صفحه 781 از 1355 نخستنخست ... 2816817317717727737747757767777787797807817827837847857867877887897907918318811281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,801 تا 7,810 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    وقتی اسپانسر شونده decision made بشه به این معنا هست که باید منتظر ویزا بود تا جایی که من میدونم
    Decision made شدن اسپانسر شاید به معنای اپرووال اسپانسرشیپ باشه
    شما ایا اپرووال رو دریافت کردید؟
    ممنون از جوابتون. الان دضعیت ما تو سایت برای اسپانسر دسیژن مید هست و اسپانسر شونده in proccess. تقریبا 1 ماه هست که in proccess هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    تو سايت فقط يك جدول هست كه نام اسپانسر شونده رو نوشته و جلوش ٢ تا وضعيت داره.يكي براي موضوع اسپانسرشيپ و ديگري موضوعPR .هر ٢ شون هم در يك وضعيت هستن.مثلا طوري نيست كه يكيشون اينپروسس باشه يكي ديگه ديسيژن ميد.
    ضمنا اين پروسه در انكارا بيشتر روي اسپانسرشونده زوم ميكنه و بعد از اينپروسس احتمال مصاحبه هست ولي بعد از ديسيژن ميد نه.
    اينكه شما ميفرماييد اسپانسر شونده يا اسپانسر هستيد چه فرق ميكنه؟!
    در جدول دو ستون داره که تا اونجایی که من فهمیدم ستون اول مربوط به اپرووال اسپانسر هست و ستون دوم وضعیت اسپانسر شونده رو نشون میده.
    آخه ما وضعیتمون واسه اسپانسر دسیژن مید و واسه اسپانسر شونده in process هست. من فکر میکردم بعد از in proccess شدن اسپانسر شونده دیگه ppr هست. پس بعدش دسیژن مید میشه....

Junior Member

كجا مينويسه اسپانسر كننده در چه وضعه آخه؟؟! بعد از اپروال كه ميشه به سايت رجوع كرد فقط وضعيت اسپانسر شونده نوشته ميشه! شما از كجا ميگي اسپانسر كننده!!ديسيژن ميد بشه يا نه؟كجا اينو مينويسه؟
    شما می توانید به دو طریق وارد ecase بشید و پرونده خودتونو بررسی کنید. اگه با مشخصات اسپانسر کننده وار بشید، هم وضعیت شخص sponsor را نشون میده و هم وضعیت main applicant (اسپانسرشونده) را . اما اگه از طریق مشخصات main applicant (اسپانسر شونده) وارد بشید، فقط وضعیت همان فرد اسپانسرشونده نشان داده خواهد شد. آخرین مرحله که همه چیز تمامه، دسیژن مید شدنه همان فرد main Applicant هست که به سفارت کانادا توی آنکارا بستگی داره.

Member Espanol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Concordia - Master - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_87 نمایش پست ها
    دوست عزیز این زمان آپدیت وبسایت سی.ای.سی هست. هیچ ربطی به وضعیت پرونده شما نداره.
    من اصلا این اولین باریه که از پورتال پیگیری پرونده استفاده میکنم. من ۱ نوامبر ۲۰۱۴ از داخل کانادا سابمیت کردم مدارکمو. ۱۰ نوامبر مدارک ریسیو شده. ۲۸ ژانویه پولو از کردیت کارتم برداشت کردن. ۷ مارس ابمیل فایل نامبر گرفتم. ۱۹ مارس مدیکال. ۲۲جون ازم خواستن ۵۵۰ دلار پول ویزا واریز کنم. ۳جولای ازم درخواست سوءپیشینه کردن که به اتاوا بفرستم. و سوءپیشینه من ۶ آگوست ریسیو شد و از اون موقع تا الان در بی خبری از پروندم به سر میبرم. سوالم اینه که برای منی که از داخل اپلای کردم و الان مدتیه ایرانم هم باید ای دیسیژن مید بیاد قبل از پاس ریکوئست یا نه؟ آیا این دیسیژن مید فقط واسه کیسای اسپانسری میاد؟
    DON DE DIEU FERAY VALOIR
    I shall put God's gift to good use

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anna938 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. الان دضعیت ما تو سایت برای اسپانسر دسیژن مید هست و اسپانسر شونده in proccess. تقریبا 1 ماه هست که in proccess هستم
    سلام- لطفا یک تاریخچه از وضعیتتون بنویسید. زمان ارسال مدارک، زمان اپروو شدن اسپانسر و زمان اینپراسس شدن اسپانسر شونده. آیا از شما آپدیت هم خواستن؟ ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Espanol نمایش پست ها
    من اصلا این اولین باریه که از پورتال پیگیری پرونده استفاده میکنم. من ۱ نوامبر ۲۰۱۴ از داخل کانادا سابمیت کردم مدارکمو. ۱۰ نوامبر مدارک ریسیو شده. ۲۸ ژانویه پولو از کردیت کارتم برداشت کردن. ۷ مارس ابمیل فایل نامبر گرفتم. ۱۹ مارس مدیکال. ۲۲جون ازم خواستن ۵۵۰ دلار پول ویزا واریز کنم. ۳جولای ازم درخواست سوءپیشینه کردن که به اتاوا بفرستم. و سوءپیشینه من ۶ آگوست ریسیو شد و از اون موقع تا الان در بی خبری از پروندم به سر میبرم. سوالم اینه که برای منی که از داخل اپلای کردم و الان مدتیه ایرانم هم باید ای دیسیژن مید بیاد قبل از پاس ریکوئست یا نه؟ آیا این دیسیژن مید فقط واسه کیسای اسپانسری میاد؟
    آیا فردی که میخواهد برای ایشان اقدام شود ، که از طریق خویشاوندی اقامت بگیرد، داخل کاناداست یا خارج از کانادا؟ انگار هنوز اسپانسر اپروو هم نشده! فکر میکنم شما این.لند اقدام کردین که اگه اینجور باشه باید 17 ماه فقط برای اپروو شدن اسپانسر صبر کنید.

