صفحه 782 از 1355 نخستنخست ... 2826827327727737747757767777787797807817827837847857867877887897907917928328821282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,811 تا 7,820 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member Espanol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Concordia - Master - Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_87 نمایش پست ها
    آیا فردی که میخواهد برای ایشان اقدام شود ، که از طریق خویشاوندی اقامت بگیرد، داخل کاناداست یا خارج از کانادا؟ انگار هنوز اسپانسر اپروو هم نشده! فکر میکنم شما این.لند اقدام کردین که اگه اینجور باشه باید 17 ماه فقط برای اپروو شدن اسپانسر صبر کنید.
    اصلا الان هنوز جز خود من بعنوان یه فرد مجرد شخص دیگه تو پرونده نیست موضوع اینه که میخوام بدونم اولا با اون شرایط که گفتم کی خودم ممکنه پاس ریکوئست بشم؟ که بهتر برنامه ریزی واسه پرواز کنم
    دوما وقتی بعد از لند کردنم برگردم و ازدواج کنم برای همسرم از ایران ازطریق اسپانسر اپلای کنم یا از کانادا؟ کدوم حالت سریعتر همسرم پی آر میگیره؟
    سوما اگه از یه شخص سیتیزن یا پی أر بخوام برای همسرم بعنوان یه دوست دعوتنامه بفرسته چقدر احتمال گرفتن ویزای ویزیتوری برای ایشون وجود داره؟ اگه داره چه مدت معمولا طول میکشه؟
    ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره در اختیار ما بذاره.
    DON DE DIEU FERAY VALOIR
    I shall put God's gift to good use

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Espanol نمایش پست ها
    اصلا الان هنوز جز خود من بعنوان یه فرد مجرد شخص دیگه تو پرونده نیست موضوع اینه که میخوام بدونم اولا با اون شرایط که گفتم کی خودم ممکنه پاس ریکوئست بشم؟ که بهتر برنامه ریزی واسه پرواز کنم
    دوما وقتی بعد از لند کردنم برگردم و ازدواج کنم برای همسرم از ایران ازطریق اسپانسر اپلای کنم یا از کانادا؟ کدوم حالت سریعتر همسرم پی آر میگیره؟
    سوما اگه از یه شخص سیتیزن یا پی أر بخوام برای همسرم بعنوان یه دوست دعوتنامه بفرسته چقدر احتمال گرفتن ویزای ویزیتوری برای ایشون وجود داره؟ اگه داره چه مدت معمولا طول میکشه؟
    ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره در اختیار ما بذاره.
    نمیدانم که چه زمانی پاس ریکوست میشوید، اما بهترین کار اینه که به محض لند کردن توی کانادا از طریق اسپانسرشیپ خارج از کانادا برای ایشون اقدام کنید. این بهترین حالت ممکن است و سریعترین

Junior Member

سلام دوستان
    طی یک نامه از ما خواستن که مدارکمون رو تکمیل کنیم که ما سی اس کیو و گواهی عدم سوء پیشینه رو فرستادیم ولی جدا ازهم فرستادیم ولی حالا تو سایت نوشتن که مدارک درخواستی رو بفرستید سریع درصورتی که ما فرستادیم یعنیمیشه گم کرده باشند.

