صفحه 995 از 1355 نخستنخست ... 49589594598598698798898999099199299399499599699799899910001001100210031004100510451095 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,941 تا 9,950 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    یکم غیر منطقی هست که تاریخ انقضای ویزا تا پایان دوره 1 ساله مدیکال باشه. چون بعضی از دوستان مدیکالشون مثلا آخر اپریل تموم میشه و بعد ویزاشون هم که الان دارن صادر میکنن تا آخر اپریل وقت هست؟؟؟!!! اصلا جور در نمیاد.
    به نظر من تاریخ انقضای ویزا بین 6 ماه تا 1 سال از تاریخ صدور ویزا هست. نگران این مساله نباشید. به اندازه کافی به متقاضی وقت این رو میدن که بتونه خودش رو برای سفر به کانادا حاضر کنه.
    سلام تاریخ ویزایی که برای شما در نظر میگیرن تا تاریخ مدیکالتون هستش من فقط یک ماه و 10 روز باقی مونده بود از تاریخ مدیکالم و دقیقا همون یک ماه و ده روز رو بهم ویزه دادن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shamadi نمایش پست ها
    اين موضوع توي ايميل passport request خود من هم بود كه از پاريس فرستاده شده بود
    منتها توي ايميل passport request همسر، همچين مطلبي وجود نداره در خصوص visa validity
    مرسي
    پرونده ی من اسپانسرشیپ همسر بود و من اسپانسرشونده
    موفق باشید

Senior Member

دوست عزیز. فرمایش شما صحیح ولی این متنی که شما کپی کردین اینجا رو نمیشه تاییدش کرد. صرفا که درست هم باشه اما این رو برای کیس شما اینجور فرستادند احتمالا.
    در هیچ نامه پاسپورت ریکوستی معمولا در مورد ویزا صحبت نمیشه که پاسپورتتون رو بفرستین که ویزا بزنیم توش و تاریخ اعتبارشم به اینصورته....

من هم برای همسرم ایمیل پاسپورت ریکوست آومد و همچین بندی داخلش نبود... کل ایمیل رو اینجا کپی میکنم بدون دستکاری...

The processing of your application for permanent residence in Canada is almost complete. You must complete the following steps within 30 days in order for our office to issue your Confirmation of Permanent Residence and, if applicable, your permanent residence visa. If for any reason you are not able to meet this deadline, please inform us immediately by email to: ankraimmigration@international.gc.ca with details concerning your situation.

STEP 1: Change in Circumstances:

· Should any of the following circumstances apply to you or any accompanying family member, you must inform this office immediately:
    ü Change in marital status, for example due to marriage, divorce, legal separation, annulment or death of spouse;
    ü Change in family composition, for example due to adoption or birth of a child, including a child born to your accompanying dependent child;
    ü Death of principal applicant, spouse, accompanying children, or death of sponsoring relative;
    ü Change in health;
    ü You or any of your accompanying family members being charged or convicted of a criminal offence;
    ü Change in contact information: mailing address, e-mail address, or telephone number.

· Your failure to inform CIC of any of these changes may result in the cancellation of your permanent resident visa and may render you and your accompanying family members inadmissible to Canada.
    · Your failure to declare all of your family members, accompanying or not, will permanently exclude them from sponsorship under the Family Class regulations.
    · Any changes that result in visa reissuance will incur a Replacement of an Immigration Document charge of CAD$30 for each visa that needs to be re-issued.

STEP 2: Passport Requirements – Determine if you need to submit your passport(s)

· Determine whether you require a visa to enter Canada at www.cic.gc.ca/ENGLISH/visit/visas.asp
    · Please note that if you or your accompanying family members are permanent residents of the U.S.A and a holder of a passport which requires a visa to enter Canada, you are still required to submit your passport(s).

If you require a visa to enter Canada, then submit your passport(s):

· Please provide your passport or travel document and a passport or travel document for each accompanying family member. An accompanying family member must have his or her own passport or travel document.

· There must be at least two blank pages in your passport(s).

· Please note that permanent resident visas cannot be placed in Diplomatic, Official or Military passports or travel documents.

· All passports must be intact and not worn, torn or otherwise damaged; the laminate on the bio-data page must be securely attached. Each page must be securely affixed to the passport; there cannot be any loose pages.

· Ensure that your passport is valid for at least 12 months from the date of this letter.

