صفحه 866 از 1355 نخستنخست ... 366766816856857858859860861862863864865866867868869870871872873874875876916966 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,651 تا 8,660 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    دوست گرامي اداره مهاجرت به شما ايميل زده بود كه كارت سربازي رو بفرستيد يا سفارت؟
    ضمنا همانطور كه خودتون گفتيد اول فروردين پايان خدمتتون صادر ميشه پس تا اون وقت صبر ميكنيد؟
    من به سفارت ايميل زدم در آنكارا و اونا بهم جواب دادن. ما مي دونستيم كه تا تموم نشدن سربازي شوهرم حتي اگر ويزا هم بگيره نمي تونه بياد. من خدا رو شكر درسم تموم شد و سيتيزن هستم و تا صادر شدن ويزا مي رم ايران. در هر صورت چاره اي جز صبر كردن نداريم. همين كه خيالمون راحت شد كه پرونده فرستاده نمي شه تا پايان سربازي و جواب ايميلم رو دادن خودش خيلي خوبه. خوشبختانه مي دونستم كه پروندمون مشكلي نداره چون از سال ٢٠٠٨ ما مدرك و عكس داشتيم.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_2015 نمایش پست ها
    دوست عزيز بله زمان بندي كيستون رو گفته بوديد،اطلاعاتي درباره پروندتون(مدت دوستي/دفعات ديدار/تعداد عكس و...) رو لطف كنيد و بگيد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid56 نمایش پست ها
    سلام .تبریک میگم.یک سوال داشتم : شما در کانادا مشغول به کار هستید؟ ظاهرا داشتن کار به سرعت رسیدگی پرونده کمک زیادی میکنه.
    من همسرم رو دورادور از 2008 می شناختم به دلیل رفت و آمدی که به محل کارم داشت..در سال 2013 همکار شدیم و در سپتامبر 2014 رسما دوست شدیم...مدتی خودمون و خانوادگی رفت و آمد داشتیم تا اینکه من پاس ریکوییست شدم و با هم به ترکیه رفتیم که هم ویزای من رو بگیریم و هم سفری باشه .. فوریه 2015 به کانادا اومدم...سه ماه و نیم در کانادا بودم و با هم در ارتیاط و تصمیم به ازدواج گرفتیم..من برگشتم ایران و در مدت سه ماهی که ایران بودم اول یه شام نامزدی دادیم..بعد در محضر عقد رسمی و بعد یک جشن عروسی با حضور 150 نفر مهمان...یه ماه عسل سه روزه رفتیم و من سه هفته بعد از عروسی هم به کانادا اومدم و اپلای کردم..از هر سه (جشن نامزدی-محضر-عروسی) و ماه عسل و سفر و مهمانی های خانوادگی 58 تا عکس گذاشته بودم.....به همراه پرینت تلفن و وایبر.
    ضمن اینکه من کار نداشتم و ندارم از بدو ورودم و فقط در کالج یک Course برداشتم که برگه ثبت نامم رو براشون گذاشتم...و ایمیل هایی که برای کار پیدا کردن رد و بدل کردم رو هم گذاشتم.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

