صفحه 774 از 1355 نخستنخست ... 2746747247647657667677687697707717727737747757767777787797807817827837848248741274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,731 تا 7,740 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    دوست عزيز شما پاس ريكوييست شديد؟لااقل يه خبر ميداديد ما هم در شادي شما سهيم مي شديم!
    نه هنوز متاسفانه، نزدیک دو ماه هس ک مدارک آپدیت رو فرستادیم اما هنوز خبری از پاس رکوییست نشده، اگه خبری بشه حتما همه رو تو شادی خودم سهیم میکنم دوست عزیز، امیدوارم زودتر فرجی بشه چون دارم دق میکنم از دوری ((

Junior Member shibalba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    دوستان كسي شنيده پرونده اي قبل از اپروال اينپراسس بشه؟
    طی پرونده ی ما به من ثابت شد هبچ حساب کتاب و قاعده ای نداره. همه چی ممکنه دوست عزیز از اداره مهاجرت وسفارت.

سلام دوستان
    براي منم إيميل اومد يكماه بعد از ارسال مدارك كه مداركمون دريافت شده
    حالا چك كه ميكنم وبسايتو نوشته فلان زمان رسيد، فلان زمان بهتون ايميل زديم و الان اينپراسس هست

همينجوري بايد باشه ديگه؟؟!!
    فكر نكنم چيز عجيبي باشه

ممنون از همگي
    http://fsw.apphb.com/
    ارسال مدارک به سیدنی : اپریل 2010
    ارسال به ورشو: فوریه 2012
    شروع پروسس : 12مارچ 2012

Junior Member

سلام
    من یک سوال داشتم. ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
    نامزدم اردیبهشت ماه pr گرفته و برگشته ایران. تا دو هفته دیگه ازدواج میکنیم و برنامه داریم که تا آبان، آذر اینا همسرم بره که برای اسپانسرشیپی من اپلای کنه. برناممون هم این است که بعد از این که تا زمانی که اسپانسرشیپی اپروو بشه اونجا بمونه و بعد برگرده. همسرم اونجا کار نکرده و فیش حقوقی نداره.برای مدارک مالی چی باید ارائه کنیم؟ مانده حساب بانکی آیا؟ این که همسرم برمیگرده ایران مشکلی در پرونده ما ایجاد میکنه؟
    ممنونم میشم دوستانی که این پروسه رو طی کردند یا اطلاعاتی دارند من رو راهنمایی کنند.

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط shibalba نمایش پست ها
    طی پرونده ی ما به من ثابت شد هبچ حساب کتاب و قاعده ای نداره. همه چی ممکنه دوست عزیز از اداره مهاجرت وسفارت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shirinhk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    براي منم إيميل اومد يكماه بعد از ارسال مدارك كه مداركمون دريافت شده
    حالا چك كه ميكنم وبسايتو نوشته فلان زمان رسيد، فلان زمان بهتون ايميل زديم و الان اينپراسس هست

همينجوري بايد باشه ديگه؟؟!!
    فكر نكنم چيز عجيبي باشه

ممنون از همگي
    دوست عزيز shibalba درست ميفرمايند هيچ چيز بعيد نيست از سفارت.
    من ٢٢ جون مدارك رسيد دست اداره مهاجرت ٦٢ روز بعد ٢٤ آگوست اپرو شديم و ايميل اومد وقتي تو سايت چك كردم ديدم از ٢٤ جولاي (يعني يك ماه بعد از ارسال مدارك و يك ماه قبل اپرو اينپراسس شدم!!!) الن يعني تقريبا ٤٥ روزه اينپراسس هستم������
    دوست عزيز جناب شيرين كيس شما چطور بوده؟
    كلا هنگ كردم فعلا!

Member
    رشته و دانشگاه
    George Brown - Business Accounting

سلام

دوستان، من با همسرم رفتم کانادا، هر دو PR شدیم (3FEB-2015) ولی وقتی برگشتیم به دلیل مشکلاتی که داشتیم طلاق گرفتیم. در اصل قبلش هم میخواستیم طلاق بگیریم ولی گذاشتیم طلاق رو بعد از لندینگ بگیریم که همسر سابقم هم بتونه PR بگیره. (هیچ دلالی و از این جور چیزا هم نیست که فکر کنید من کارم اینه و ... چون به هرکسی گفتم همین حرف رو زده!!) در اصل ما دو سال از هم جدا زندگی میکردیم و بخاطر PR طلاق نگرفتیم تا بعد از لندینگ طلاق بگیریم. حالا من میخوام ازدواج کنم و میخوام مثلا در مهرماه یا آبان ماه ازدواج کنم. با چندتا وکیل صحبت کردم. وکیل مختاری که خیلی ها میشناسنش بهم گفته 2500 دلار میگیره برای این اسپانسرشیپی همسرم و کارای PR ش (همسر جدیدم) حالا میخواستم بدونم به نظر شما میشه تنهایی و بدون وکیل این کار رو انجام داد یا بهتره وکیل بگیرم؟ لطفا کسانی هم که مورد مشابه بودن نظرشونو بهم بگن.
    ممنون

رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط delusive1 نمایش پست ها
    سلام

