صفحه 778 از 1355 نخستنخست ... 2786787287687697707717727737747757767777787797807817827837847857867877888288781278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,771 تا 7,780 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط Espanol نمایش پست ها
    حرف شما در صورتی در مورد اقامت من دیسیژن مید هنوز نشده و هنوز ویزا ندارم کاملا صحیحه
    اما موضوع من مال وقتیه که من ویزام تو دستمه ۲ روز دیگه پروازمه عقد میکنم به اداره مهاجرت هم اطلاع میدم با ایمیل و فرداش هم پرواز
    به اینصورت من هیچ کار غیرقانونی نکرده ام چون ازدواجمو بلافاصله خبر دادم و پرواز کردم
    الان میخوام با این اوضاع نظرتونو بدونم
    سلام
    من نميدونم شما از طريق چه برنامه اي ويزا گرفتيد ولي من كه از طريق اسكيل وركر كبك بودم در انتهاي مصاحبه آفيسر صريحا بهم گفت كه به محض ازدواج اين برگه سي اس كيو باطل ميشه و در هر مرحله اي باشي بايد قبل از هر اقدام ديگه اي اطلاع بدي و بعدش بهت ميگيم كه بايد چكارهايي بكني. البته روي خود سي اس كيو هم نوشته بود كه ازدواج يا طلاق يا تولد فرزند از مواردي است كه باعث ابطالش ميشه و بايد سريعا اطلاع داد. عرضم اينه كه اولا روي اوراقي بهتون دادند رو خط به خط بخونيد و ببينيد چي نوشته و ثانيا با عرض معذرت دنبال كلك زدن نباشيد چون در هر حال شما گير اونا هستيد و ممكنه الان مشكلي پيش نياد اما بعدا در پروسه اقدام براي همسرتون به دردسر بيفتيد.

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

حرف شما در صورتی در مورد اقامت من دیسیژن مید هنوز نشده و هنوز ویزا ندارم کاملا صحیحه
    اما موضوع من مال وقتیه که من ویزام تو دستمه ۲ روز دیگه پروازمه عقد میکنم به اداره مهاجرت هم اطلاع میدم با ایمیل و فرداش هم پرواز
    به اینصورت من هیچ کار غیرقانونی نکرده ام چون ازدواجمو بلافاصله خبر دادم و پرواز کردم
    دوست عزيز به نظر شما اصلا ٢ روز قبل از پرواز اعلام كرديد و شما هم به سلامت لند كرديد, شما به جاي افيسر پرونده خودتون يا پرونده اسپانسر براي همسرتون باشيد به چه ديدي نگاه مي كنيد به ماجرا؟ اگه من جاش باشم فكر ميكنم كه طرف خواسته زرنگي كنه و اداره مهاجرت رو فريب بده.
    شايد به قول خودتون خرجتون زياد شه تو راه ديگه ولي بهتر از به ريسك انداختن كيس خودتون يا همسرتونه.
    اين نظر من بود البته.

Member Espanol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Concordia - Master - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaalda نمایش پست ها
    سلام
    من نميدونم شما از طريق چه برنامه اي ويزا گرفتيد ولي من كه از طريق اسكيل وركر كبك بودم در انتهاي مصاحبه آفيسر صريحا بهم گفت كه به محض ازدواج اين برگه سي اس كيو باطل ميشه و در هر مرحله اي باشي بايد قبل از هر اقدام ديگه اي اطلاع بدي و بعدش بهت ميگيم كه بايد چكارهايي بكني. البته روي خود سي اس كيو هم نوشته بود كه ازدواج يا طلاق يا تولد فرزند از مواردي است كه باعث ابطالش ميشه و بايد سريعا اطلاع داد. عرضم اينه كه اولا روي اوراقي بهتون دادند رو خط به خط بخونيد و ببينيد چي نوشته و ثانيا با عرض معذرت دنبال كلك زدن نباشيد چون در هر حال شما گير اونا هستيد و ممكنه الان مشكلي پيش نياد اما بعدا در پروسه اقدام براي همسرتون به دردسر بيفتيد.
    من از طریق برنامه (( پک )) کبک اقدام کردم و سی اس کیوم زیر ۱ هفته گرفتم وقتی هنوز مونترال بودم و اصلا واسه من بحث امتیازدهی وجود نداشت فقط ازم مدرک دانشگاه کانادامو و فرانسه خواستن بدون هبچ مصاحبه ای
    من قصدم کلک زدن به اونا نیست چون میدونم تهش همه چی به امضای آفیسر میرسه من فقط میخوام ببینم اگه در این موردخاص خلاء حقوقی وجود داره از اون استفاده کنم

Member Espanol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Concordia - Master - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaalda نمایش پست ها
    سلام
    الان به پیشنهاد شما برگه سی ای کیو خودمو که از طریق (( پی ای کیو )) گرفتم مطالعه کردم که دقیقا متنشو درمورد ازدواج می نویسم:

Si votre situation familiale change avant que vous obteniez votre VISA de resident permanant, par exemple si vous vous mariez ou avez un nouvel enfent a charge, informez-vous de la marchea suivre en applelant notre Centre de contact cientele au 5148649191.

