صفحه 858 از 1355 نخستنخست ... 358758808848849850851852853854855856857858859860861862863864865866867868908958 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,571 تا 8,580 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    دوستان گرامی
    یکی میشه دقیقا بگه که آیا فقط کپی کارت پی آر رو بفرستیم کافیه؟ یا کپی نامه لندینگ هم علاوه بر کپی PR هم بفرستیم؟
    دوست گرامی کپی pr کافیست ، برگه لندینگ همون حکم pr موقت تا قبل از امدن کارت pr را داره... بنابراین بنظر من دیگه لازم نیست..

Junior Member

سلام دوستان عزیز امیدوارم حال همگیتون خوب باشه
    راستش سوال داشتم و جایی نتونستم جوابم رو بگیرم ممنون میشم یه عزیزی منت بزاره راهنمایی کنه
    این ویزای اسپانسر شیپی چه شرایطی نیاز داره دقیقا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    سلام
    ما فقط کپی پی ار رو فرستادیم بدون کپی برایر اصل، لندینگ هم نفرستادیم. مشکلی نبود. البته سال 2014 .
    مگر اینکه فرم ها عوض شده باشه.
    من هم فکر میکنم یکی از موارد فوق کافی هست
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط minoogol نمایش پست ها
    دوست گرامی کپی pr کافیست ، برگه لندینگ همون حکم pr موقت تا قبل از امدن کارت pr را داره... بنابراین بنظر من دیگه لازم نیست..
    بله دقیقا من هم همینو فهمیدم چون اگه قرار بود که هم پی آر باشه و هم برگه لندینگ اونوقت باید طبق همون فرم 3911 برگه سیتسزن شیپی هم بذاریم و... البته 1 نکته ای می مونه اینجا اونم این که برگه لندینگ رو برای سیتیزن شیپی بعدا می خوان از آدم که ارائه کنه و این برام یه خورده شک ایجاد کرد.

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط Destro نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز امیدوارم حال همگیتون خوب باشه
    راستش سوال داشتم و جایی نتونستم جوابم رو بگیرم ممنون میشم یه عزیزی منت بزاره راهنمایی کنه
    این ویزای اسپانسر شیپی چه شرایطی نیاز داره دقیقا؟
    يكي از همسرها يا اقامت دائم يا سيتيزني داشته باشن،ميتونند شريك زندگيشون رو با خودشون ببرن كانادا.يا خانواده درجه يك مادر پدر خواهر برادر با شرايط خاص خودش.

سلام دوستان
    من از طریق خانمم میخوام برای اقامت اقدام کنم از آنکارا. آیا مدرکی برای وضعیت نظام وظیفه باید فرستاد؟ من با توجه به اینکه دانشجو هستم و معافیت تحصیلی دارم چی باید ارایه بدم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    بله دقیقا من هم همینو فهمیدم چون اگه قرار بود که هم پی آر باشه و هم برگه لندینگ اونوقت باید طبق همون فرم 3911 برگه سیتسزن شیپی هم بذاریم و... البته 1 نکته ای می مونه اینجا اونم این که برگه لندینگ رو برای سیتیزن شیپی بعدا می خوان از آدم که ارائه کنه و این برام یه خورده شک ایجاد کرد.
    t

ما هم PR و هم لندينگ رو برديم notary public برابر با اصل كرديم،چون يادمه يه جا خونده بودم كه بايد كپى معتبر باشه،البته خب ممكنه من اشتباه كرده باشم عزيزان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    يكي از همسرها يا اقامت دائم يا سيتيزني داشته باشن،ميتونند شريك زندگيشون رو با خودشون ببرن كانادا.يا خانواده درجه يك مادر پدر خواهر برادر با شرايط خاص خودش.
    ممنون آرش جان
    من احتمالا شرایطش رو داشته باشم از چه منبعی میتونم ازش اطمینان پیدا کنم؟

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط Destro نمایش پست ها
    ممنون آرش جان
    من احتمالا شرایطش رو داشته باشم از چه منبعی میتونم ازش اطمینان پیدا کنم؟
    خواهش ميكنم.
    اگه مشكلي براي بيان در اينجا نداريد لطفا شرايطتون رو بگيد تا دوستان و بنده در حد توان راهنمايي كنيم.اون چيزي كه اينجا در ٢ سطر از تجربيات دوستان ميتونيد دريافت كنيد از ٣٠٠ تا سايت نميشه پيدا كرد؛)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

سلام من یک سال پیش با همسر خود که مقیم کانادا هستن و ایرانی نیستن در استانبول ازدواج کردم و پرونده خود را به شرکت itc immirigation اقای اسدی دادم برای اقدام به ویزا ولی بعد به مصاحبه دعوت شدم و رد شدم یعنی افیسر باور نکرد که ازدواج من حقیقی هست حالا باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط aaaaaaaaaaaaab نمایش پست ها
    سلام من یک سال پیش با همسر خود که مقیم کانادا هستن و ایرانی نیستن در استانبول ازدواج کردم و پرونده خود را به شرکت itc immirigation اقای اسدی دادم برای اقدام به ویزا ولی بعد به مصاحبه دعوت شدم و رد شدم یعنی افیسر باور نکرد که ازدواج من حقیقی هست حالا باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز چرا رد کرد دلیلش چه بود ؟ میتونید شماره تونو واسم تو پیام خصوصی بذارید تا کاملا راهنمایی های مربوطه را واستون توضیح بدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)