صفحه 8 از 1355 نخستنخست 123456789101112131415161718581085081008 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    همسر از شرط استطاعت مالی معاف است
    ببخشید!!!!!!یعنی چی؟ یعنی لازم نیست که من شغلی داشته باشم تا بتوانم اسپانسرهمسرم شوم؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    ببخشید!!!!!!یعنی چی؟ یعنی لازم نیست که من شغلی داشته باشم تا بتوانم اسپانسرهمسرم شوم؟
    مرسی
    همانطور که در پست قبل گفتم همسر از این شرط مستثنی است. البته ظاهرا قرار است کمی این مقررات سخت تر شود که البته ربطی به استطاعت مالی نخواهد داشت برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید:
    http://www.workpermit.com/news/2011-...quirements.htm
    ویرایش توسط ehsan110 : April 17th, 2011 در ساعت 04:15 PM
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Junior Member

نه برای اسپانسر کردن همسر نیازی به داشتن درآمد نیست. من هم شغلی ندارم اما توی یک نامه توضیح دادم در حال حاضر درآمدم از طریق خانواده ام در ایران هست و دنبال شغل هستم و همین چند روز پیش approve شدم و پرونده مون رو فرستادن دمشق.
    گرچه نیازی به شغل و درآمد برای اسپانسر کردن همسر نیست، اما جزء مدارک لازم یک option c printout هست، که ملزم به این هست که tax هاتون رو در کانادا فایل کرده باشین، که باز نوشتن اگه نمی تونین این option c printout رو ارائه بدین دلیلش رو برای ما بنویسین. که من باز نوشتم چون من تازه اومدم کانادا و هنوز شغلی ندارم و ... . که مشکلی پیش نیومد.

مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vida_24 نمایش پست ها
    نه برای اسپانسر کردن همسر نیازی به داشتن درآمد نیست. من هم شغلی ندارم اما توی یک نامه توضیح دادم در حال حاضر درآمدم از طریق خانواده ام در ایران هست و دنبال شغل هستم و همین چند روز پیش approve شدم و پرونده مون رو فرستادن دمشق.
    گرچه نیازی به شغل و درآمد برای اسپانسر کردن همسر نیست، اما جزء مدارک لازم یک option c printout هست، که ملزم به این هست که tax هاتون رو در کانادا فایل کرده باشین، که باز نوشتن اگه نمی تونین این option c printout رو ارائه بدین دلیلش رو برای ما بنویسین. که من باز نوشتم چون من تازه اومدم کانادا و هنوز شغلی ندارم و ... . که مشکلی پیش نیومد.
    مرسی ...یک سوال دیگر اینکه چقدر طول می کشه تا کارت PR رو گرفت؟!!!منظورم اینه که اززمان ورود تا دریافت PR چقدر طول می کشه؟
    مرسی و موفق باشید.

Junior Member

معمولاً مدت زمان دریافت کارت حدود 2 ماه هست.
    توی سایت cic به صورت هفتگی آپدیت میشه مدت زمان دریافت کارت PR، در حال حاضر حدود 30 روز کاری طول می کشه، یعنی حدود 6 هفته.

