صفحه 811 از 1355 نخستنخست ... 3117117618018028038048058068078088098108118128138148158168178188198208218619111311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,101 تا 8,110 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Talimoha نمایش پست ها
    بله من هم با شما موافق هستم چون ديروز كه سايت رو چك كردم نوشته بود ما الان داريم روي پرونده هايي كه ١٧ آگست به دستمون رسيده كار مي كنيم به همين علت من هم خيلي تعجب كردم و به نظرم حتماً دو شنبه با هاشون تماس بگيرند و پرس و جو كنند. درسته كه احتمال اشتباه كمه ولي امكانش هست.
    ولی سایت هم اطلاعاتش عجیبه چون پرونده ما ستون اولش 22 سپتامبر شروع به پروسس شده اما تو سایت گفته که 13 اکتبر روی پرونده هایی که 17 اکتبر رسیده کار میکنن و طبق اطلاعات سایت هر روز پرونده های یک روز رو رسیدگی میکنن.اگه تاریخهارو چک کنید مثلا 2 هفته قبل روی پرونده های اوایل آگوست کار میکردن.بنابراین 1 یا 2 روز بیشتر طول نمیکشه که اسپانسر رو اپروو کن و اینطوری تاریخ شروع پروسه ما در آنکارا هم نرمال هست.یعنی 23 یا 24 سپتامبر فرستادن آنکارا و 28 سپتامبر هم پروسه در آنکاراشروی شده.ولی باید زنگ بزنم تا مطمعن بشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elllham نمایش پست ها
    ولی سایت هم اطلاعاتش عجیبه چون پرونده ما ستون اولش 22 سپتامبر شروع به پروسس شده اما تو سایت گفته که 13 اکتبر روی پرونده هایی که 17 اکتبر رسیده کار میکنن و طبق اطلاعات سایت هر روز پرونده های یک روز رو رسیدگی میکنن.اگه تاریخهارو چک کنید مثلا 2 هفته قبل روی پرونده های اوایل آگوست کار میکردن.بنابراین 1 یا 2 روز بیشتر طول نمیکشه که اسپانسر رو اپروو کن و اینطوری تاریخ شروع پروسه ما در آنکارا هم نرمال هست.یعنی 23 یا 24 سپتامبر فرستادن آنکارا و 28 سپتامبر هم پروسه در آنکاراشروی شده.ولی باید زنگ بزنم تا مطمعن بشم
    دوست عزیز، پرونده شما به احتمال بسیار زیاد اپروو شده و الان آنکاراست. در مورد پرونده خودم تجربه مشابهی داشتم. تاریخ این پراسس اسپانسر شونده در پرونده من قبل از دریافت ایمیل اپرووال هست. قبل از اینکه ایمیل اپرووال بیاد چون بیشتر از زمان تخمینی وب سایت بود تماس گرفتم و گفتن که پرونده رو فرستادن آنکارا و ایمیل با کمی تاخیر به دستم میرسه و درست هم بود. دست کم در حدود 8 روز ایمیل دیرتر فرستاده شد در حالی که کار پرونده در کانادا تموم شده بود و پرونده آنکارا بود. حالا اگر تمایل دارید باز هم تماس بگیرید ولی بعیده که مشکلی در بررسی پروندتون بوده باشه. کمی صبر کنید ایمیل رو دریافت می کنید.

Junior Member

سلام به دوستان گرامی
    اول از همه عذر میخوام نمیدونستم جا سوالاتمو بپرسم
    من میخوام به کانادا و شهر ونکوور مهاجرت کنم ک خاله مادرم سالهاست اونجا زندگی میکنه
    سوالم از دوستان این هست که چه راهی برای رفتن من وجود داره ؟که فقط خودمو برسونم اونجا بقیه مشکلی ندارم
    من فوق دیپلم نرم افزار دارم-- شش سال بیمه نجاری ---رنگ امیز ساختمان هستم ---عکاس هستم ---از سربازی معاف شدم پس مشکل خروج ندارم ---زبان مشکل ندارم
    ۲۳ سال هم سن دارم
    بنظرتون با چ راهی میتونم برم ؟؟؟
    ایا امکان رفتن بصورت توریست هست ک بعد از پیدا کردن کار درخواست تغییر کاربری ویزا بدیم؟
    بسیار ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arefjoon نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی
    اول از همه عذر میخوام نمیدونستم جا سوالاتمو بپرسم
    من میخوام به کانادا و شهر ونکوور مهاجرت کنم ک خاله مادرم سالهاست اونجا زندگی میکنه
    سوالم از دوستان این هست که چه راهی برای رفتن من وجود داره ؟که فقط خودمو برسونم اونجا بقیه مشکلی ندارم
    من فوق دیپلم نرم افزار دارم-- شش سال بیمه نجاری ---رنگ امیز ساختمان هستم ---عکاس هستم ---از سربازی معاف شدم پس مشکل خروج ندارم ---زبان مشکل ندارم
    ۲۳ سال هم سن دارم
    بنظرتون با چ راهی میتونم برم ؟؟؟
    ایا امکان رفتن بصورت توریست هست ک بعد از پیدا کردن کار درخواست تغییر کاربری ویزا بدیم؟
    بسیار ممنون
    گرفتن ویزای توریستی برای شما مشکل خواهد بود. حتی اگر بتوانید بروید هم تبدیل آن به ویزای کاری به این سادگی نیست. کارفرمای مربوطه باید از اداره کار کانادا گواهی بگیرد که هیچ کانادایی که بتواند کار موردنظر شما را انجام بدهد وجود ندارد. از طریق خویشاوندی هم نمیتوانید بروید و بنظر نمیرسد امتیاز شما هم برای مهاجرت نیروی کار ماهر کافی باشد.

