صفحه 956 از 1355 نخستنخست ... 45685690694694794894995095195295395495595695795895996096196296396496596610061056 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,551 تا 9,560 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام
    آیا برای دریافت CSQ برای استان کبک فرم A-0527A را باید پر کرد ؟

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

بعد از حدود دو ماه امشب ایمیل برای همسرم اومد که مدارک و تو دسامبر دریافت کردیم و فایل نامبرو دادن دیگه انقدر دیر شده بود فکر میکردم مدارکم گم شده!

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    دقیقا منظورم همین بود. اگه به این پمفلت 3911 نگاه بندازین می بینید که در ژانویه 2016 یه بار آپدیت شده است. من هم همین نکته رو گفتم. علت تشکیک من هم این بود که با دوستی که درخواست تتجدید PR card کرده بود حرف می زدم که گفت این موضوع باعث شده که بار دیگه ازش درخواست عکس کنن...
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...f/5445EB-e.pdf

Junior Member

Exclamation پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

با سلام ،

دو موضوع هست که می خواسم راهنمایی کنید :

1. من 6 سال هست که در کانادا زندگی کی میکنم و اقامت داءم دارم . من با دایی همسرم اینجا دوست بودم و از ای طریق با همسرم آشنا شدم. همسر بنده ایران هستند و از طریق اسپانسری می خواهم اپلای کنم. در فرم نوشته نحوه آشنایی رو توضیح بدم و شنیدم نباید بگیم مه از طریق کسی آشنا شدیم. آیا کسی تجربه ای در ایم مورد داه و یا نمونه ای به عنوان Sample?

2. همسر بنده 4 سال پیش از طریق دانشجویی اپلا کردن و ویزا ندادن بهشون واسه کانادا و آیا این مسئله خبلی تاثیر منفی داره و باید توی قرم ها اعلام کنیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khashijan نمایش پست ها
    من ارسال مدارکم تو دسامبر بوده سایز عکسم 3.5 در 4.5 بود یادم نمیاد اون موقع سایز عکس چی باید میبود بنظرتون اون موقع 5.7 شده بوده ؟
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...f/5445EB-e.pdf
    ژانويه عوض شد
    به حر حال تو نامه پاس ريكويست مشخص كردند كه مشخصات عكس لازم چيه

بعد از حدود دو ماه امشب ایمیل برای همسرم اومد که مدارک و تو دسامبر دریافت کردیم و فایل نامبرو دادن دیگه انقدر دیر شده بود فکر میکردم مدارکم گم شده!
    تبریک دوست عزیز دقیقا چه ماهی چه روزی فرستاده بودید ؟ الان اپرووالتونم اومده دیگه

معمولاً براي همه همينقدر طول ميكشه
    منم ٢٤ نوامبر فرستادم ولي ٢١ ژانويه تازه ايميل دريافت مدارك و فايل نامبر اومد و ٢٩ ژانويه هم اپروال
    واسه شما هم همين چند روز آينده ايميل اپروال مياد

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها

ممنون از این لینک، اما یعنی چی؟ من حودم که اینو توضیح دادم و مشحصا گفتم این نکات رو!

نقل قول نوشته اصلی توسط hkiavarz نمایش پست ها
    با سلام ،

دو موضوع هست که می خواسم راهنمایی کنید :

1. من 6 سال هست که در کانادا زندگی کی میکنم و اقامت داءم دارم . من با دایی همسرم اینجا دوست بودم و از ای طریق با همسرم آشنا شدم. همسر بنده ایران هستند و از طریق اسپانسری می خواهم اپلای کنم. در فرم نوشته نحوه آشنایی رو توضیح بدم و شنیدم نباید بگیم مه از طریق کسی آشنا شدیم. آیا کسی تجربه ای در ایم مورد داه و یا نمونه ای به عنوان Sample?

2. همسر بنده 4 سال پیش از طریق دانشجویی اپلا کردن و ویزا ندادن بهشون واسه کانادا و آیا این مسئله خبلی تاثیر منفی داره و باید توی قرم ها اعلام کنیم ؟
    سوال اولتون رو نمی فهمم، شما خیلی نرمال و از طریق 1 آشنا با هم آشنا شدید و این چیز اصلا عجیبی نیست به هیچ وجه... اونی که می گید، کیس ازدواج غیابی است که الان دیگه قابل قبول نیست برای اداره مهاجرت.

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Success2016 نمایش پست ها
    تبریک دوست عزیز دقیقا چه ماهی چه روزی فرستاده بودید ؟ الان اپرووالتونم اومده دیگه
    ممنون 21 دسامبر با کانادا پست از ونکوور ارسال شده 24 دسامبر رسیده دستشون 18 فوریه هم ایمیل دریافت مدارک رو ارسال کردند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)