صفحه 725 از 1355 نخستنخست ... 2256256757157167177187197207217227237247257267277287297307317327337347357758251225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,241 تا 7,250 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

سلام به همگی توی فرم 0008 باید اگر ازدواج قبلی داشته باشیم بنویسیم ولی من نمی خوام بنویسم که ازدواج قبلی دارم چون شناسنامه من تعویض شده و شناسنامه جدید رو براشون میفرستم، ایا مشکلی برام پیش میاد اگه نگم این مساله رو؟ و سوال بعدی national identity document دقیقا چیه کارت ملی یا شناسنامه چون تاریخ issue و تاریخ انقضا داره، دقیقا چیو باید بنویسم؟ ممنون از همگی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiAllami نمایش پست ها
    سلام به همگی توی فرم 0008 باید اگر ازدواج قبلی داشته باشیم بنویسیم ولی من نمی خوام بنویسم که ازدواج قبلی دارم چون شناسنامه من تعویض شده و شناسنامه جدید رو براشون میفرستم، ایا مشکلی برام پیش میاد اگه نگم این مساله رو؟ و سوال بعدی national identity document دقیقا چیه کارت ملی یا شناسنامه چون تاریخ issue و تاریخ انقضا داره، دقیقا چیو باید بنویسم؟ ممنون از
    همگی

سلام دوست عزیز. اگر هیچ رد و اثری از ازدواج قبلی تون نیست و مدارکی که نشون بده شما قبلا ازدواج کردید وجود نداره ، فکر نمی کنم مشکلی باشه. اما نظر شخصی من اینه که همه چیز رو درست و راست بیان کنید. چون اگر روزی بفهمند که شما دروغ اعلام کردید ، مشکلات زیادی خواهید داشت.
    در مورد سوال دوم تون : من خودم کارت ملی رو زدم و تاریخ انقضاش هم پشت کارت هست. اما برخی دوستان هم بودند که شناسنامه زدند و جای تاریخ انقضا رو خالی گذاشتند. هیچکدوم هم فکر نمی کنم مشکلی داشته باشند. باز هم نظر شخصی من کارت ملی هست.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    دوستان همسر من هم دیروز بعد از 3.5 ماه پاس ریکوییست شد. کلا خودمونم کف کردیم . ولی خوب خدا روشکر به خیر گذشت . هفته قبل سی اس کیو خواستن و فرستادیم و دیروزم نامه پاس ریکویست شد. امیدوارم کار همگی خیلی زود درست شه
    تبریک می گم...ولی حالا آدم هم یکم هول می شه اگه این قدر زود جوابش بیاد....مثلا من برای یک ساله برنامه ریزی کردم بعد یه دفعه سه ماهه بشه هم خوبه هم بده.... ان شالله کار همه درست بشه.

یه سوال از دوستان داشتم ... توی فرمی که سوالات اسپانشر شونده هست در مورد اینکه آیا با اسپانسر زندگی هم کرده اید پرسیده ....خوب ما فروردین عروسی کردیم..همسر من شش ماه هست که ایرانه و ما بیشتر روزها رو با هم بودیم.... اصلا باید بنویسیم کل این شش ماه با هم زندگی کردیم یا مثلا بازه های دو هفته دو هفته بنویسیم... یه سوال دیگه هم اینه که توی فرم سوالات اسپانسر پرسیده شما در کانادا تنها زندگی می کنید؟ خوب همسر من الان بره کانادا می ره خونه پدرش و برادر و خواهرش و مادرش هم اونجا هستند... باید این ها رو دقیق همونطور که هست بنویسه؟

راستی این CSQ که در موردش صحبت شده ، چیه؟

Junior Member

سلام دوستان از جمع دوستان جدید و با تجربه کسی در زمینه ریجکت شدن پرونده تجربه ب نداره لطفا تجربه تونو از ما دریغ نکنید من و همسرم زندگیمون حرام شده

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolmagic نمایش پست ها
    یه سوال از دوستان داشتم ... توی فرمی که سوالات اسپانشر شونده هست در مورد اینکه آیا با اسپانسر زندگی هم کرده اید پرسیده ....خوب ما فروردین عروسی کردیم..همسر من شش ماه هست که ایرانه و ما بیشتر روزها رو با هم بودیم.... اصلا باید بنویسیم کل این شش ماه با هم زندگی کردیم یا مثلا بازه های دو هفته دو هفته بنویسیم... یه سوال دیگه هم اینه که توی فرم سوالات اسپانسر پرسیده شما در کانادا تنها زندگی می کنید؟ خوب همسر من الان بره کانادا می ره خونه پدرش و برادر و خواهرش و مادرش هم اونجا هستند... باید این ها رو دقیق همونطور که هست بنویسه؟
    عین همین ها رو بنویسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط a_babak نمایش پست ها
    دوست عزیز، سی اس کیو رو با چه روشی خواستن که بفرستید؟ ایمیل کردید یا با پست فرستادید؟
    ممنون
    گفتن ایمیل کنید.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : July 7th, 2015 در ساعت 11:28 PM دلیل: ترکیب

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

[QUOTE=amirebad;2026127]دوستان گل ، بعد از in process شدن ، الان به ما ایمیل زدند و درخواست csq کردند. یک جای ایمیل گفته که یک نسخه از csq را برای ما ایمیل کنید:

Note: You should apply for CSQ within 40 days but it will take time till you obtain the CSQ. As soon as you receive it, please provide a copy of that via e-mail to us.

اما قبلا توی همین فروم خوندم که برخی دوستان یک نسخه از csq رو پست کردند! به نظرتون باید پست کنیم یا ایمیل؟
    و اگر پست باید بکنیم ، به کدوم آدرس؟ و اگر ایمیل باید بکنیم به کدوم آدرس؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.[/QUOTEا]

از ما خواستن ایمیل کنیم و بعد 1 هفته هم پاس ریکویست شدیم

نقل قول نوشته اصلی توسط susarch نمایش پست ها
    سلام دوستان. پرونده همسر من در تاریخ27 می اینپروسس شده و در تاریخ 24 می از ما سوپیشینه کشور هند رو خواستن که همسرم دانشجو بوده و csq ماهم فرستادیم و در تاریخ 12 جون دستشون رسید و دیگه هیچ خبری نشده! اگر کسی اطلاع داره میشه به من بگه قدم بعدی چیه؟ و ما باید چه کار کنیم؟
    در ضمن چقدر کارمون طول میکشه تا پاس ریکوئست.
    یکی از دوستان اتفاقا شبیه کیس شما بود و سوپیشینه هند خاستن ازش
    اگه اشتباه نکنم بعد یک ماه اومد ویزاش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bm2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان از جمع دوستان جدید و با تجربه کسی در زمینه ریجکت شدن پرونده تجربه ب نداره لطفا تجربه تونو از ما دریغ نکنید من و همسرم زندگیمون حرام شده
    سلام دوست عزيز به نظر من از طريق MP محلي كه همسرتون در كانادا زندگي ميكنند پيگيري بفرماييد ، اگر در گوگل سرچ كنيد آدرس contact اون شخص براتون مياد. اگر وكيل دارين ازش بخواين درخواست ATIP بده يا خودتون هم ميتونين اين درخواست رو بدين توي همين فروم يكي لينك ATIP رو گذاشته حتما مطالعه كنيد و انشالله مشكلتون حل ميشه اصلا نگران نباشين

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)