صفحه 863 از 1355 نخستنخست ... 363763813853854855856857858859860861862863864865866867868869870871872873913963 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,621 تا 8,630 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط a_babak نمایش پست ها
    دوستان، همسر من پاس ریکوئست شد.

اطلاعات پرونده:
    29 می: ارسال مدارک
    4 جولای: دریافت فایل نامبر
    6 اوت: اسپانسر اپرووال
    5 اوت: تغییر وضعیت پرونده همسرم به در حال پردازش (یک روز قبل از دریافت ایمیل اسپانسر اپرووال)
    14 سپتامبر: دریافت سی اس کیو
    11 نوامبر: رد شدن پرونده به دلیل اشتباه آفیسر در تاریخ لندینگ من (پیگیری از طریق نماینده پارلمان انجام شد و خودم هم ایمیل فرستادم به سفارت)
    1 دسامبر: پاس ریکوئست

در کل 6 ماه طول کشید. از من آپدیت و سی اس کیو (بدلیل اینکه از کبک اقدام کردم) نخواستن. وضعیت پرونده هم همچنان در حال پردازش است.

امیدوارم برای بقیه دوستان به خوبی پیش بره همه چیز.

خیلی خوشحال شدم کارتون درست شد، قبول دارم همون دیدن ایمیل که ردتون کرده بودن تو نگاه اول خیلی اذیت کننده بوده. به سلامتی. مثل اینکه دوباره سیل پاس ریکوِیست ها شروع شد

من هنوز خودم موفق به اخذ ویزا نشدم اما چون از طریق Express Entry دارم اقدام میکنم اگر پذیرفته بشم اقامت دایم میگیرم. اما از الان شدیدا به فکر بردن پدر و مادرم هم هستم.
    سوالم اینه با توجه به این شرط که باید حداقل درآمد سالیانه ۴۵۰۰۰ دلار به مدت سه سال رو اثبات کنم٬ بر فرض اینکه من در بدو ورودم منبع درآمدی نداشته باشم و با توجه به اینکه میخوام این پروسه هر چه زودتر شروع بشه که پدر و مادرم زودتر ویزا دریافت کنند آیا میشه کل این مبلغ رو یعنی در مجموع حدود۴۰۵۰۰۰ دلار رو یکجا تو حسابم داشته باشم و از این طریق تمکن مالیم رو برای اسپانسر شدن ثابت کنم؟! سپاس.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHee نمایش پست ها
    من هنوز خودم موفق به اخذ ویزا نشدم اما چون از طریق Express Entry دارم اقدام میکنم اگر پذیرفته بشم اقامت دایم میگیرم. اما از الان شدیدا به فکر بردن پدر و مادرم هم هستم.
    سوالم اینه با توجه به این شرط که باید حداقل درآمد سالیانه ۴۵۰۰۰ دلار به مدت سه سال رو اثبات کنم٬ بر فرض اینکه من در بدو ورودم منبع درآمدی نداشته باشم و با توجه به اینکه میخوام این پروسه هر چه زودتر شروع بشه که پدر و مادرم زودتر ویزا دریافت کنند آیا میشه کل این مبلغ رو یعنی در مجموع حدود۴۰۵۰۰۰ دلار رو یکجا تو حسابم داشته باشم و از این طریق تمکن مالیم رو برای اسپانسر شدن ثابت کنم؟! سپاس.
    تمکن مالی بر اساس پول حساب بانکی تان نیست. درآمد سالیانه ایست که بر اساس آن مالیات میدهید. یعنی اگر درآمد 45 هزار دلار در سال را به اداره مهاجرت اعلام کنید و مالیات سالانه اش را هم بدهید آن وقت شاید امکان پذیر باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تمکن مالی بر اساس پول حساب بانکی تان نیست. درآمد سالیانه ایست که بر اساس آن مالیات میدهید. یعنی اگر درآمد 45 هزار دلار در سال را به اداره مهاجرت اعلام کنید و مالیات سالانه اش را هم بدهید آن وقت شاید امکان پذیر باشد.
    آیا این مبلغ ۴۰۵۰۰۰ دلار رو میشه جایی سرمایه گذاری کرد مثلا بانک یا سهام خرید؟ که از قِبلش اون حداقل درآمد سالیانه مورد نظر رو کسب کرد؟
    با خرید ملک هم میشه اقامت گرفت؟ راه دیگه ای سراغ دارین برای این منظور؟ البته راهی که نیاز به مدرک زبان نداشته باشه!
    ضمنا پدر من مدرکشون دکتری است و قبلا استاد دانشگاه بودن. این قضیه میتونه کمکی به این فرآیند کنه؟

سلام دوستان کسی میدونه تعطیلات سال نو سفارت از کی هست تا کی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nargestarian نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه تعطیلات سال نو سفارت از کی هست تا کی؟
    معمولا سفارت و VAC در آنکارا 25 و 28 دسامبر و 1 ژانویه تعطیل است....

دوستان یه سوال..برای ما ایمیل Pass Request اومده اما تازه امروز ستون اول به in process و ستون دوم به Decision Made تغییر کرده!!کسی دلیلش رو می دونه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط telecomp2013 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال..برای ما ایمیل Pass Request اومده اما تازه امروز ستون اول به in process و ستون دوم به Decision Made تغییر کرده!!کسی دلیلش رو می دونه؟

سلام دوست عزیز

نه ستون اول مهمه،نه ستون دوم،مهم اون ایمیلی هست که به دستتون رسیده، تبریک میگم
    دلیلش هم اینه که معمولا سایت دیر تر آپدیت میشه ، به هر حال شما ایمیل قشنگ پاس رکویست رو داری الان ، به امید خبرای خوب واسه همه

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

تبريك دوست گرامي.ايميل مهمه سايت رو بيخيال.البته تو سايت هم ستون دوم مهمه كه ديسيژن شديد.
    ماشالله همه زير ٣ ماه ppr ميشن؛) دست راستتون سر ما؛(
    دوست عزيز لطفا اطلاعاتي درباره كيستون براي دوستاني كه بعد ما ميان بدين.ممنون

به به مبارکههههه لطفا از پروندتون بگید ک چ چیزایی گذاشتید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)