صفحه 853 از 1355 نخستنخست ... 3537538038438448458468478488498508518528538548558568578588598608618628639039531353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,521 تا 8,530 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Neginzo نمایش پست ها
    سلام ، فرم imm 5669 ، واسه ويزا آمريكا اپلاى كرده بودن قبلا و ريجك شدن قبلا ...
    تو پاسپورتشون مهر ریجکتی ویزای امریکا هست؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anna938 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 11 نوامبر مصاحبه داشتم و صبح ساعت 10.30 رفتم مصاحبه که بهم گفتن 2.5 بیا ویزات رو بگیر. شکر خدا ویزا رو گرفتم.
    فقط آفیسر بهم گفت که شما بعد از 1.5 ماه که همسرتون لند کرده عقد کردین پس از قبل نامزد بودین و باید این رو اعلام می کردین. که ما هم گفتین تو ایمیلی که واسه همسر من اومده بوده هیچ چیز در مورد نامزدی گفته نشده بود. اون هم گفت من به صداقت شما ایمان دارم و ویزا رو داد.
    بعد هم گفت که دیگه ازدواج غیابی قبول نیست و شما شانس آوردین که به این قانون نخوردین.
    امیدوارم بقیه دوستان هم زودتر این خبر خوب رو بشنوند.
    تبریک میگم دوست عزیز.منظورشون از اینکه نامزد بودین و اعلام میکردین چی بود؟به کجا اعلام میکردین؟شما تو فرمهاتون توضیحی ندادین که نامزد بودین از قبل؟؟

دوستان کسی که لاتاری قبول شده ولی به خاطر اتمام زمان لاتاری و طولانی شدن مراحل اداری ویزا نگرفته باید تو فرمها اعلام کنه؟؟ریجکت نشدن در مرحله addminstrative proccessing موندن و تایم کم اوردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Neginzo نمایش پست ها
    سلام ، فرم imm 5669 ، واسه ويزا آمريكا اپلاى كرده بودن قبلا و ريجك شدن قبلا ...
    درخواستشون براى ويزاي مهاجرتى بود يا توريستى؟ و سوالم اين بود كه سفارت كانادا از كجا ريجكت شدنشونو فهميده؟!

Junior Member

سلام

کسی جواب ATIP رو اخیرا گرقته؟ ما تقریبا 10 روزه که فرستادیم و هنوز خبری نیست.

سلام دوستان.من در کمال ناباوری ایمیل Pass Request دریافت کردم ..در 2 ماه و 20 روز.......بدون هیج آپدیت و مصاحبه...مدارکم همش 9 روزه که در آنکارا پروسس میشه...!!!!! البته هنوز سایت هیج آپدیتی نشده و همون خطهای قبلیه....فکر می کنم که رکورد زده باشم
    ارسال مدارک 8 سپتامبر
    ایمیل رسید مدارک 23 اکتبر
    ایمیل تایید اسپانسر 9 نوامبر
    شروع پروسس در آنکارا 17 نوامبر
    ایمیل Pass Request در 26 نوامبر
    امیدوارم که همتون زودتر خبرای خوب خوب بشنوید........
    ویرایش توسط telecomp2013 : November 26th, 2015 در ساعت 05:03 PM

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط telecomp2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من در کمال ناباوری ایمیل Pass Request دریافت کردم ..در 2 ماه و 20 روز.......بدون هیج آپدیت و مصاحبه...مدارکم همش 9 روزه که در آنکارا پروسس میشه...!!!!! البته هنوز سایت هیج آپدیتی نشده و همون خطهای قبلیه....فکر می کنم که رکورد زده باشم
    ارسال مدارک 8 سپتامبر
    تبريك تبريك دوست عزيز.از پروندتون مفصل توضيح بدين(درباره تعداد عكس-و مدت اشنايي و مراسم و ...) مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    تبريك تبريك دوست عزيز.از پروندتون مفصل توضيح بدين(درباره تعداد عكس-و مدت اشنايي و مراسم و ...) مرسي
    ممنون....من همسرم رو دورادور از 2008 می شناختم به دلیل رفت و آمدی که به محل کارم داشت..در سال 2013 همکار شدیم و در سپتامبر 2014 رسما دوست شدیم...مدتی خودمون و خانوادگی رفت و آمد داشتیم تا اینکه من پاس ریکوییست شدم و با هم به ترکیه رفتیم که هم ویزای من رو بگیریم و هم سفری باشه .. فوریه 2015 به کانادا اومدم...سه ماه و نیم در کانادا بودم و با هم در ارتیاط و تصمیم به ازدواج گرفتیم..من برگشتم ایران و در مدت سه ماهی که ایران بودم اول یه شام نامزدی دادیم..بعد در محضر عقد رسمی و بعد یک جشن عروسی با حضور 150 نفر مهمان...یه ماه عسل سه روزه رفتیم و من سه هفته بعد از عروسی هم به کانادا اومدم و اپلای کردم..از هر سه (جشن نامزدی-محضر-عروسی) و ماه عسل و سفر و مهمانی های خانوادگی 58 تا عکس گذاشته بودم.....به همراه پرینت تلفن و وایبر.

Junior Member

واقعاااااااا رکورد زدین.. تبرییییییک
    نقل قول نوشته اصلی توسط telecomp2013 نمایش پست ها
    ارسال مدارک 8 سپتامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط venven نمایش پست ها
    واقعاااااااا رکورد زدین.. تبرییییییک
    ممنون ...شما هم کم کم منتظر باشید...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)