صفحه 850 از 1355 نخستنخست ... 3507508008408418428438448458468478488498508518528538548558568578588598609009501350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,491 تا 8,500 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Talimoha نمایش پست ها
    سلام دوستان من نياز به راهنمايتون دارم. مدارك ما از ١٤ اكتبر در آنكارا در حال پرسس هست و امروز وكيلمون ايميل زده كه از ما كارت پايان خدمت خواستن ولي من شوهرم هنوز سرباز هست و اول فروردين سربازيش تموم مي شه. وكيلمون خواسته كه نامه اي ارايه بديم مبني بر اينكه كي سربازيش تموم مي شه ولي نمي دونم كه اين نامه رو ميدن يا نه و حتي اگر بدن كسي نامه سپاه رو ترجمه رسمي نمي كنه. وكيلمون خيلي ما رو نگران كرده و مي گي كه ممكن هست به علت سرباز بودن ايشون پرونده برگشت بخوره و بگن كه وقتي سربازي تموم شد دوباره بفرستيد. كسي تجربه اي داشته كه بتونه كمك كنه ممنون مي شم.
    مدارک ما هم از 14 اکتبر شروع به پروسس شده ولی هنوز هیچ خبری نیست.در مورد اعلام وضعیت سربازی امیدوارم عجله نکرده باشید به هر حال فکر می کنم نامه گرفتن از سازمان های نظامی در این موارد و اعلام اینکه تا این زمان کارت پایان خدمت صادر می شه خیلی سخت و بعید باشه.شایدبا اشتغال به تحصیل بودن می تونستید مسئله رو حل کنید.
    ویرایش توسط ghoolmagic : November 24th, 2015 در ساعت 06:56 AM

یکی از دوستان ایرانی که در سایت www.canadavisa.com پست می ذاره با زمانبندی زیر از سفارت آنکارا پاس ریکوئست شده:
    Visa Office......: Ankara, Turkey
    ارسال مدارک.......: Aug 14, 2015
    نامه تایید دریافت مدارک .: Sep 24, 2015
    دریافت ایمیل اپروال و انتقال پرونده به آنکارا .: Oct 23, 2015
    پاس ریکوئست.: Nov 19, 2015

http://www.canadavisa.com/canada-imm...l;sa,showPosts

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolmagic نمایش پست ها
    یکی از دوستان ایرانی که در سایت www.canadavisa.com پست می ذاره با زمانبندی زیر از سفارت آنکارا پاس ریکوئست شده:
    Visa Office......: Ankara, Turkey
    ارسال مدارک.......: Aug 14, 2015
    نامه تایید دریافت مدارک .: Sep 24, 2015
    دریافت ایمیل اپروال و انتقال پرونده به آنکارا .: Oct 23, 2015
    پاس ریکوئست.: Nov 19, 2015

http://www.canadavisa.com/canada-imm...l;sa,showPosts
    دوست گرامي منظورتون رو نفهميدم.اين اطلاعات رو ما وارد سايت كنيم از طرف ايشون؟

رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط Akorosh نمایش پست ها
    سوال) درخواست عدم سو پيشينه از سفارت در آنكارا
    با عرض سلام به دوستان . ما امروز ايميلي دريافت كرديم كه از همسرم درخواست نامه عدم سوپيشينه از تركيه خواستن. آيا كسي تا بحال همچين تجربه اي داشته؟ همسر من فقط يكبار براي مسافرت يك هفته اي به تركيه رفته اند. آيا ممكن است كه اشتباهي فرمت ايميل را فرستاده باشند و منظورشان سو پيشينه ايران باشد؟ و آيا از دوستان كسي ميداند اگر ايميل بفرستيم آيا جوابي ميدهند و چه قدر بايد منتظر جواب باشيم؟ پيشپيش ممنونم از راهنماييتون
    دوست گرامي بايد ايميل بزنيد و جريان رو توضيح بديد.١٠٠٪‏ اشتباه كردن.چون طبق قوانين خودشون سو پيشينه كشور ديگه رو زماني ميخوان كه بيشتر از ٦ ماه فردي اونجا باشه.احتمال داره مال ايران رو خواستن اما اينو بايد اونا بگن،نميشه سر خود عمل كرد و سوپيشينه ايران رو بجاي تركيه فرستاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anna938 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 11 نوامبر مصاحبه داشتم و صبح ساعت 10.30 رفتم مصاحبه که بهم گفتن 2.5 بیا ویزات رو بگیر. شکر خدا ویزا رو گرفتم.
    فقط آفیسر بهم گفت که شما بعد از 1.5 ماه که همسرتون لند کرده عقد کردین پس از قبل نامزد بودین و باید این رو اعلام می کردین. که ما هم گفتین تو ایمیلی که واسه همسر من اومده بوده هیچ چیز در مورد نامزدی گفته نشده بود. اون هم گفت من به صداقت شما ایمان دارم و ویزا رو داد.
    بعد هم گفت که دیگه ازدواج غیابی قبول نیست و شما شانس آوردین که به این قانون نخوردین.
    امیدوارم بقیه دوستان هم زودتر این خبر خوب رو بشنوند.
    سلام دوست عزیز مبارک آفیسرتون جوان بود یا پیر ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    تو سايت getcanadavisa موجوده دوسته عزيز.كيس ايشون به خاطر دوبار درخواست اپديت يكم طولاني شده.اما شكر خدا اخر با خوشي به سرانجام رسيده
    بله دوست عزیز. دو بار از ما خواستن که هزینه رو پرداخت کنیم. ما حتی بار اول نمی دونستیم که جریان چی هست و اینکه سفارت رسید ما رو گم کرده و 75 دلار اضافه پرداخت کردیم. فقط 2 تا مورد هست که شاید به درد شما دوستان بخوره.
    1- ما از سفارت درخواست مترجم کردیم و بر خلاف بقیه دوستان، مترجم رو خود سفارت واسه ما فراهم کرد. هزینه ای هم نگرفت. اما یکی از دوستان به من گفتن که خودشون مترجم گرفته بودن و 1000 ذلار دادن. من تمام صحبت های آفیسر رو متوجه میشدم اما ترجیح می دادم که مترجم ذوباره برام ترجمه کنه. اینجوری آرامش بیشتری داشتم. چون آفیسر خیلی تند حرف می زد. حتی بعضی مواقع می پرید وسط حرف.
    2- از ما خواستن تمام مدارک رو دوباره ترجمه کنیم به همراه تراول هیستوری و ... به غیر از عدم سو پیسینه. اما من بر اساس تجربیات یکی از دوستان در همین فروم عدم سوپیشینه رو دوباره بردم. و آفیسر تنها مدرکی که از من خواست عدم سو پیشینه بود. حتی به بقیه مدارک نگاه هم نکرد. پس حتما همراه خودتون ببرید.
    همسر من از کانادا اومد واسه مصاحبه و واقعا حضورش خیلی کمک کرد. حتی آفیسر با اون به تنهایی صحبت کرد...
    امیدوارم که تمام دوستان بدون رفتن مصاحبه پاس ریکوییست بشن. اما اینها تجریبات من بود که شاید به دردتون بخوره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh1373 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز مبارک آفیسرتون جوان بود یا پیر ؟
    آفیسر یه خانم بین 45 تا 50 بود. با موهای بور. فکر نکنم که اون آفیسر شما بوده باشه. یادمه شما گفتین چشمهای قهوه ای داشته....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anna938 نمایش پست ها
    آفیسر یه خانم بین 45 تا 50 بود. با موهای بور. فکر نکنم که اون آفیسر شما بوده باشه. یادمه شما گفتین چشمهای قهوه ای داشته....
    سلام دوست عزیز اون آفیسره موهاش قهوه ی روشن بود همون 50 سال داشت لاغر ترکی هم صحبت میکرد موهاشم دم اسبی از پشت بسته بود اسمشم امیت از گوچ بود .به نظر شما همین بود ؟؟ ممنون

رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط venven نمایش پست ها
    دوستان چطور میشه اطلاعات get canada visa را آپدیت کرد
    دوست محترم در پايين سايت يك قسمت هست به اسم add info از اونجا باوارد كردن اطلاعات قبلي و جديد اپديت خواهد شد(البته همون لحظه نميشه،بستگي داره مسئول ثبت سايت كي تغييرات رو اعمال كنه)

رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط nargestarian نمایش پست ها
    مرسییییی از شمااا راستش من اصلا از جدوله سر در نمیارم مخصوصا اونجاها ک نوشته 2.3 نمیفهمم چیه؟
    دوست گرامي هر ماه رو به ١٠ عدد تقسيم كردن.يعني هر عدد نشانگر ٣ روزه.
    براي مثال نوشته ٢.٤ يعني دو ماه و ٤*٣= ١٢ روز

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)