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

شما می توانید به دو طریق وارد ecase بشید و پرونده خودتونو بررسی کنید. اگه با مشخصات اسپانسر کننده وار بشید، هم وضعیت شخص sponsor را نشون میده و هم وضعیت main applicant (اسپانسرشونده) را . اما اگه از طریق مشخصات main applicant (اسپانسر شونده) وارد بشید، فقط وضعیت همان فرد اسپانسرشونده نشان داده خواهد شد. آخرین مرحله که همه چیز تمامه، دسیژن مید شدنه همان فرد main Applicant هست که به سفارت کانادا توی آنکارا بستگی داره.
    دوست عزيز بعد از ايميل اپروال، چه معني داره تو جدول، ستون اول اسپانسر كننده در حال بررسي باشه؟
    ویرایش توسط arash_2015 : September 12th, 2015 در ساعت 11:52 AM

رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

ما پرونده رو ٢٢ جون فرستاديم ٦٠ روز بعد (٢٤ اگوست)طبق روال ،ايميل اپروال و ارسال مدارك به انكارا اومد برامون.وقتي با اطلاعات داده شده در ايميل وارد سايت شديم جلوي نام اسپانسر شونده ٢ تا اينپروسس بود.
    ستون اول sponsorship application status:

1. We received your application to sponsor XXXXX on June 22, 2015.
    2. We started processing your application on July 24, 2015.

ستون دوم Permanent Residence Application Status

1. We received XXXXX's application for permanent residence on June 22, 2015.
    2. Medical results have been received.

Junior Member

ما پرونده رو ٢٢ جون فرستاديم ٦٠ روز بعد (٢٤ اگوست)طبق روال ،ايميل اپروال و ارسال مدارك به انكارا اومد برامون.وقتي با اطلاعات داده شده در ايميل وارد سايت شديم جلوي نام اسپانسر شونده ٢ تا اينپروسس بود.
    ستون اول sponsorship application status:

1. We received your application to sponsor XXXXX on June 22, 2015.
    2. We started processing your application on July 24, 2015.

ستون دوم Permanent Residence Application Status

1. We received XXXXX's application for permanent residence on June 22, 2015.
    2. Medical results have been received.
    متوجه شدم، ببینید اصلا دقیق نیست اطلاعاتی که توی ecase نوشته میشه. اکثرا به این صورت هستش که وقتی مدارک میره آنکارا (یعنی همان زمانی که اسپانسر اپروو میشه) این حالت این پراسس اولی تغییر میکنه و می نویسه دسیژن مید. باید این-پراسس اولی برای شما به دسیژن مید تغییر میکرده که الان نکرده و همان این-پراسس مونده. امان این پراسس دومی هم برای شما با اکثر افراد متفاوت شده، البته نگران نباشد و خوشحال هم نباشید. بقیه اینجورین که دو یا سه روز قبل از دسیژن مید شدنشون، این پراسس میشن. برای شمت هنوز زوده که دسیژن مید بشید. اگه طبق همین روال سفارت عمل کنه و مشکلی هم توی مدارکتون نباشه، ایشالا یک تا دوماه آینده دسیژن مید میشید و بلافاصله هم ایمیل خوشکل پاس ریکوست براتون میاد.

رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

متوجه شدم، ببینید اصلا دقیق نیست اطلاعاتی که توی ecase نوشته میشه. اکثرا به این صورت هستش که وقتی مدارک میره آنکارا (یعنی همان زمانی که اسپانسر اپروو میشه) این حالت این پراسس اولی تغییر میکنه و می نویسه دسیژن مید. باید این-پراسس اولی برای شما به دسیژن مید تغییر میکرده که الان نکرده و همان این-پراسس مونده. امان این پراسس دومی هم برای شما با اکثر افراد متفاوت شده، البته نگران نباشد و خوشحال هم نباشید. بقیه اینجورین که دو یا سه روز قبل از دسیژن مید شدنشون، این پراسس میشن. برای شمت هنوز زوده که دسیژن مید بشید. اگه طبق همین روال سفارت عمل کنه و مشکلی هم توی مدارکتون نباشه، ایشالا یک تا دوماه آینده دسیژن مید میشید و بلافاصله هم ایمیل خوشکل پاس ریکوست براتون میاد.
    مرسي.انشالله
    اره فكر كنم چون تاريخ اپديت سايت ١٨-٨-٢٠١٥ هست و ما ٢٤-٨-٢٠١٥ اپروال شديم به قول شما ستون اول به ديسيژن ميد تغيير نكرده.اما اينپروسس اسپانسر شونده (خودم) بسي سريع اتفاق افتاده كه خودم هنگم هنوز؛)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)