با عرض سلام خدمت دوستان،

خواهر من از طریق شوهرشون که PR کانادا دارن ، اقدام کردن ( به روش اسپانسر همسر ) و بعد از پر کردن مدارک و فرم ها و سابمیتشون برای سفارت ، روز گذشته ایمیلی از طرف سفارت براشون اومده که چرا بند مربوط به سابقه ریجکت شدن از سفارت کشورهای دیگه را No جواب دادن . ( داستان از این قرار بوده که پارسال خواهرم به همراه خانواده جهت ویزای ویزیتوری امریکا از طریق سفارت دوبی اقدام میکنن و درجا ریجکت میشن ، اما ایشون فراموش میکنن که این رو مد نظر قرار بدن و باعث می شه این بند رو اشتباه جواب بدن . از اونجایی که سیستم ارزیابی این دوکشور هم تعامل خوبی با هم داره احتمالا بعد از بررسی سوابق ، سفارت کانادا متوجه این موضوع شده ) حالا با توجه به این مورد و همچنین اینکه سفارت خواسته توضیحی راجع به جواب و همچنین دلیل ریجکتی بیارن ، به نظرتون چجوری باید بگن که صرفا یک اشتباه بوده این مورد و هیچ دلیل دیگه ای پشتش نیس ؟ آیا این مسئله ممکنه دردسرساز بشه در پروسه گرفتن PR
    ممنون میشم دوستانی که مورد مشابه پیش اومده براشون جواب بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط telecomp2013 نمایش پست ها
    من قبلا اطلاعاتم رو نوشتم دوستان
    ارسال مدارک 8 سپتامبر
    ایمیل رسید مدارک 23 اکتبر
    ایمیل تایید اسپانسر 9 نوامبر
    شروع پروسس در آنکارا 17 نوامبر
    ایمیل Pass Request در 26 نوامبر
    جمعا 2 ماه و 20 روز
    سلام ، بهتون تبریک میگم واقعا
    این خبر برای ما هم خبر خیلی خوشی هستش
    ایشالا که همیشه موفق باشید

سوالم این هستش که شما با چه پستی و از کدوم شهر کانادا مدارک رو ارسال کردین؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolmagic نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوال داشتم... ممکنه با اسپانسر کننده در مرحله آخر به صورت تلفنی مصاحبه بشه؟ آخه دیروز یه نفر از داخل کانادا به همسر من زنگ زده و خوب برای تماس در روز بعد زمان تعیین کرده ، فکر می کنید احتمال مصاحبه تلفنی در مرحله ی آخر اون هم با اسپانسرکننده وجود داره؟.
    دوست عزیز از طرف سفارت با من مصاحبه تلفنی کردند بدون اینکه از قبل خبری بدن و من ۳ روز بعد از مصاحبه پاس ریکویست شدم.. به امید خبرای خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    سلام ، بهتون تبریک میگم واقعا
    این خبر برای ما هم خبر خیلی خوشی هستش
    ایشالا که همیشه موفق باشید

سوالم این هستش که شما با چه پستی و از کدوم شهر کانادا مدارک رو ارسال کردین؟
    با تشکر
    ممنون.. امیدوارم که شما هم زودتر خبرهای خوب بشنوید....من با Canada post و به صورت Express از تورنتو ارسال کردم...4 سپتامبر پست کردم و 8 سپتامبر به دستشون رسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minoogol نمایش پست ها
    دوست عزیز از طرف سفارت با من مصاحبه تلفنی کردند بدون اینکه از قبل خبری بدن و من ۳ روز بعد از مصاحبه پاس ریکویست شدم.. به امید خبرای خوب
    با شماره ترکیه دیگه قطعا؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsor نمایش پست ها
    با شماره ترکیه دیگه قطعا؟!
    بله دقیقاً..

نقل قول نوشته اصلی توسط minoogol نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، بهتون تبریک میگم ،

براتون مقدور هست بفرمایید که توی مصاحبه ی تلفنی چه سوالاتی ازتون پرسیدن؟
    آیا سوالی مبنی بر اینکه شما مشغول به کار هستید یا خیر پرسیدن؟

Junior Member

سلام
    يك سوالي داشتم براي ما ايميل زدن خواستن دو تا مدرك را براشون بفرستيم و گفتن كپي ، و بعد در ادامه گفتن كه
    Only send original documents when requested. All documents (except passports) that are in a language other than English or French must be accompanied by original certified translations into English or French.
    ايجا منظورش چيه يعني ما مدرك را ترجمه كنيم و بعد كپي ترجمه را بفرستيم يا اينكه مداركي كه اصلش به انگليسي نيست و ترجمه ميشه بايد حتما اصل ترجمه فرستاده بشه،
    ممنون ميشم راهنمايي كنين
    Fnq:mar2011, inter.: oct2013 , ffn: dec2013 MEDICAL Received: Mar 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)