صفحه 851 از 1355 نخستنخست ... 3517518018418428438448458468478488498508518528538548558568578588598608619019511351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,501 تا 8,510 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh1373 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اون آفیسره موهاش قهوه ی روشن بود همون 50 سال داشت لاغر ترکی هم صحبت میکرد موهاشم دم اسبی از پشت بسته بود اسمشم امیت از گوچ بود .به نظر شما همین بود ؟؟ ممنون
    فکر نکنم. چون این آفیسر موهای بور داشت.مطمئنم ترک نبود و موهاش هم تا سر شونه و باز بود. اصلا هم نمی خندید.

سلام دوستان. میشه لطفا اونایی که میدونن راهنمایی کنن که کدوم صفحات فرم ۳۹۱۱ رو ایرانی های بدون فرزند باید تکمیل کنن؟ واقعا توی این کمبود زمان امکان اشتباهمون زیاد شده. خیلی سپاسگزارم. عجله داریم. انشالا از پرونده همگی خبرای خوب بشنویم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    سلام دوستان. میشه لطفا اونایی که میدونن راهنمایی کنن که کدوم صفحات فرم ۳۹۱۱ رو ایرانی های بدون فرزند باید تکمیل کنن؟ واقعا توی این کمبود زمان امکان اشتباهمون زیاد شده. خیلی سپاسگزارم. عجله داریم. انشالا از پرونده همگی خبرای خوب بشنویم.
    دوست عزیز سلام
    وقت بخیر
    لطفا استرس و نگرانی نداشته باشین ، فرم 3911 همون پیوست A هست ، خیلی از فرمهاش رو پر کردید ( قسمت 1)، قسمت 2 همه رو باید فراهم کنید ، قسمت 4 و 5 رو هم همینطور
    قسمت 6 که سوپیشینه هست ، 7 هم که مربوط به مدیکال ، 8 قطعه عکس هم که باید ضمیمه بذارید با توجه به ابعاد گفته شده
    Additional details for residents of Iran هم که تکمیل میکنید و میذارید
    بعد از اون SUPPLEMENTARY INFORMATION FORM To be completed by ALL applicants aged 18 years or older
    TRAVEL HISTORY رو تکمیل میکنید ، همینطور EDUCATION AND EMPLOYMENT HISTORY
    و در نهایت MILITARY SERVICE
    مابقی رو نیاز نیست پر کنید
    موفق باشید

سلام دوستان ما از 16 اکتبر مدارکمون رسیده میسیساگا اما تا الان نه ایمیلی گرفتیم نه توی سایت وارد کردن طبیعی هست؟

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط nargestarian نمایش پست ها
    سلام دوستان ما از 16 اکتبر مدارکمون رسیده میسیساگا اما تا الان نه ایمیلی گرفتیم نه توی سایت وارد کردن طبیعی هست؟
    دوست عزيز فعلا كيس شما ٤٠ روزه.همانجور كه قبلا گفته شده ايميل دريافت مدارك رو به همه ارسال نمي كنند.براي ورود به سايت هم عجله نكنيد بعد از اپروال كه كيس نامبر و... اومد به راحتي ميتونيد وارد شيد

Junior Member

سلام به دوستان،
    من پروسه انجام شدن پروندمون اینجوری بوذ:
    خواهرم سال 2009 برای مادرم اقدام کرد. من اون موقع زیر 21 سال بودم. اکتبر 2014 برامون آپدیت اومد که مدارک بفرستیم، مدارک تحصیلی من و شناسنامه های هممون و مدارک ازدواج و کلی فرم. ما همه رو فرستادیمو 12 جولای 2015 برامون از فدرال نامه اومد که اسپانسر پذیرفته شده و پرونده رفته سفارت کانادا در آنکارا. در نامه نوشته بود اگه کبک میخواین برین سریع برای سی اس کسو اقدام کنید. همچنین واسه مدیکال. 10 آگوست دو تا ایمیل از سفارت اومد که این مدارک رو میخواست:
    1. Your spouse’s military service document showing the dates he served, the location where he wasbased and his rank,
    2. Newly completed and updated forms, as listed below for you and your dependents. Use the most recent version of the forms, available here:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ions/index.asp

- Supplementary Information – Your Travels [IMM 5562]
    1.Police certificates from Iran for yourself and your dependents,

ما مدارک بالا رو اواخر سپتامبر فرستادیم سفارت. 1 اکتبر سفارت یه ایمیل دیگه داد:
    Police certificates: Please provide updated original police certificates for all applicants aged 18 or over from Iran. To obtain information on how to obtain police certificates from various countries, please visit our website atwww.cic.gc.ca/english/information/security/police-cert/index.asp and follow the instructions.

CSQ: You indicated on your application that you will be residing in the province of Quebec after you become a permanent resident of Canada. Therefore, if not already done so, your sponsor is required to obtain a "certificate de selection" from the government of Quebec before your application can be finalized. http:/www.immigration-quebec.gouv.gc.ca/index.asp

Note: You should apply for CSQ within 90 days but it will take time till you obtain the CSQ. As soon as you receive it, please provide a copy of that via e-mail to us.

PPT COPY: Please provide copies of renewed / updated individual passports for yourself and each family member accompanying you to Canada. Passports should be valid for at least one year.

