صفحه 806 از 1355 نخستنخست ... 3067067567967977987998008018028038048058068078088098108118128138148158168569061306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,051 تا 8,060 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

دوستان پيروزي حزب ليبرال،حزب حامي مهاجران و حزبي كه يكي از وعده هاش برقراري دوباره روابط با ايران بود رو خدمت همه دوستان تبريك ميگم.به اميد تغييرات مثبت براي همه.

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط elllham نمایش پست ها
    دوستان ما مدارکمون 63 روز پیش رسید میسیساگا.ایمیل دریافت مدارک رو بعد از 36 روز دریافت کردیم ولی هنوز ایمیل اسپانسر اپرووال رو نگرفتیم.امروز وضعیت پرونده رو که تو سایت چک کردم ستون اول هنوز in processهست ولی ستون دوم هم که in process بود یک خط اضافه شده که نوشته we started processing your application on Sep 28 .یعنی الان پرونده ما آنکارا هست؟ یعنی21 روزه in process هستیم؟
    بله خوشبختانه .فكر كنم سرعت رسيدگي به پرونده ها زياد شده.

سلام دوستان در مورد سربازی در فرم 5669 باید دوران خدمت به تفکیک دوره اموزشی و...بنویسیم یا فقط شروع و پایان دوره؟
    منظور از unit number چی هست؟؟؟برای reason for end of service چی بنویسیم؟؟
    چرا دو جدول هست؟؟؟جدول دوم چیست؟؟؟
    ممنونم

سلام دوستان در مورد فرم 5490 سوال 16 منظور چیه؟؟
    did your sponser have to travel to your country for the marriage?

من سه ما کانادا بودم برگشتم وبعد از حدوذا سه هفته ازدواج کردیم و جشنمون بود.میشه راهنمایی کنین yes یا no fckl

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

سلام دوستان ، به نظرتون میشه بعد از ۶۲ روز که پرونده ما به دستشون رسیده هنوز اطلاعاته ما رو وارده سایت نکرده باشند ؟
    به نظرتون یکم غیر عادی نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط setayesh1364 نمایش پست ها
    سلام دوستان در مورد فرم 5490 سوال 16 منظور چیه؟؟
    did your sponser have to travel to your country for the marriage?

من سه ما کانادا بودم برگشتم وبعد از حدوذا سه هفته ازدواج کردیم و جشنمون بود.میشه راهنمایی کنین yes یا no fckl
    آیا اسپانسرشما(همسرمقیم کانادا) برای مراسم ازدواج به کشوری که شما ساکنش هستید سفر کرده و حضور فیزیکی داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط setayesh1364 نمایش پست ها
    سلام دوستان در مورد سربازی در فرم 5669 باید دوران خدمت به تفکیک دوره اموزشی و...بنویسیم یا فقط شروع و پایان دوره؟
    منظور از unit number چی هست؟؟؟برای reason for end of service چی بنویسیم؟؟
    چرا دو جدول هست؟؟؟جدول دوم چیست؟؟؟
    ممنونم
    اطلاعات سربازی را دقیقا منطبق با کارت پایان خدمت بنویسید...دلیل پایان خدمت رو تکمیل و پایان دوره بنویسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shmrz نمایش پست ها
    سلام دوستان ، به نظرتون میشه بعد از ۶۲ روز که پرونده ما به دستشون رسیده هنوز اطلاعاته ما رو وارده سایت نکرده باشند ؟
    به نظرتون یکم غیر عادی نیست؟
    شاید اشتباه چک میکنید.بادتون باشه فقط فامیل اسپانسر رو تایپ کنید (بدون اسم کوچک).قسمت identification هم گزینه client identification رو انتخاب کنید که همان شماره روی prهست و همون uci.ما پروندمون 64 روزه رسیده و نزدیک به 30 روزه که اطلااتمون وارد شده.موفق باشید

Junior Member

با توجه به مدارک گفته شده
    سوالی که دارم اینه ، من و نامزدم به صورت کاملا سنتی (از طریق زن برادر نامزدم) با هم آشنا شدیم ولی تا کنون همدیگرو ندیدیم و فقط از طریق اینترنت با هم در ارتباط بودیم. و نامزدم قرار که بهمن بیاد ایران تا عقد کنیم و بره که کارهای اسپانسری و انجام بده، به نظر شما مشکلی ایجاد میشه؟
    اصلا میتونه اینکارو بکنه؟

Junior Member

سلام به همه دوستان و اساتید گرامی
    سوالم اینه آبجیم و شوهرش میخوان از طریق خویشاوندی کار مهاجرت خانواده سه نفره ما که شامل مادر . پدر و من که 25 سالمه و مجردم رو انجام بدن
    کار مهاجرت ما چقدر طول میکشه؟!
    ممنون میشم دوستانی که تجربه داشتن و زمان شو میدونن ج بدن
    و در ضمن آیا روی کار آمدن حزب ریبرال تاثیری روی کارای مهاجرتی و مدت زمان داره؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)