صفحه 783 از 1355 نخستنخست ... 2836837337737747757767777787797807817827837847857867877887897907917927938338831283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,821 تا 7,830 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط hosi_sami نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    می خواستم بدونم بهتره با mp تماس بگیریم واسه پیگیری ایمیل پاس ریکوست یا atip?
    آخه تو چند صفحه قبل دوستان از طریق mp پیگیری کرده بودند و به جواب رسیدن.
    و اینکه باید mp اسپانسر که مثلا تو کیس ما مونترال ساکن هست رو پیدا کنیم؟
    این آدرس سایت رو یکی از دوستان چند صفحه قبل گذاشته بود جهت چت با نماینده. این قضیه اش چیه؟
    خیلی خیلی ممنون
    سلام
    اگر مدت انتظار شما از مدت انتظار بیان شده در سایت بیشتر شده باشه اونوقت میتونید با mp پیگیری کنید
    یعنی مثلا اگر برای دریافت اپرووال در سایت زده که باید 60 روز منتظر باشید و شما 65 روز منتظ موندید و خبری نیست و با خود کال سنتر تماس گرفتید و راهنمایی درستی نکردند،میتونید از mp کمک بخواهید
    یا اگر در سایت نوشته کل پروسه 11 ماه طول میکشه و شما بدون هیچ دلیل 12 ماه منتظر بودید میتونید از mp در خواست کنید که پیگیری کنه
    اما اگر ایمیل passport request رو دریافت نکردید و زمان هم از حد نرمال نگذشته و ازتون مدرک جدیدی نخواستند و همه چی نرمال هست بعید هست که mp پیگیری انجام بده
    Atip اما فرق میکنه.من انجام ندادم اما میدونم بعد از اپرووال در هر مرحله ای که بخواهید میتونید درخواست atip کنید که ببینید پرونده در چه مرحله ای هست
    برای mp، اگر ساکن مونترال هستید در google مینویسیدmp montreal بعد یک لینکی پیدا میشه که میگه mp خودتون رو با کد پستی پیدا کنید
    وارد اون سایت میشید کد پستی محل زندگی اسپانسر رو میزنید و mp نزدیک به شما رو نشون میده
    بعد تماس میگیرید به شما وقت میدند.هنگامی که خواستید مراجعه کنید تمام مدارکی که فکر میکنید یک درصد لدزم بشه رو میبرید و اونها به شما میگن که کلا رسیدگی خواهند کرد یا خیر.که اگر رسیدگی کنند نتیجه معمولا زیاد طولانی نخواهد بود
    موفق باشید

سلام دوستان.
    می خواستم بدونم بهتره با mp تماس بگیریم واسه پیگیری ایمیل پاس ریکوست یا atip?
    آخه تو چند صفحه قبل دوستان از طریق mp پیگیری کرده بودند و به جواب رسیدن.
    و اینکه باید mp اسپانسر که مثلا تو کیس ما مونترال ساکن هست رو پیدا کنیم؟
    این آدرس سایت رو یکی از دوستان چند صفحه قبل گذاشته بود جهت چت با نماینده. این قضیه اش چیه؟
    خیلی خیلی ممنون
    پرونده ما هم از ۴ sep دیسیزن مید شده ولی خبری از پاسریکوست نیست.
    FN Quebec :2009.Nov.9, Interview. 2010.May.20
    CSQ:2010.May.20 FN Federal:2010.Jun.01,
    File transferred to paris :2013.Feb.28 Update : 2012.Aug.02
    Medical:24/6/2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_87 نمایش پست ها
    سلام- لطفا یک تاریخچه از وضعیتتون بنویسید. زمان ارسال مدارک، زمان اپروو شدن اسپانسر و زمان اینپراسس شدن اسپانسر شونده. آیا از شما آپدیت هم خواستن؟ ممنونم
    سلامما Application Recieved ، 26 Feb شدیم .14 April فایل نامبر اومد. 9 June در سایت قسمت اسپانسر decision made شد. و الان 1 ماه هست که In Process هستیم.

