صفحه 784 از 1355 نخستنخست ... 2846847347747757767777787797807817827837847857867877887897907917927937948348841284 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,831 تا 7,840 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط mortaaza نمایش پست ها
    سلام به دوستان،امروز بعد از بیش از دوماه که پرونده ما توی آنکارا بود، وضعیت آن در ecase به in process تبدیل شد. وقتی روی in process کلیک میکنم میبینم که یک خط اضافه شده و نوشته که we started processing you applicaion on July 01 یعنی دقیقا همون روزی که اپلیکشنم به آنکارا رسیده. در حالی که امروز Sep 16 هستش! میخواستم ببینم کیس بقیه هم به همین صورته؟ ممنون میشم که کسایی که این مرحله رو تجربه کردن جواب بدن
    دوست عزيز ضمن خوش امد گويي.لطفا يك زمان بندي از كيستون بديد بيشتر اشنا بشيم
    ویرایش توسط arash_2015 : September 16th, 2015 در ساعت 06:26 PM

Junior Member

سلام دوستان، مدارک من که برای اسپانسرشیپی همسرم فرستاده بودم 10 آگوست رسید میسیسوگا و امروز 16 سپتامبر برام ایمیل دریافت مدارک اومده. سوالم اینه که این ایمیل به معنی اپروال هست و من الان باید مدارک کبک رو ارسال کنم؟ ضمنا می خواستم راهنماییم کنین چطور آنلاین status ام رو چک کنم؟ باید اپلیکیشن نامبر رو انتخاب کنم؟ چون هر چی وارد میکنم میگه اطلاعاتتون موجود نیست، ممکنه هنوز وارد نشده اطلاعات؟

رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsor نمایش پست ها
    سلام دوستان، مدارک من که برای اسپانسرشیپی همسرم فرستاده بودم 10 آگوست رسید میسیسوگا و امروز 16 سپتامبر برام ایمیل دریافت مدارک اومده. سوالم اینه که این ایمیل به معنی اپروال هست و من الان باید مدارک کبک رو ارسال کنم؟ ضمنا می خواستم راهنماییم کنین چطور آنلاین status ام رو چک کنم؟ باید اپلیکیشن نامبر رو انتخاب کنم؟ چون هر چی وارد میکنم میگه اطلاعاتتون موجود نیست، ممکنه هنوز وارد نشده اطلاعات؟
    دوست عزيز فكر نكنم نامه اپروال باشه.همونطور كه خودتون ذكر كرديد نامه رسيد مدارك بوده،نامه اپروال بعد از ٦٠ روز دريافت ميشه.
    درباره csq هم اطلاعي ندارم.
    با اطلاعاتي از قبيل uci number يا كيس نامبر و شهرت اسپانسر كننده براحتي ميتوانيد وارد ecase خودتون بشيد
    موفق باشيد

Junior Member

سلام معمولا بعد از درخواست right of permenant resident fee چقدر طول میکشه که پی ار شد؟

Junior Member

سلام
    من يك سوال فوري دارم، من مبالغ ٧٥+٤٧٥+٤٩٠ كه كلا ميشه ١٠٤٠ دلار را پرداخت كردم، آيا اين مبلغ درسته؟ پس اين ٥٥٠ كه بعضي ها گفتن پرداخت كردند چيست؟
    Fnq:mar2011, inter.: oct2013 , ffn: dec2013 MEDICAL Received: Mar 2014

رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط nafis83 نمایش پست ها
    سلام
    من يك سوال فوري دارم، من مبالغ ٧٥+٤٧٥+٤٩٠ كه كلا ميشه ١٠٤٠ دلار را پرداخت كردم، آيا اين مبلغ درسته؟ پس اين ٥٥٠ كه بعضي ها گفتن پرداخت كردند چيست؟
    درست پرداخت كرديد،منظور از ٥٥٠ همون ٤٧٥+٧٥ هست كه بايد اول پرداخت شه ولي ٤٩٠ رو هم ميشه اول و هم بعد پرداخت كرد.

Junior Member

سلام
    دوست عزیز درست پرداخت کردید. 475+75=550.
    واسه ما رسید 550 تایی رو گم کرده بودن. و چون برای اول کار اون نیاز هست . ازمون خواستن که 60 دلار پرداخت کنیم. یعنی رسید 490 +60=550.
    بعد که نیاز به پرداخت 490 دلار بود ایمیل زدن که 490 تا رو پرداخت کنید. در صورتی که ما همون اول پرداخت کرده بودیم. واسشون ایمیل زدیم و دو تا رسید رو دوباره فرستادیم که تا به دستشون رسید وضعیت ما در ecase شد in process.
    واسه همین 1 ماه پروندمون عقب افتاده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    دوست عزيز كيس شما يكم طولاني شده درسته؟ تا اونجايي كه ديدم feb مداركو ارسال كرديد ولي فعلا اينپروسس هستيد.درسته؟
    دوستاني كه اين ماه ppr شدند يا به مصاحبه شدند همگي بعد از مارس واپریل مداركو ارسال كرده بودند.
    الان تقریبا 6.5 هست که مدارک ارسال کردیم. البته ما رسیدمون رو گم کرده بودن. و دو بار پروندمون متوقف شد تا بهمون ایمیل زدن و ما بهشون خبر دادیم که پرداخت کردیم. تقریبا 1 ماه پروندمون عقب افتاده. و هم چنین ما عقدمون غیابی بوده. شاید به خاطر این هم باشه.

Junior Member

سلام
    شما کاردرستی کردی که همه رو یکجا پرداخت کردین. بله دقیقا 1040 دلار درسته. اگه قسمت دوم را بعدا پرداخت میکردین، بعد از رسیدن مدارکتون به آنکار ، پروندتون دچار تاخیر-در-بررسی میشد، تقریبا اکثر کسانی (نه همه) که دو مرحله ای پرداخت میکنن زمان پروندشون طولانی تر هستش! به بقیه هم توصیه اکید میکنم که همه 1040 دلار را کلا یکجا، (حتی نه روی دو رسید متفارت) پرداخت کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anna938 نمایش پست ها
    الان تقریبا 6.5 هست که مدارک ارسال کردیم. البته ما رسیدمون رو گم کرده بودن. و دو بار پروندمون متوقف شد تا بهمون ایمیل زدن و ما بهشون خبر دادیم که پرداخت کردیم. تقریبا 1 ماه پروندمون عقب افتاده. و هم چنین ما عقدمون غیابی بوده. شاید به خاطر این هم باشه.
    دوست عزیز شما رو فقط مدل عجیب پرداخت کردنتون عقب انداخته. اون افیسر بیچاره سفارت از کجا باید بفهمن این 550 واسه اینه، اون 550 واسه اونه! کاش همون اول 1040 دلار رو کامل داده بودین. ضمنا اگه عکسها و مدارک خوبی برای اثبات ارتباطتون ارسال کرده باشید نباید نگران باشید. مگر اینکه شما همدیگر رو ندیده باشید و عکسهای دونفری در دوران مختلف زندگیتون نداشته باشید. اون ازدواج غیابی که شنیدین ریجکت میکنن، مربوط به کسایی هست که یکی ایرانه و یکی کانادا و هیچوقت هم همدیگر رو ندیدن ، این مدل کیسها ریجکت میشن صد در صد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)