دوستان، من با همسرم رفتم کانادا، هر دو PR شدیم (3FEB-2015) ولی وقتی برگشتیم به دلیل مشکلاتی که داشتیم طلاق گرفتیم. در اصل قبلش هم میخواستیم طلاق بگیریم ولی گذاشتیم طلاق رو بعد از لندینگ بگیریم که همسر سابقم هم بتونه PR بگیره. (هیچ دلالی و از این جور چیزا هم نیست که فکر کنید من کارم اینه و ... چون به هرکسی گفتم همین حرف رو زده!!) در اصل ما دو سال از هم جدا زندگی میکردیم و بخاطر PR طلاق نگرفتیم تا بعد از لندینگ طلاق بگیریم. حالا من میخوام ازدواج کنم و میخوام مثلا در مهرماه یا آبان ماه ازدواج کنم. با چندتا وکیل صحبت کردم. وکیل مختاری که خیلی ها میشناسنش بهم گفته 2500 دلار میگیره برای این اسپانسرشیپی همسرم و کارای PR ش (همسر جدیدم) حالا میخواستم بدونم به نظر شما میشه تنهایی و بدون وکیل این کار رو انجام داد یا بهتره وکیل بگیرم؟ لطفا کسانی هم که مورد مشابه بودن نظرشونو بهم بگن.
    ممنون
    1- از ابتدای 12اسفندماه 1390 (March 2, 2012) اگر شما به واسطه همسرتان که مقیم کانادا است وارد کانادا شدید، تا 5 سال دیگراز تاریخ ورودتان به کانادا، نمی توانید کسی را اسپانسر کنید. یعنی اگر از این همسرتان نیز جدا شدید تا 5سال نمی توانید با فرد دیگری در کانادا ازدواج کنید.
    2- از ابتدای 4 آبان ماه 1391 (October 25, 2012) اگر شما به واسطه ازدواج با همسر مقیم کانادا وارد کانادا شدید، تا 2سال اقامت شما شرطی است و بعد از آن دائمی است. یعنی شما باید تا 2سال زندگی با همسر خود را در کانادا اثبات کنید. این به واسطه جلوگیری از تغلب در ازدواج و ورود سریع (کمتر از 15ماه) به کانادا است.
    3- به مدت 3 سال از زمان ورود به کانادا، شما متعهد به پرداخت کلیه هزینه های فرد اسپانسر شده را دارید. یعنی فرد مقیم کانادا باید هزینه های غذا، مسکن، بهداشت، تحصیل و ... همسر جدید تازه وارد به کانادا را پرداخت کند.

Junior Member

دوستان تو مرحله ي دسيژن ميد ممكنه كسي به مصاحبه دعوت بشه ؟؟؟

رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط marital نمایش پست ها
    دوستان تو مرحله ي دسيژن ميد ممكنه كسي به مصاحبه دعوت بشه ؟؟؟
    تا اونجايي كه من ميدونم نه.شما ديسيژن ميد شديد؟

Member Espanol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Concordia - Master - Civil Engineering

سلام
    من کبک درس خوندم و برای اقامت هم از همونجا نوامبر ۲۰۱۴ مدارکمو که شامل سی اس کیو هم بود برای دولت فدرال سابمیت کردم. ۲ ماه بعد اومدم ایران و مدیکال هم ایران دادم. الان ۲-۳ ماهه که مدرک سوءپیشینه از اتاوا ازم درخواست شده و من هم فرستادم. الان فقط منتظر ویزا هستم. مشکل از اینجا شروع میشه که میخوام همین روزا ازدواج کنم و با همسرم برم کانادا.
    ۱. میخوام بدونم آیا امکانش هست تو این شرایط برای خانمم سریع اپلای کنم طوری که تا ۲-۳ ماه دیگه که ویزام آماده تو پاسمه خانمم هم بتونه این ویزارو از ترکیه بگیره که باهم لند کنیم؟
    ۲. یا اینکه واسه اپلای کردن حتما نیازه که برم اونجا با برگه لند و یا صبر کنم تا پی آر کارتم بیاد بعد اپلای کنم؟
    ۳. واسه همسرم از کبک اسپانسرشبپ اپلای کنم سریع تره یا از انتاریو؟ آیا همسرم نیاز به سی ای کیو داره وقتی من پی آر هستم؟
    ۴. اگه ویزای اقامتی طول میکشه ویزیتوری براش اپلای کنم بهتر نیست؟ (که بیاد اونجا از کانادا واسه اقامتش اپلای کنیم)
    مشکلی که هست اینه که من ۲-۳ ماه دیگه که برم برای لند دیگه امکان برگشت ندارم. از طرفی هم نمیخوام از همسرم بیشتر از ۱-۲ ماه دور باشم. به نظر شما اگر قبل از رفتن ازدواج کنم و به محض رسیدن با برگه لند برای همسرم ویزیتوری اپلای کنم چرا نباید ویزا بدن؟ چون وقتی با ویزا دانشجویی کانادا بودم ظرف ۲ هفته برای والدینم ویزای ویزیتوری ۴ ساله که ۶ ماه از هرسال اجازه موندن داشتن صادر شد.
    حالا با این تفاسیر اگه وقتی لند کنم با برگه لند اپلای کنم و ۲ هفته ای ویزا بدن خب اینطوری تو این مدت که واسه پی آر همسرم اپلای میکنم هم پیش هم هستیم و ایشون تا پی آر اش بیاد هم (۶ماه) اجازه موندن داره. میخوام بدونم کجای این نقشه ام ایراد داره؟
    مرسی از وقتی که میگزارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)