از ما یکبار خواستن 60 دلار پرداخت کنیم. یکبار هم 490 دلار خواستن و گفتن 490 تا پرداخت نشده. که ما دوباه رسیدها رو براشون پست کردیم. ما به این نتیجه رسیدیم که رسید 550 دلاری ما رو گم کردن.

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_sh84 نمایش پست ها
    پرونده ما هم از ۴ sep دیسیزن مید شده ولی خبری از پاسریکوست نیست.
    دوست عزيز وقتي ecase رو چك ميكنيد كدوم ستون ديسيژن ميد شده؟ اگه ستون دوم شده باشه انشالله تا بيست روز مياد ايميل پاس ريكوييست

Junior Member

سلام دوستان.
    من امروز ppr شدم.ایشالله همه کاراشون زود بشه.
    دوست خوبم mfz ممنون جواب همه سوالهای من و دوستای دیگه رو میدین. خیلی خیلی ممنون

Junior Member

سلام دوستان.
    سلام، مبارک باشه، کاش ما هم زودتر پاس رکوییست شیم، میشه بگین از زمانی ک سی اس کیو و عدم سوءپیشینه بدستشون رسید چقدر طول کشید تا پاس رکویست شدین؟ چ جوری پیگیری کردین؟

Junior Member

سلام دوستان.
    مبارک باشه
    سفارت از شما سی اس کیو نخواست که ارسال کنید؟ اگر خواسته مدرک دیگه ای هم خواستن که براشون در مرحله آپدیت بفرستید؟

Junior Member

سلام به دوستان،

امروز بعد از بیش از دوماه که پرونده ما توی آنکارا بود، وضعیت آن در ecase به in process تبدیل شد. وقتی روی in process کلیک میکنم میبینم که یک خط اضافه شده و نوشته که we started processing you applicaion on July 01 یعنی دقیقا همون روزی که اپلیکشنم به آنکارا رسیده. در حالی که امروز Sep 16 هستش! میخواستم ببینم کیس بقیه هم به همین صورته؟

ممنون میشم که کسایی که این مرحله رو تجربه کردن جواب بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortaaza نمایش پست ها
    سلام به دوستان،

امروز بعد از بیش از دوماه که پرونده ما توی آنکارا بود، وضعیت آن در ecase به in process تبدیل شد. وقتی روی in process کلیک میکنم میبینم که یک خط اضافه شده و نوشته که we started processing you applicaion on July 01 یعنی دقیقا همون روزی که اپلیکشنم به آنکارا رسیده. در حالی که امروز Sep 16 هستش! میخواستم ببینم کیس بقیه هم به همین صورته؟

ممنون میشم که کسایی که این مرحله رو تجربه کردن جواب بدن
    سلام دوست عزیز. واسه ما هم به همین صورت هست ما حدود 1 ماه پیش واسمون زد in process ولی وقتی روی اون کلیک می کنیم برامون می زنه

We started processing you application on 17 June
    مثل اینکه دیرتر تو سایت وارد کردن

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط anna938 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. واسه ما هم به همین صورت هست ما حدود 1 ماه پیش واسمون زد in process ولی وقتی روی اون کلیک می کنیم برامون می زنه

We started processing you application on 17 June
    مثل اینکه دیرتر تو سایت وارد کردن
    دوست عزيز كيس شما يكم طولاني شده درسته؟ تا اونجايي كه ديدم feb مداركو ارسال كرديد ولي فعلا اينپروسس هستيد.درسته؟
    دوستاني كه اين ماه ppr شدند يا به مصاحبه شدند همگي بعد از مارس واپریل مداركو ارسال كرده بودند.
    ویرایش توسط arash_2015 : September 16th, 2015 در ساعت 06:27 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)