مرسی ...یک سوال دیگر اینکه چقدر طول می کشه تا کارت PR رو گرفت؟!!!منظورم اینه که اززمان ورود تا دریافت PR چقدر طول می کشه؟
    مرسی و موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دو تا سول داشتم که ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره به ما بگه چون خیلی فکرمون را مشغول کرده
    اگر یک نفر بره اونجا و PR بگیره و برگرده و ازدواج بکنه. دوباره بره کانادا و برای همسرش اقدام بکنه:
    1- آیا در طول زمانی که پرونده همسرش در حال بررسی هست می تونه به ایران رفت و آمد کنه؟ اگر بلی چه مدت زمان می تونه ایران بمونه که در کار پرونده مشکلی ایجاد نکنه؟
    2- آیا در زمانی که پرونده پروسس می شه، همسرش می تونه به کانادا بره و بیاد؟ بهش ویزا می دن؟
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avazeghoo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو تا سول داشتم که ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره به ما بگه چون خیلی فکرمون را مشغول کرده
    اگر یک نفر بره اونجا و PR بگیره و برگرده و ازدواج بکنه. دوباره بره کانادا و برای همسرش اقدام بکنه:
    1- آیا در طول زمانی که پرونده همسرش در حال بررسی هست می تونه به ایران رفت و آمد کنه؟ اگر بلی چه مدت زمان می تونه ایران بمونه که در کار پرونده مشکلی ایجاد نکنه؟
    2- آیا در زمانی که پرونده پروسس می شه، همسرش می تونه به کانادا بره و بیاد؟ بهش ویزا می دن؟
    خیلی ممنون
    سلام
    1- بله، در صورتی که پرونده اسپانسرشیپ outland باشه (همسر خارج از کانادا باشه) میتونین از کانادا خارج بشین. این لینک رو ببینین:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ouse-faq12.asp
    جایی محدودیت زمانی ننوشته اما این زمان باید طوری باشه که برداشت بشه شما برای یه دیدار کوتاه رفتین ایران و زندگی اصلی شما در کانادا هست. چون طبق قانون وقتی کسی PR هست و سیتیزن نیست باید ساکن کانادا باشه تا بتونه اسپانسر باشه. و خب کسی که میخواد ثابت کنه زندگیش و شغلش در کانادا هست نمیتونه یه دفعه سه ماه بذاره بره بیرون از کانادا! فکر کنم منطقیش 1 ماه باشه.
    2- مطمئن نیستم اما بعضی وب سایت ها دیدم که نوشته اینجور مواقع ویزا ندادن. اما میگم مطمئن نیستم!
    کل پروسه ایشالا (!) 6 ماهه هست و ما که خودمون ترجیح دادیم دوری و دلتنگی رو تحمل کنیم به جای اینکه یه وقت یه کاری کنیم پرونده به مشکل بخوره و این 6 ماه بشه 1 سال و بیشتر!
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vida_24 نمایش پست ها
    سلام
    1- بله، در صورتی که پرونده اسپانسرشیپ outland باشه (همسر خارج از کانادا باشه) میتونین از کانادا خارج بشین. این لینک رو ببینین:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ouse-faq12.asp
    جایی محدودیت زمانی ننوشته اما این زمان باید طوری باشه که برداشت بشه شما برای یه دیدار کوتاه رفتین ایران و زندگی اصلی شما در کانادا هست. چون طبق قانون وقتی کسی PR هست و سیتیزن نیست باید ساکن کانادا باشه تا بتونه اسپانسر باشه. و خب کسی که میخواد ثابت کنه زندگیش و شغلش در کانادا هست نمیتونه یه دفعه سه ماه بذاره بره بیرون از کانادا! فکر کنم منطقیش 1 ماه باشه.
    2- مطمئن نیستم اما بعضی وب سایت ها دیدم که نوشته اینجور مواقع ویزا ندادن. اما میگم مطمئن نیستم!
    کل پروسه ایشالا (!) 6 ماهه هست و ما که خودمون ترجیح دادیم دوری و دلتنگی رو تحمل کنیم به جای اینکه یه وقت یه کاری کنیم پرونده به مشکل بخوره و این 6 ماه بشه 1 سال و بیشتر!
    موفق باشین
    سلام مرسی از پاسختون
    راستش اگر زمانش 6 ماه بود خوب بود اما متاسفانه طبق آنچه که در سایت سفارت اعلام شده برای 80% پرونده های یک سال گذشته، زمان پروسه پرونده قبل از ارسال به دمشق 41 روز و پروسه در دمشق 10 ماه اعلام شده. به عبارتی تقریبا یک سال. این لینک را ببینین. http://www.cic.gc.ca/english/informa...es/perm-fc.asp
    برای همین ما هم نگران شدیم
    شما موردی داشتید که اخیرا پروسش شش ماهه انجام شده باشه؟

Junior Member

Smile پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط avazeghoo نمایش پست ها
    سلام مرسی از پاسختون
    راستش اگر زمانش 6 ماه بود خوب بود اما متاسفانه طبق آنچه که در سایت سفارت اعلام شده برای 80% پرونده های یک سال گذشته، زمان پروسه پرونده قبل از ارسال به دمشق 41 روز و پروسه در دمشق 10 ماه اعلام شده. به عبارتی تقریبا یک سال. این لینک را ببینین. http://www.cic.gc.ca/english/informa...es/perm-fc.asp
    برای همین ما هم نگران شدیم
    شما موردی داشتید که اخیرا پروسش شش ماهه انجام شده باشه؟
    اون زمانی که توی سایت اعلام میشه خیلی کلی هست. افرادی بودن که سه ماهه کارشون توی دمشق انجام شده. طبق جدولی که قبلاً توی سایت cic بود و الان دیگه نیست (!) سی دردصد کیس های دمشق 3 ماهه جواب می گیرن، پنجاه درصد 6 ماهه و هشتاد درصد 10 ماهه. بستگی به نوع پرونده داره. و از اونجا که هیچ دو کیس ازدواجی شبیه هم نیستن برای پرونده های ازدواج هیچ پیش بینی نمیشه کرد.
    این لینک رو ببینین که مربوط به اسپانسرشیپ های همسر در ویزا آفیس دمشق هست:
    http://www.trackitt.com/canada-immig...s/family-class
    زمانها برای افراد مخالف خیلی متفاوت بوده و مسلماً هر چی پرونده کاملتر و ازدواج بی شک و شبهه تر باشه زمان سریعتر هست!
    زمانهای اعلام شده در سایت خیلی کلی هست، مثلاً در مورد همین مدت مرحله اول که الان نوشته 41 روز، نامه ی approve شدن من هفته ی پیش و 35 روزه به دستم رسید!

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

[QUOTE=ehsan110;405393]همانطور که در پست قبل گفتم همسر از این شرط مستثنی است. البته ظاهرا قرار است کمی این مقررات سخت تر شود که البته ربطی به استطاعت مالی نخواهد داشت برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید:
    یعنی چه مقررات سخت تری ممکنه وضع بشه؟ اطلاعی دارید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)