صفحه 797 از 1355 نخستنخست ... 2976977477877887897907917927937947957967977987998008018028038048058068078478971297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,961 تا 7,970 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Iran

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط larkspur نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه که فاصله درخواست RPRF تا پاس ریکوئست چقدره؟
    سلام ما تاریخ 3 jun درخواست rprf اومد و تاریخ 16 sep پاس رکویست شدیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saiviira نمایش پست ها
    RPRF رو پرداخت کردین به تازگی؟ یعنی پروندتون الان این پراسس هست؟
    خیلی بده که جدول اپدیت نمیشه.
    إيميل دادن كه پرداخت كنم

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام دوستان
    اگه کسی موقع ارسال مدارک عکسای پرسنلی یادش بره چجوری میتونه دوباره بفرسته؟ باید صبر کنه تا ازش بخوان یا میشه دوباره پست کنه میساساگا؟

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه کسی موقع ارسال مدارک عکسای پرسنلی یادش بره چجوری میتونه دوباره بفرسته؟ باید صبر کنه تا ازش بخوان یا میشه دوباره پست کنه میساساگا؟
    یادمه یه نفر قبلا این مشکل را داشت و حل شد به راحتی
    شما یه ایمیل بدین بهشون و بگید که یادتون رفته عکسا بهتون میگن چیکار کنید(حتی میتونید به میسیساگا زنگ هم بزنید)
    احتمالا باید منتظر باشین که ازتون درخواست کنند
    هر چند اداره مهاجرت روند ثابتی نداره و تغییراتش زیاده

Junior Member

سلام، برای کسانی که برای کبک اقدام می کنند آیا باید فرم های اقامت دائم فرد اسپانسر شونده را باید همزمان با فرم های اسپانسر شیپی ارسال کرد یا بعد از اخذ csq ؟

چیزی که توی سایت مهاجرت کبک اظهار شده بصورت زیر هست :

If your undertaking application is accepted, a Certificat de sélection du Québec (CSQ - Québec Selection Certificate) will be issued to the person you are sponsoring. The Ministère’s decision will be transmitted directly to the Canadian Visa Office for the sponsored person’s country. The person you are sponsoring will then submit his or her application for permanent residence.

و فقط یک تبصره آورده :

For a sponsored person already residing in Québec: if the sponsored person’s application for permanent residence has not already been submitted, you could send it at the same time as your sponsorship application to the Canadian government. This policy applies only to applications submitted by sponsored spouses and common-law partners.

و چیزه دیگری رو اعلام نکرده

Junior Member

سلام دوستان. من رو 11 نوامبر مصاحبه دعوت کردن. دوستانی که تجربه مصاحبه داشتن میشه لطفا کمک کنید و یه توضیحی در مورد مصاحبه بدید. میشه فارسی هم مصاحبه داد? آخه انگلیسی خیلی استرس داره. در مورد چی می پرسن?

Junior Member

سلام دوستان. من رو 11 نوامبر مصاحبه دعوت کردن. دوستانی که تجربه مصاحبه داشتن میشه لطفا کمک کنید و یه توضیحی در مورد مصاحبه بدید. میشه فارسی هم مصاحبه داد? آخه انگلیسی خیلی استرس داره. در مورد چی می پرسن?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anna938 نمایش پست ها
    اصلا نگران نباشین دوست عزیز، دعوت به مصاحبه اصلا نشونه بدی نیست و حتی خیلی خوبه که این شانسو دارین که باهاشون حضوری صحبت کنین. سوالای عجیب غریبی نمیپرسن، دوستانی که رفتن و تعریف کردن میگن در مورد زندگی خصوصی همسرتون میپرسن تا ببینن عمق رابطتون چقدره و برنامه های گذشته و اینده تون.
    میدونم که میتونین با خودتون مترجم ببرین ولی باید تایید شده باشه.
    موفق باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anna938 نمایش پست ها

سلام
    امکان مصاحبه فارسی نیست. اگر انگلیسیتون در یک سطح نسبی هست نیازی به مترجم ندارید. اما چون موقعیت پر استرسی هست و ممکن هست نتونید از اون سطحی که واقعا هستید استفاده کنید و استرس سوء تفاهم تو گفتار هست بد نیست مترجم ببرید. من مترجم داشتم اما فقط سه جمله حرف زد و انگلیسی من هم در سطح متوسط هست. عکس هاتون خیلی مهم هستند. مخصوصا عکس با خانواده و دوستان همسرتون. و عکس از مراسم و سفر . اگر مدرک خاصی تو interview letter ازتون خواستند اون رو حتما آماده کنید. سوالاتی که از من پرسید راجع به پیشینه رابطه بود و اصلا خاص یا سخت نبود. رفتارش هم خیلی دوستانه بود. بر حسب تجربه ام فکر می کنم بهتر به تمام سوالات واقعیت رو جواب داد تاریخ وقایع مهم مثل آشنایی، ازدواج و ... رو حنما بدونید چون می پرسه و در مورد مسائل کم اهمیت تر اگر تاریخی رو یادتون رفت یا چیزی رو راجع به همسرتون نمی دونستید خیلی راحت می شه گفت یادم نمی یاد یا نمی دونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehmm نمایش پست ها
    سلام
    امکان مصاحبه فارسی نیست. اگر انگلیسیتون در یک سطح نسبی هست نیازی به مترجم ندارید. اما چون موقعیت پر استرسی هست و ممکن هست نتونید از اون سطحی که واقعا هستید استفاده کنید و استرس سوء تفاهم تو گفتار هست بد نیست مترجم ببرید. من مترجم داشتم اما فقط سه جمله حرف زد و انگلیسی من هم در سطح متوسط هست. عکس هاتون خیلی مهم هستند. مخصوصا عکس با خانواده و دوستان همسرتون. و عکس از مراسم و سفر . اگر مدرک خاصی تو interview letter ازتون خواستند اون رو حتما آماده کنید. سوالاتی که از من پرسید راجع به پیشینه رابطه بود و اصلا خاص یا سخت نبود. رفتارش هم خیلی دوستانه بود. بر حسب تجربه ام فکر می کنم بهتر به تمام سوالات واقعیت رو جواب داد تاریخ وقایع مهم مثل آشنایی، ازدواج و ... رو حنما بدونید چون می پرسه و در مورد مسائل کم اهمیت تر اگر تاریخی رو یادتون رفت یا چیزی رو راجع به همسرتون نمی دونستید خیلی راحت می شه گفت یادم نمی یاد یا نمی دونم
    سلام دوست عزیز. ممنون از راهنماییتون. انگلیسی من متوسط هست. اما به خاطر استرس اون لحظات, فکر کنم مترجم می تونه دلگرم کننده باشه. میشه لطفا بفرمایید که چجوری می تونم مترجم بگیرم. و اینکه شما ویزاتون بعد مصاحبه اومده? همسر من می خواد همراه من بیاد. به نظرتون حضورش می تونه تاثیری داشته باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)