشیپ رو شروع کنین حدود یک سال و نیم تا دریافت کارت اقامت طول می کشه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vida_24 نمایش پست ها
    سلام
    من هم دقیقاً شرایط شما رو دارم. البته من الان اومدم کانادا لندینگ رو انجام دادم و کارت پی آر رو گرفتم. دو هفته دیگه بر میگردم ایران ازدواجم رو ثبت میکنم و دوباره میام کانادا که اسپانسر همسرم بشم. به هیچ وجه قبل از لند اولیه در کانادا و گرفتن کارت اقامت ازدواج خودتون رو ثبت نکنین که دچار مشکل میشین! اون پروسه اسپانسر شدن هم حدود شش ماه طول می کشه.
    سلام Vida_ 24
    يك سوال تخصصي داشتم؟ جرا بعد از دريافت ويزا ازدواج نكرديد؟قبل از ‌landing ؟ اشكالي داره؟ اخه من هم مي خواهم اول ويزايم را دريافت كنم و بعد ازدواج! بعد از ازدواج هم بروم كانادا تا كار همسرم درست شود!!! اين اشكالي دارد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    سلام Vida_ 24
    يك سوال تخصصي داشتم؟ جرا بعد از دريافت ويزا ازدواج نكرديد؟قبل از ‌landing ؟ اشكالي داره؟ اخه من هم مي خواهم اول ويزايم را دريافت كنم و بعد ازدواج! بعد از ازدواج هم بروم كانادا تا كار همسرم درست شود!!! اين اشكالي دارد؟
    سلام
    چون تا قبل از لند کردن شما PR حساب نمی شین. به محض ورود به خاک کانادا فرمهایی رو امضا می کنین و از اون لحظه PR حساب می شین. و اگر تاریخ ازدواج قبل از تاریخ PR شدن باشه به مشکل می خورین.
    توی فرمهایی که توی فرودگاه امضا می کنین همه مشخصات شما نوشته شده، از جمله single یا married بودن. با امضای اون فرمها یعنی شما همه اون مشخصات رو تایید می کنید. اگر قبل از لند ازدواج کنید و در فرودگاه اون فرمها رو امضا کنین به قول خودشون misrepresentation کردین و PR خودتون هم ازتون می گیرن، چه برسه به اینکه بخواین اسپانسر یکی دیگه بشین!
    خلاصه که میدونم سخته، اما ماها که این همه صبر کردیم به خاطر 2 ماه اینور اونور همه چیزو خراب نکنیم!!

سلام Vida_ 24
    طبق قوانین مهاجرت کانادا صرف صدور ویزا مبنی بر اخذ اجازه ی اقامت دائم کانادا برای شما نمی باشد و در واقع اجازه ی اقامت دائم شما در دست آفیسر اداره ی مهاجرت کانادا مستقر در مرز هوایی این کشور می باشد. حتی ایشان این قدرت را دارند که مانع از ورود شما به کانادا شود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    طبق قوانین مهاجرت کانادا صرف صدور ویزا مبنی بر اخذ اجازه ی اقامت دائم کانادا برای شما نمی باشد و در واقع اجازه ی اقامت دائم شما در دست آفیسر اداره ی مهاجرت کانادا مستقر در مرز هوایی این کشور می باشد. حتی ایشان این قدرت را دارند که مانع از ورود شما به کانادا شود.
    خیلی متشکرم از اطلاعات ارزنده شما ...یک سوال دیگر:
    خوب آگه من بعد از landing برگردم، ازدواج کنم و سپس دوباره برم کانادا می بایست حنما در اونجا مشغول به کار بشوم تا بتوانم اسپانسر همسرم شوم یا خیر؟ یعنی باید فیش حقوقی ارائه دهم به سفارت؟!!!

ApplyAbroad Veteran

خیلی متشکرم از اطلاعات ارزنده شما ...یک سوال دیگر:
    خوب آگه من بعد از landing برگردم، ازدواج کنم و سپس دوباره برم کانادا می بایست حنما در اونجا مشغول به کار بشوم تا بتوانم اسپانسر همسرم شوم یا خیر؟ یعنی باید فیش حقوقی ارائه دهم به سفارت؟!!!
    همسر از شرط استطاعت مالی معاف است
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)