صفحه 849 از 1355 نخستنخست ... 3497497998398408418428438448458468478488498508518528538548558568578588598999491349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,481 تا 8,490 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام دوستان من نياز به راهنمايتون دارم. مدارك ما از ١٤ اكتبر در آنكارا در حال پرسس هست و امروز وكيلمون ايميل زده كه از ما كارت پايان خدمت خواستن ولي من شوهرم هنوز سرباز هست و اول فروردين سربازيش تموم مي شه. وكيلمون خواسته كه نامه اي ارايه بديم مبني بر اينكه كي سربازيش تموم مي شه ولي نمي دونم كه اين نامه رو ميدن يا نه و حتي اگر بدن كسي نامه سپاه رو ترجمه رسمي نمي كنه. وكيلمون خيلي ما رو نگران كرده و مي گي كه ممكن هست به علت سرباز بودن ايشون پرونده برگشت بخوره و بگن كه وقتي سربازي تموم شد دوباره بفرستيد. كسي تجربه اي داشته كه بتونه كمك كنه ممنون مي شم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Talimoha نمایش پست ها
    سلام دوستان من نياز به راهنمايتون دارم. مدارك ما از ١٤ اكتبر در آنكارا در حال پرسس هست و امروز وكيلمون ايميل زده كه از ما كارت پايان خدمت خواستن ولي من شوهرم هنوز سرباز هست و اول فروردين سربازيش تموم مي شه. وكيلمون خواسته كه نامه اي ارايه بديم مبني بر اينكه كي سربازيش تموم مي شه ولي نمي دونم كه اين نامه رو ميدن يا نه و حتي اگر بدن كسي نامه سپاه رو ترجمه رسمي نمي كنه. وكيلمون خيلي ما رو نگران كرده و مي گي كه ممكن هست به علت سرباز بودن ايشون پرونده برگشت بخوره و بگن كه وقتي سربازي تموم شد دوباره بفرستيد. كسي تجربه اي داشته كه بتونه كمك كنه ممنون مي شم.
    دوست گرامی سلام
    من این اجربه رو ندارم و نمیدونم.اما کاری که میتونید انجام بدید این هست که سریع دنبال نامه ی اشتغال به خدمت همسرتون باشید. و در این میان نامه ای بنویسید و اطلاع بدید گه همسرتون مشغول خدمت هستند و شما دنبال نامه ی اثبات این موضوع هستید
    این که برگشت بخوره یا نه رو نمیدونم اما فعلا به این موضوع فکر نکنید.
    امیدوارم موفق باشید

Junior Member

دوستان چطور میشه اطلاعات get canada visa را آپدیت کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    دوست گرامی سلام
    من این اجربه رو ندارم و نمیدونم.اما کاری که میتونید انجام بدید این هست که سریع دنبال نامه ی اشتغال به خدمت همسرتون باشید. و در این میان نامه ای بنویسید و اطلاع بدید گه همسرتون مشغول خدمت هستند و شما دنبال نامه ی اثبات این موضوع هستید
    این که برگشت بخوره یا نه رو نمیدونم اما فعلا به این موضوع فکر نکنید.
    امیدوارم موفق باشید
    ممنون از راهنمايتون الان نامه نوشتم و ايميل كردم. اميدوارم كه جواب بده شوهرم هم در تلاش براي گرفتن نامه هست اميدوارم كه اونا گير ندن و بهش نامه بدن.

Junior Member

سلام دوستان. من 11 نوامبر مصاحبه داشتم و صبح ساعت 10.30 رفتم مصاحبه که بهم گفتن 2.5 بیا ویزات رو بگیر. شکر خدا ویزا رو گرفتم.
    فقط آفیسر بهم گفت که شما بعد از 1.5 ماه که همسرتون لند کرده عقد کردین پس از قبل نامزد بودین و باید این رو اعلام می کردین. که ما هم گفتین تو ایمیلی که واسه همسر من اومده بوده هیچ چیز در مورد نامزدی گفته نشده بود. اون هم گفت من به صداقت شما ایمان دارم و ویزا رو داد.
    بعد هم گفت که دیگه ازدواج غیابی قبول نیست و شما شانس آوردین که به این قانون نخوردین.
    امیدوارم بقیه دوستان هم زودتر این خبر خوب رو بشنوند.

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط anna938 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 11 نوامبر مصاحبه داشتم و صبح ساعت 10.30 رفتم مصاحبه که بهم گفتن 2.5 بیا ویزات رو بگیر. شکر خدا ویزا رو گرفتم.
    فقط آفیسر بهم گفت که شما بعد از 1.5 ماه که همسرتون لند کرده عقد کردین پس از قبل نامزد بودین و باید این رو اعلام می کردین. که ما هم گفتین تو ایمیلی که واسه همسر من اومده بوده هیچ چیز در مورد نامزدی گفته نشده بود. اون هم گفت من به صداقت شما ایمان دارم و ویزا رو داد.
    بعد هم گفت که دیگه ازدواج غیابی قبول نیست و شما شانس آوردین که به این قانون نخوردین.
    خيلي خوشحال شديم دوست عزيز.ممنون كه با ما در ميان گذاشتيد

نقل قول نوشته اصلی توسط anna938 نمایش پست ها
    مبارکه دوست عزیز میشه زمان بندیتون رو هم بگید؟

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط nargestarian نمایش پست ها
    مبارکه دوست عزیز میشه زمان بندیتون رو هم بگید؟
    تو سايت getcanadavisa موجوده دوسته عزيز.كيس ايشون به خاطر دوبار درخواست اپديت يكم طولاني شده.اما شكر خدا اخر با خوشي به سرانجام رسيده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

سوال) درخواست عدم سو پيشينه از سفارت در آنكارا
    با عرض سلام به دوستان . ما امروز ايميلي دريافت كرديم كه از همسرم درخواست نامه عدم سوپيشينه از تركيه خواستن. آيا كسي تا بحال همچين تجربه اي داشته؟ همسر من فقط يكبار براي مسافرت يك هفته اي به تركيه رفته اند. آيا ممكن است كه اشتباهي فرمت ايميل را فرستاده باشند و منظورشان سو پيشينه ايران باشد؟ و آيا از دوستان كسي ميداند اگر ايميل بفرستيم آيا جوابي ميدهند و چه قدر بايد منتظر جواب باشيم؟ پيشپيش ممنونم از راهنماييتون

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    تو سايت getcanadavisa موجوده دوسته عزيز.كيس ايشون به خاطر دوبار درخواست اپديت يكم طولاني شده.اما شكر خدا اخر با خوشي به سرانجام رسيده
    مرسییییی از شمااا راستش من اصلا از جدوله سر در نمیارم مخصوصا اونجاها ک نوشته 2.3 نمیفهمم چیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)