صفحه 854 از 1355 نخستنخست ... 3547548048448458468478488498508518528538548558568578588598608618628638649049541354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,531 تا 8,540 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

دوستان فقط یک چیز رو من فراموش کردم...هزینه VAC در ترکیه رو همونجا با Cache هم میشه پرداخت کرد دیگه؟ یادم نمی یاد بانک رفته باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط telecomp2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من در کمال ناباوری ایمیل Pass Request دریافت کردم ..در 2 ماه و 20 روز.......بدون هیج آپدیت و مصاحبه...مدارکم همش 9 روزه که در آنکارا پروسس میشه...!!!!! البته هنوز سایت هیج آپدیتی نشده و همون خطهای قبلیه....فکر می کنم که رکورد زده باشم
    ارسال مدارک 8 سپتامبر
    ایمیل رسید مدارک 23 اکتبر
    ایمیل تایید اسپانسر 9 نوامبر
    شروع پروسس در آنکارا 17 نوامبر
    ایمیل Pass Request در 26 نوامبر
    امیدوارم که همتون زودتر خبرای خوب خوب بشنوید........
    تبریک می گم...اما علت این فرآیند سریع چیه؟ فکر کنم وقتی اسپاسنسر کننده مرد باشه و شهروند باشه فرآیند سریع تر می شه. به هر حال مبارکتون باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolmagic نمایش پست ها
    تبریک می گم...اما علت این فرآیند سریع چیه؟ فکر کنم وقتی اسپاسنسر کننده مرد باشه و شهروند باشه فرآیند سریع تر می شه. به هر حال مبارکتون باشه
    ممنون..نه من اسپانسر و خانم هستم و سیتیزن نیستم..همون طور که نوشتم تازه در فوریه 2015 لند کردم....متاسفانه اطلاعات در جدول اشتباه آپدیت شده ..در صورتی که من درست وارد کرده بودم...دلیل فرآیند سریع رو واقعا دقیقا نمیشه گفت که چیه...من خودم هم جز FSW2014 بودم که مدارکم برای پروسس به جای آنکارا یا ورشو رفت پاریس و ویزام 7 ماهه صادر شد که خب بسیار سریع و عجیب بود....حتی یادمه توی استامبول وقتی رفتم Boarding cart رو بگیرم ..کسی که توی Air canada کارت پرواز صادر می کرد...وقتی داشت ویزامو چک می کرد خیلی تعجب کرد گفت مگه شهروند ایرانی نیستی چرا ویزات از پاریس صادر شده ..گفتم نمیدونم...مدارکم اونجا پروسس شده...

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

دوستان بزرگوار اين نكته رو هم اضافه كنم كه ويزاي توريستي دو سه تا از دوستان هم در مدت يك روز و چند روز و ١٠ روز طي اين روز ها صادر شده كه در نوع خودش بسيار سريعه!انشالله اين سرعت واقعي باشه و كلي؛) هم به دليل سال جديد ميلادي هم به خاطر دولت جديد ميتونه باشه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setayesh1364 نمایش پست ها
    تبریک میگم دوست عزیز.منظورشون از اینکه نامزد بودین و اعلام میکردین چی بود؟به کجا اعلام میکردین؟شما تو فرمهاتون توضیحی ندادین که نامزد بودین از قبل؟؟
    منظورشون اینه که وقتی ویزای همسر من اومده و قبل از لند کردن باید اعلام می کرده که تغییر در زندگیش ایجاد شده. چون ویزای همسر من مجردی بوده.
    ما اعلام کردیم که نامزد بودیم و اگه اعلام نکرده بودیم نامزد بودیم که آفیسر مشکلی نداشت. و اصلا توضیح نمی خواست ازمون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setayesh1364 نمایش پست ها
    تو پاسپورتشون مهر ریجکتی ویزای امریکا هست؟؟؟
    نه دوست عزيز ، من اسپانس هستم و همسرم واسه ويزا دانشجوى چندين سال پيش اقدام كرده و رد شده و يكبارم توريستى ، خير هيچ مهرى نزدن ، فرم همسرم خودش پر كرده نميدونسته و اعلام نكرده رد شده واسه ويزا usa , الان پرونده رفته انكارا بگراند چكك كردن و متوجه شدن قبلا اقدام كرده واسه امريكا ، حالا گفته علتش بگين و هر مدركى دارين بفرستين .... بنظرتون چيكار بكنيم ؟

عالیه دوست عزیز خیلی خوبه خدارو شکر ک سرعت این همه بالا رفته فکر میکنم کلا ماکسیمم پروسه شده 4 ماه

نقل قول نوشته اصلی توسط telecomp2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من در کمال ناباوری ایمیل Pass Request دریافت کردم ..در 2 ماه و 20 روز.......بدون هیج آپدیت و مصاحبه...مدارکم همش 9 روزه که در آنکارا پروسس میشه...!!!!! البته هنوز سایت هیج آپدیتی نشده و همون خطهای قبلیه....فکر می کنم که رکورد زده باشم
    ارسال مدارک 8 سپتامبر
    ایمیل رسید مدارک 23 اکتبر
    ایمیل تایید اسپانسر 9 نوامبر
    شروع پروسس در آنکارا 17 نوامبر
    ایمیل Pass Request در 26 نوامبر
    امیدوارم که همتون زودتر خبرای خوب خوب بشنوید........

Junior Member

سلام دوستان عزيز ، لطفا راهنمايى بكنيد ، من اسپانسر هستم مدارك رفته انكارا ، همسرم قبلا واسه ويزا دانشجوى و توريستى به فاصله ٥ سال واسه امريكا اقدام كرده و ريجكت شده ... در فرم imm 5669 فرم هاى كانادا اعلام نكرده ، منظور اين سوال اشتباه متوجه شده فكر كرده فقط واسه refugee stuts يا permanent visa هست و زديم no ... بنظرتون چي ميشه پرونده !؟ you have failed to disclose this information in your schedule 6 as requested . Please provide an explanation and all details along with all relevant supporting documentary evidence including documents/ letters issued to you by the usa ...تو پاسپورت همسرم وقتى ريجكت شده واسه ويزا امريكا مهر نزدن .. نامه هم ندادن .... فقط مدارك و مكاتبات دانشگاه هست .... ميشه دوستان تجربه دارن راهنمايى بفرماييد ... ممنونم از لطفتون

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط nargestarian نمایش پست ها
    عالیه دوست عزیز خیلی خوبه خدارو شکر ک سرعت این همه بالا رفته فکر میکنم کلا ماکسیمم پروسه شده 4 ماه
    دوست عزيز فعلا زوده براي گفتن اينكه سرعت واقعا زياد شده،بايد چندتا كيس ديگه تو اين روزا پاس ريكوييست بشه تا بتونيم به اين نتيجه برسيم انشالله.ضمنا تعداد زيادي از دوستان بالاي ٥-٦ ماه هستند ولي خبري از كيسشون نيست.

پرونده هایی ک از می رفتن اکثرا جواب گرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    دوست عزيز فعلا زوده براي گفتن اينكه سرعت واقعا زياد شده،بايد چندتا كيس ديگه تو اين روزا پاس ريكوييست بشه تا بتونيم به اين نتيجه برسيم انشالله.ضمنا تعداد زيادي از دوستان بالاي ٥-٦ ماه هستند ولي خبري از كيسشون نيست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)