Application Forms: Newly completed and updated Supplementary Information – Your Travels [IMM 5562] form for yourself, your spouse and your daughter. Use the most recent version of the forms, available here:http://www.cic.gc.ca/english/informa...ions/index.asp

دوباره همه رو فرستادیم. حتی مدارکی که قبلا فرستاده بودیم رو دوباره فرستادیم. سی اس کیو رو همف هم فکس کردسم هم کتبی با بقیه مدارک فرستادیم. 28 اکتبر پاس ریکویست شدیم. از زمانی هم که پاسپورتارو بردیم سفارتو 4 روز طول کشید ویزار و بزنن و landing confirmation letter رو بدن.
    حالا سوال من اینه، کساییکه از طریق اسپانسرشیب میان کانادا یه سری از کمک هزینه هارو نمیتونن بگیرن. اولنکه کلا چه امکاناتی واسه ماها فراهم هست؟ بعد اینکه ایا وام و بورس دانشجویی میتونم بگیرم یا نه؟ من از 2013 مونتریال هستم مشغول تحصیل علم. یا اگه بشه یه وبسایتی که بتونم جواب سوالامو پیدا کنم معرفی کنید ممنون میشم.

Junior Member

پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نگران نباشید ما 10 اگوست نامه از سفارت اومد که بریم مدیکال انجام بدیم، 15 اکتبر تو سایت آپدیت کردن که 12 جولای درخواست مدیکال دادن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

نقل قول نوشته اصلی توسط NeloNA نمایش پست ها
    سلام به دوستان،
    من پروسه انجام شدن پروندمون اینجوری بوذ:
    خواهرم سال 2009 برای مادرم اقدام کرد. من اون موقع زیر 21 سال بودم. اکتبر 2014 برامون آپدیت اومد که مدارک بفرستیم، مدارک تحصیلی من و شناسنامه های هممون و مدارک ازدواج و کلی فرم. ما همه رو فرستادیمو 12 جولای 2015 برامون از فدرال نامه اومد که اسپانسر پذیرفته شده و پرونده رفته سفارت کانادا در آنکارا. در نامه نوشته بود اگه کبک میخواین برین سریع برای سی اس کسو اقدام کنید. همچنین واسه مدیکال. 10 آگوست دو تا ایمیل از سفارت اومد که این مدارک رو میخواست:
    1. Your spouse’s military service document showing the dates he served, the location where he wasbased and his rank,
    2. Newly completed and updated forms, as listed below for you and your dependents. Use the most recent version of the forms, available here:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ions/index.asp

- Supplementary Information – Your Travels [IMM 5562]
    1.Police certificates from Iran for yourself and your dependents,

ما مدارک بالا رو اواخر سپتامبر فرستادیم سفارت. 1 اکتبر سفارت یه ایمیل دیگه داد:
    Police certificates: Please provide updated original police certificates for all applicants aged 18 or over from Iran. To obtain information on how to obtain police certificates from various countries, please visit our website atwww.cic.gc.ca/english/information/security/police-cert/index.asp and follow the instructions.

CSQ: You indicated on your application that you will be residing in the province of Quebec after you become a permanent resident of Canada. Therefore, if not already done so, your sponsor is required to obtain a "certificate de selection" from the government of Quebec before your application can be finalized. http:/www.immigration-quebec.gouv.gc.ca/index.asp

Note: You should apply for CSQ within 90 days but it will take time till you obtain the CSQ. As soon as you receive it, please provide a copy of that via e-mail to us.

PPT COPY: Please provide copies of renewed / updated individual passports for yourself and each family member accompanying you to Canada. Passports should be valid for at least one year.

Application Forms: Newly completed and updated Supplementary Information – Your Travels [IMM 5562] form for yourself, your spouse and your daughter. Use the most recent version of the forms, available here:http://www.cic.gc.ca/english/informa...ions/index.asp

دوباره همه رو فرستادیم. حتی مدارکی که قبلا فرستاده بودیم رو دوباره فرستادیم. سی اس کیو رو همف هم فکس کردسم هم کتبی با بقیه مدارک فرستادیم. 28 اکتبر پاس ریکویست شدیم. از زمانی هم که پاسپورتارو بردیم سفارتو 4 روز طول کشید ویزار و بزنن و landing confirmation letter رو بدن.
    حالا سوال من اینه، کساییکه از طریق اسپانسرشیب میان کانادا یه سری از کمک هزینه هارو نمیتونن بگیرن. اولنکه کلا چه امکاناتی واسه ماها فراهم هست؟ بعد اینکه ایا وام و بورس دانشجویی میتونم بگیرم یا نه؟ من از 2013 مونتریال هستم مشغول تحصیل علم. یا اگه بشه یه وبسایتی که بتونم جواب سوالامو پیدا کنم معرفی کنید ممنون میشم.
    وام دانشجویی به اسپانسرشیپ ربطی نداره.میتونید بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس امار.فوق لیسانس تدریس زبان انگلیسی

سلام دوستان وقت همگي بخير
    فايلاي ١٣٤٤ و ٠٠٠٨ روي لبتاب من باز نميشن و پيغام ميده اخرين ورژناكروبات ريدر رو بايد نصب كنم ك اخرين ورژن نصب هستش
    كسي به اين مشكل بر خورده ؟ راه حل چيه ؟ ترابل شوتينگ اكروبات ريدر همكمكي بهم نكرد. ممنون ميشم از راهنماييتون
    تاریخ ورود به کانادا:5 اکتبر 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط azee نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت همگي بخير
    فايلاي ١٣٤٤ و ٠٠٠٨ روي لبتاب من باز نميشن و پيغام ميده اخرين ورژناكروبات ريدر رو بايد نصب كنم ك اخرين ورژن نصب هستش
    كسي به اين مشكل بر خورده ؟ راه حل چيه ؟ ترابل شوتينگ اكروبات ريدر همكمكي بهم نكرد. ممنون ميشم از راهنماييتون
    سلام دوست عزیز
    وقتی که این پیام رو بهتون میده از آیکون پایین صفحه فایل رو ذخیره کنین و از روی سیستمتون بازش کنین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)