صراحتا میگه قبل از دریافت ویزای اقامت دائم اگه این تغییرات در وضعیتتون انجام شه به ما خبر بدید از طریق شماره این تلفن که مونترال هم هست
    چیزی از رسیدن به کانادا یا لندینگ یا گرفتن کارت پی آر نگفته و تایم اسپاتی که درنظر گرفته لحظه دریافت ویزاست
    ضمنا تمامی ایمیل های دریافتی خودم از اداره مهاجرت فدرال-سیدنی را هم مطالعه کردم. توی ایمیل اول فقط اعلام کردن که تغییر وضعیتت را اعلام کن و اونها اصلا تایم اسپاتی را مشخص نکرده اند.
    ویرایش توسط Espanol : September 10th, 2015 در ساعت 04:45 AM

Junior Member

دوست عزیز، همسر من از طریق اسکیل ورکر اقدام کرده بود. زمانی که مدیکال اومد با یه وکیل صحبت کردیم و اون گفت باید در عرض دو هفته ازدواج کنید تا من به پرونده همسرم اضافه بشم. اما گفت که طولانی میشه. ما هم این ریسک رو نکردیم. چون همسر من 4 سال پروندش طول کشیده بود و منطقی نبود که بخواد پروندش رو تغییر بده و باز منتظر بمونه. زمانی که ویزا اومد صراحتا نوشته بود که هر تغییری در وضعیت شما این ویزا رو باطل میکنه. ما ترجیح دادیم که عقد غیابی کنیم. اما مثل اینکه دیگه عقد غیابی رو دیگه قبول ندارن. شما به جای اینکه هزینه وکیل رو بدین ، هزینه کنید و در ترکیه عقد کنید و با خیال راحت پرونده همسرتون رو ارسال کنید.
    در ضمن وکیل به ما گفت به هیچ عنوان قبل از لندینگ عقد نکنید.
    در این فروم با توجه به جوابهای دوستان، کسی بانظر شما موافق نیست. اما باز به خودتون هست که بخواین این ریسک رو کنید.
    موفق باشید...

Junior Member

سلام
    پرونده اسپانسرشیپ من توی انکار است و منتظر پاس ریکوئست هستم. کسی اطلاع داره توی این مدت (انتظار پاس ریکوست)، آیا میتونم برای ویزای تورسیتی اقدام کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من ی پذیرش ارشد گرفتم از کانادا با فاند. به نظرتون حالا ک پرونده اسپانسرشیپ دارم تو سفارت دیگه نباید درخواست ویزای دانشجویی را دنبالش باشم؟
    چون ظاهرا از لحاظ فلسفی ویزای مهاجرت و دانشجویی دقیقا در تضادند باهم!
    ممنون
    به قول شما از نظر فلسفی متضاد هم هستند. آیا شما پاسخی برای این سوال پیدا کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_87 نمایش پست ها
    سلام
    پرونده اسپانسرشیپ من توی انکار است و منتظر پاس ریکوئست هستم. کسی اطلاع داره توی این مدت (انتظار پاس ریکوست)، آیا میتونم برای ویزای تورسیتی اقدام کنم.
    سلام
    بله ميتونيد
    واينطور كه من از وكلا پرسيدم اگر رد هم بشيد براي مهاجرتتون اشكالي بوجود نمياره
    http://fsw.apphb.com/
    ارسال مدارک به سیدنی : اپریل 2010
    ارسال به ورشو: فوریه 2012
    شروع پروسس : 12مارچ 2012

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_87 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز مدت زمان تقريبي ويزاي توريستي ٣ ماهه با اين همه برو بيا و انگشت نگاري و ...! فكر نكنم كيس مهاجرتي شما بيشتر از اين زمان طول بكشه.

Senior Member

الان به پیشنهاد شما برگه سی ای کیو خودمو که از طریق (( پی ای کیو )) گرفتم مطالعه کردم که دقیقا متنشو درمورد ازدواج می نویسم:

Si votre situation familiale change avant que vous obteniez votre VISA de resident permanant, par exemple si vous vous mariez ou avez un nouvel enfent a charge, informez-vous de la marchea suivre en applelant notre Centre de contact cientele au 5148649191.

صراحتا میگه قبل از دریافت ویزای اقامت دائم اگه این تغییرات در وضعیتتون انجام شه به ما خبر بدید از طریق شماره این تلفن که مونترال هم هست
    چیزی از رسیدن به کانادا یا لندینگ یا گرفتن کارت پی آر نگفته و تایم اسپاتی که درنظر گرفته لحظه دریافت ویزاست
    ضمنا تمامی ایمیل های دریافتی خودم از اداره مهاجرت فدرال-سیدنی را هم مطالعه کردم. توی ایمیل اول فقط اعلام کردن که تغییر وضعیتت را اعلام کن و اونها اصلا تایم اسپاتی را مشخص نکرده اند.

یک چیز دیگر رو هم من به عنوان اخرین مورد اضافه کنم
    در برگه ای که همراه پاسپورت من که ویزا توش خورده شه بود،سفارت کانادا به من داد، اینطور نوشته:
    You must therefore inform us of any change in your marital statusor in your family composition(marriage,common law relationship,seperation,divorce,birth of a child,adoption,death,etc)BEFORE YOU LEAVE FOR CANADA.We will let you know what further procedures are required.
    Presenting a visa and Confirmation of Permanent Resident form( IMM5292) which do not correspond to the reality of your situation COULD RESULT IN THE REFUSAL OF YOUR ADMISSION TO CANADA.
    Any family member not examined now can never be sponsored by you in the future

البته csq من با مال شما متفاوت هست و اینها رو توش ننوشته و شاید اصلا در برگه ای که به شما میدهند بعد از دریافت ویزا،این مطالب رو ننویسه
    اینها صرفا اطلاعات شخصی من هست و ممکن هست کاملا درست نباشه
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)