Junior Member

سلام دوستان
    طی یک نامه از ما خواستن که مدارکمون رو تکمیل کنیم که ما سی اس کیو و گواهی عدم سوء پیشینه رو فرستادیم ولی جدا ازهم فرستادیم ولی حالا تو سایت نوشتن که مدارک درخواستی رو بفرستید سریع درصورتی که ما فرستادیم یعنیمیشه گم کرده باشند.
    نه نگران نباشيد چون ما هم برامون نوشته از شما مدارك خواسته شده اگر نفرستاطين بفرستين در صورتيكه ما هم مدارك رو سه ماه پيش فرستاديم
    ویرایش توسط sepehr_5566 : September 12th, 2015 در ساعت 09:12 PM دلیل: اصلاح نقل قول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sirinti نمایش پست ها
    نه نگران نباشيد چون ما هم برامون نوشته از شما مدارك خواسته شده اگر نفرستاطين بفرستين در صورتيكه ما هم مدارك رو سه ماه پيش فرستاديم
    سلام شما پیگیری کردید که ببینید گم نشده باشه چون برای ما هنوز خبری نیست و پاس ریکوست نشدیم. شما پاس ریکوست شدید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susarch نمایش پست ها
    سلام شما پیگیری کردید که ببینید گم نشده باشه چون برای ما هنوز خبری نیست و پاس ریکوست نشدیم. شما پاس ریکوست شدید؟
    نگران نباشید، من از چندا وکیل سوال کردم. همه میگن 90 درصد اپلیکنتهاشون دوباره ارزشون عدم سوء پیشنه خواستن توی این دو سه ماه اخیر. از ما هم دقیقا عدم سوء پیشینه و سی.اس.کیو خواستن. به نظر من پروندتون داره عادی پیش میره، فقط میتونید بهشون ایمیل بزنید و از رسیدن مدارکتون مطمئن بشید، البته اگه جواب بدن. چون به بعضیا جواب میدن و به بعضیا نه ولی در کل ضرر نداره ازشون بپرسید. راهه دیگه اینه که از سیستم ترکینگ پستی که از طریق اون نامه رو ارسال کردین، چک کنید که آیا به دستشون رسیده یا خیر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_87 نمایش پست ها
    نگران نباشید، من از چندا وکیل سوال کردم. همه میگن 90 درصد اپلیکنتهاشون دوباره ارزشون عدم سوء پیشنه خواستن توی این دو سه ماه اخیر. از ما هم دقیقا عدم سوء پیشینه و سی.اس.کیو خواستن. به نظر من پروندتون داره عادی پیش میره، فقط میتونید بهشون ایمیل بزنید و از رسیدن مدارکتون مطمئن بشید، البته اگه جواب بدن. چون به بعضیا جواب میدن و به بعضیا نه ولی در کل ضرر نداره ازشون بپرسید. راهه دیگه اینه که از سیستم ترکینگ پستی که از طریق اون نامه رو ارسال کردین، چک کنید که آیا به دستشون رسیده یا خیر.
    ما چک کردیم دستشون رسیده ولی از ما در نامه اول سوء پیشینه هند رو خواسته بودن با اصل سی اس کیو و ما با مکافات و بدبختی تونستیم بعد هشت ماه عدم سوءپیشینه هند بگیریم و فرستادیم و واقعا اموان گرفتن دوباره اش نیست برای ما یک نسخه سی اس کیو هم که برای خودمون حالا تکلیف چیه ؟ ما سوء پیشینه هند رو دوهفته هستش که فرستادیم ولی سی اس کیو رو سه ماه پیش فرستادیم . مکاتبه کردیم و درمورد سفارت هند توضیح دادیم اونهد هم جواب دادن که همون مدارک رو بفرستید ولی خدا رو شکر به کپی نرسید اصلش اومد و دادیم . می ترسم چون جدا جدا فرستادیم گم شده باشه

Junior Member

ما چک کردیم دستشون رسیده ولی از ما در نامه اول سوء پیشینه هند رو خواسته بودن با اصل سی اس کیو و ما با مکافات و بدبختی تونستیم بعد هشت ماه عدم سوءپیشینه هند بگیریم و فرستادیم و واقعا اموان گرفتن دوباره اش نیست برای ما یک نسخه سی اس کیو هم که برای خودمون حالا تکلیف چیه ؟ ما سوء پیشینه هند رو دوهفته هستش که فرستادیم ولی سی اس کیو رو سه ماه پیش فرستادیم . مکاتبه کردیم و درمورد سفارت هند توضیح دادیم اونهد هم جواب دادن که همون مدارک رو بفرستید ولی خدا رو شکر به کپی نرسید اصلش اومد و دادیم . می ترسم چون جدا جدا فرستادیم گم شده باشه
    شما فقط 8 ماه منتظر سوء پیشینه هند هستین؟؟؟؟!!! خدا صبرتون بده! پس با این حساب شما چیزی حدود 10 ماه مدارکتون توی سفارت انکارا مونده! به نظر من شما یک ایمیل یاداروی بهشون بزنید که ارسال کردین همه چیزو و نگرانی خودتونو توش بگین. بگین که ما هیچ ایمیلی از طرف سفارت مبنی بر دریافت مدارک، دریافت نکریم. با توجه به اینکه زمان پرونده شما طولانی شده، شما می توانید از طریق ام.پی هم اقدام کنید. طبق تجربه دیگران، پیگیری موردی کسایی پروسه پروندشون طولانی میشه یک وظیفه تعریف شده برای ام.پی هست و خیلی میتونه روند اونو تسریع کنه. البته باید مدتی که پروندتون توی آنکارا هست از 11 ماه گذشته باشه که ام.پی اقدام کنه. که 11 ماه نزدیکه برای شما.

Junior Member

بله مدارك ما دستشون رسيده...كلا چند ماهه كه پروندتون دستشونه ؟ اگه زياد شده حرف farzad عزيز منطقي به نظر مياد .

Junior Member

سلام دوستان.
    می خواستم بدونم بهتره با mp تماس بگیریم واسه پیگیری ایمیل پاس ریکوست یا atip?
    آخه تو چند صفحه قبل دوستان از طریق mp پیگیری کرده بودند و به جواب رسیدن.
    و اینکه باید mp اسپانسر که مثلا تو کیس ما مونترال ساکن هست رو پیدا کنیم؟
    این آدرس سایت رو یکی از دوستان چند صفحه قبل گذاشته بود جهت چت با نماینده. این قضیه اش چیه؟
    خیلی خیلی ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)