صفحه 9 از 1355 نخستنخست 12345678910111213141516171819591095091009 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    ]همانطور که در پست قبل گفتم همسر از این شرط مستثنی است. البته ظاهرا قرار است کمی این مقررات سخت تر شود که البته ربطی به استطاعت مالی نخواهد داشت برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید:
    یعنی چه مقررات سخت تری ممکنه وضع بشه؟ اطلاعی دارید؟
    قرار است قانونی گذرانده شود که زوجین برای مدت دوسال پس از لندینگ موظفند با یکدیگر زندگی مشترک داشته باشند و البته این برای جلوگیری از تقلب و ازدواج های صوری است. در این مدت دو سال اجازه اقامت مشروط خواهد بود.
    ویرایش توسط Pearson : April 27th, 2011 در ساعت 06:38 AM
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    قرار است قانونی گذرانده شود که زوجین برای مدت دوسال پس از لندینگ موظفند با یکدیگر زندگی مشترک داشته باشند و البته این برای جلوگیری از تقلب و ازدواج های صوری است. در این مدت دو سال اجازه اقامت مشروط خواهد بود.
    ظاهرا این قانون به این شکل در امریکا جاری است. در کانادا در مطبوعات مطرح شده ولی هنوز صحبتی در مورد قانون شدنش نیست یخصوص که پارلمان جدید هفته دیگر انتخاب می شود.

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

این درسته که اگه اسپانسر همسرم بشم اون نمیتونه تا سه سال پس از ورودش تو کانادا تحصیل کنه؟ اگه آره این قانون در مورد کبک هم صدق میکنه؟

ApplyAbroad Guru

این درسته که اگه اسپانسر همسرم بشم اون نمیتونه تا سه سال پس از ورودش تو کانادا تحصیل کنه؟ اگه آره این قانون در مورد کبک هم صدق میکنه؟
    نه خیر بنده همچین چیزی تا بحال نشنیدم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ظاهرا این قانون به این شکل در امریکا جاری است. در کانادا در مطبوعات مطرح شده ولی هنوز صحبتی در مورد قانون شدنش نیست یخصوص که پارلمان جدید هفته دیگر انتخاب می شود.
    ظاهرا این لایحه در پارلمان است و در حال بررسی به نقل از وبسایت
    ویرایش توسط ehsan110 : April 28th, 2011 در ساعت 10:40 PM
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    ظاهرا این لایحه در پارلمان است و در حال بررسی به نقل از وبسایت کنپارسhttp://www.parscanada.com/_1365-%D9%...88%D8%A7%D8%AC
    با در نظر گرفتن اینکه پارلمان کانادا منحل شده و انتخابات جدید برگزار میشود، تمام لایحه های در حال بررسی لغو شده است. اگر هم این لایحه واقعا ارائه شده بود حالا دیگر باید مجددا ارائه شود و آنهم بستگی به انتخابات آتی دارد.

Junior Member

سلام دوستان
    من سوالی داشتم. من قرار است اسپانسر همسرم بشوم. به نظر شما اگر بعد از گرفتن PR بلافاصله به ایران برگردم، چند وقت بعدش ازدواجمون را ثبت کنیم که مشکلی ایجاد نکند؟ ما خیلی وقته منتظریم و از یک طرف می ترسیم اگر بلافاصله بعد از گرفتن PR و برگشت به ایران ازدواجمون ثبت بشه، مشکل ایجاد بکنه. به نظر شما یکی دو ماه بعدش ثبت بکنیم بهتره؟
    کلا چه روالی را پیشنهاد می کنید که در پرونده شک و شبهه ای ایجاد نکند؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avazeghoo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سوالی داشتم. من قرار است اسپانسر همسرم بشوم. به نظر شما اگر بعد از گرفتن PR بلافاصله به ایران برگردم، چند وقت بعدش ازدواجمون را ثبت کنیم که مشکلی ایجاد نکند؟ ما خیلی وقته منتظریم و از یک طرف می ترسیم اگر بلافاصله بعد از گرفتن PR و برگشت به ایران ازدواجمون ثبت بشه، مشکل ایجاد بکنه. به نظر شما یکی دو ماه بعدش ثبت بکنیم بهتره؟
    کلا چه روالی را پیشنهاد می کنید که در پرونده شک و شبهه ای ایجاد نکند؟
    ممنونم
    سلام
    من و همسرم هم دقیقاً شرایط شما رو داشتیم. من بلافاصله بعد از گرفتن PR برگشتم و ازدواجم رو ثبت کردم. من از 1 سال پیش همه اش توی اینترنت دنبال اطلاعات راجع به این قضیه بودم و چیزی که من فهمیدم اینه که چیزی که اونا بیشتر از هر چیزی بهش شک میکنن آشنایی های آنلاین و یک شبه هست، به اینکه چه مدت بعد PR شدن ازدواج کردین کاری ندارن.
    بعدشم شما آخرش جزء مدارک لازم باید عکسهایی که با هم دارین، عکس نامزدی و عروسی، سناریو از نحوه آشناییتون و ارتباطتون رو بفرستین براشون. و اتفاقاً من و همسرم توی اون قسمتی که گفته بودن اگه additional detail میخواین بنویسین براشون نوشتیم که ما ازدواجمون رو به خاطر شرایط مهاجرت من ثبت نکرده بودیم و الان که PR رو گرفتم میخوایم هرچه زودتر این پروسه اسپانسرشیپ رو شروع کنیم و من بلافاصله بعد از ازدواجم برگشتم کانادا. مهم مدارکی هست که شما به عنوان واقعی بودن ازدواج براشون میفرستین، حالا چه 1 روز بعد PR شدن ازدواج کرده باشین چه 1 سال!
    موفق باشین.

Junior Member

نه، من هم نشنیده ام!

Junior Member

سلام
    من یک سوال داشتم من فایل نامبرم نوامبر 2008 می باشد و پرونده ام in process می باشد برادرم 5 ماه پیش ویزای اقامت کبک را گرفته و الان یک هفته ای است که در مونترال مستقر شده است می خواستم بدونم که الان من می تونم از امتیاز خویشاوندی استفاده کنم و اگر اعلام کنم روی سرعت پروسه پرونده ام موثر می باشد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)