با درنظر گرفتن موارد بالا تنها راه عملی برای شما ویزای دانشجویی یا ازدواج با یک کانادایی است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بنظر نمیرسد امتیاز شما هم برای مهاجرت نیروی کار ماهر کافی باشد.

با درنظر گرفتن موارد بالا تنها راه عملی برای شما ویزای دانشجویی یا ازدواج با یک کانادایی است.
    میشه بیشتر توضیح بدید چرا بنظر نمیرسه امتیاز من برای مهاجرت نیروی کار کافی نیست؟؟؟؟
    و اینکه ازدواج با یه کانادایی چ شرایطی اونجا داره؟خیلی سختگیرانه هست؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

میشه بیشتر توضیح بدید چرا بنظر نمیرسه امتیاز من برای مهاجرت نیروی کار کافی نیست؟؟؟؟
    و اینکه ازدواج با یه کانادایی چ شرایطی اونجا داره؟خیلی سختگیرانه هست؟
    ممنون
    سوال مربوط به مهاجرت نیروی کار را در تاپیک مهاجرت به روش اکسپرس انتری بپرسید دوستانی که تجربه دارند براتون توضیح میدهند.
    در مورد ازدواج با کانادایی منظورتون از شرایط و سختگیرانه چیه؟ ازدواج عادی مثل ایران دیگه. ازدواج صوری یا از راه دور مورد قبول نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در مورد ازدواج با کانادایی منظورتون از شرایط و سختگیرانه چیه؟ ازدواج عادی مثل ایران دیگه. ازدواج صوری یا از راه دور مورد قبول نیست.
    منظورم اینه اگه کسی باشه که بشه ازدواج کرد حتما باید تو یه خونه زندگی کنند و .....
    اگر ازدواج از راه دور قبول نیست چطور میتونم با یه کانادایی ازدواج کنم وقتی هنوز نمیتونم برم اونجا ؟

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

منظورم اینه اگه کسی باشه که بشه ازدواج کرد حتما باید تو یه خونه زندگی کنند و .....
    اگر ازدواج از راه دور قبول نیست چطور میتونم با یه کانادایی ازدواج کنم وقتی هنوز نمیتونم برم اونجا ؟
    دوست عزيز لطفا اندكي وقت بزاريد و برخي از صفحات را مطالعه كنيد به جواب سوالات خود خواهيد رسيد!
    بعد از اشنايي يا ايشون ميان ايران يا تركيه ازدواج ميكنيد بعد اقدام ميكنند براي شروع پروسه.در اين مدت هم يا پيش شما در ايران ميموند يا در رفت و امد ميشن يا مثل ما چندين ماه دوري رو تحمل ميكنيد.

Junior Member

دوستان یک سوال داشتم.
    من سی اس کیو گرفتم و مدارکم رو برای فدرال فرستادم تا سه ماه دیگم می خوام ازدواج کنم. به نظرتون شرایط من چطور می شه من باید چیکار کنم در این مرحله؟
    یکم گیج شدم و سر گردون.! صبر کنم ویزام بیاد بعد ازدواج کنم ؟
    اگه می شه راهنماییم کنین ممنون می شم

نقل قول نوشته اصلی توسط kenwall نمایش پست ها
    دوستان یک سوال داشتم.
    من سی اس کیو گرفتم و مدارکم رو برای فدرال فرستادم تا سه ماه دیگم می خوام ازدواج کنم. به نظرتون شرایط من چطور می شه من باید چیکار کنم در این مرحله؟
    یکم گیج شدم و سر گردون.! صبر کنم ویزام بیاد بعد ازدواج کنم ؟
    اگه می شه راهنماییم کنین ممنون می شم
    صبر کنید ویزاتون بیاد و برین کانادا pr بگیرید بعد برگردین ازدواج کنین و دوباره برگردین کانادا همسرتون رو اسپانسر کنید.یه مدت باید متاسفانه از هم دور باشین.شاید خوش شانس باشین و با سر کار اومدن دولت جدید اسپانسرشیپ سریعتر انجام بشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)