· Passports that are not signed by the holder are not valid for travel.

If you do not require a visa to enter Canada:

· Please submit one photocopy of the photo page and any pages containing amendments of the passport for you and one for each accompanying family member.

· Ensure that your passport is valid for at least 12 months from the date of this letter.

· Please note that you cannot use a Diplomatic, Official or Military passport to travel to Canada to become a permanent resident of Canada. You must be in possession of an ordinary passport.

STEP 3: PREPARE YOUR DOCUMENTS

You must submit together:

1. One copy of this letter.

2. Passport(s) OR photocopy(ies) of passport(s), as explained in Step 2.

3. Two (2) photos of yourself and of each accompanying family member respecting precise specifications that can be found at:

www.cic.gc.ca/english/information/applications/guides/pdf/5445EB-e.pdf
    STEP 4: SUBMIT YOUR DOCUMENTS

· All required documents must be submitted in one single package within 30 days with a printed copy of this email. Failure to provide the requested documents within this time frame may result in the closure of your application without further notification.
    · All passport(s) and documents must be submitted to the Visa Application Center (VAC) in Ankara or Istanbul.
    · You must submit your passport(s) and documents and collect your visa(s) from a Visa Application Center (VAC), using one of the following options:

1. In person

2. Through an authorized representative

· You, or an authorized person you have designated, must attend to submit your passport(s) and documents to the VAC.

· Your authorized representative must present a Letter of Authorization (please see below) completed and signed by you, along with his/her identification document (preferably a valid passport) and a copy of this email.

· The VAC will ensure safe and fast transmission of the passport(s) and documents to the Embassy, and back to the VAC once we have issued the visa(s).

· Passports submitted to the VAC in Ankara will normally have a 4 business day turnaround, while those submitted to the VAC in Istanbul will normally have a 6 business day turnaround.

· For hours of operation, VAC fees for these services, and any further information you require, please see: http://vfsglobal.ca/canada/Turkey/index.html or contact the VACs at info.canadatrank@vfshelpline.com.

· Please DO NOT/NOT send your passports to the VAC by mail or courier as they will not/not be able to accept them or to send them back to you.
    این متنی که من کپی کردم از ایمیل passport request خودم هست که لزومی نداشت تمام ایمیل رو در پست بذارم
    در ایمیل شما این داستان نیست خوب لازم ندیدند برای شما بنویسند و یا شاید برای شما اینطور نیست به هر دلیلی!
    همونطو که عرض کردم مدیکال رو لازم بدونند تمدید میکنند. یکی از دلایلی که میگن مدیکال رو اخر از همه و نزدیک پست کردن مدارک انجام بدید به همین دلیل هست که اعتبار بیشتری داشته باشه
    در این فروم، که من از صفحه ی یک خوندم و برای انجام پرونده ی خودم یادداشت برداشتم، اینطور بود که عرض کردم. از الان به بعد دستخوش تغییر شده باشه داستان دیگری هست
    احتیاط اینطور حکم میکنه که در موارد مهم، جانب سمتی رو داشته باشیم که قبلا ازمایش شده
    در هر حال اینجا ما نظرات و تجربیات خودمون رو مینویسیم و هیچ کدام کارشناس مهاجرت نیستیم

جسارتا من دو سوال هم داشتم.منظور شما از اینکه این متنی که من اینجا گذاشتم رو نمیشه تایید کرد چی هست؟ و اینکه شما از کجا اطلاع دارید در هیچ ایمیل پاسپورت ریکوئستی صحبتی از ویزا نمیشه؟ ممنون.

موفق باشید
    ویرایش توسط mfz : April 5th, 2016 در ساعت 04:58 PM

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    این متنی که من کپی کردم از ایمیل passport request خودم هست که لزومی نداشت تمام ایمیل رو در پست بذارم
    در ایمیل شما این داستان نیست خوب لازم ندیدند برای شما بنویسند و یا شاید برای شما اینطور نیست به هر دلیلی!
    همونطو که عرض کردم مدیکال رو لازم بدونند تمدید میکنند. یکی از دلایلی که میگن مدیکال رو اخر از همه و نزدیک پست کردن مدارک انجام بدید به همین دلیل هست که اعتبار بیشتری داشته باشه
    در این فروم، که من از صفحه ی یک خوندم و برای انجام پرونده ی خودم یادداشت برداشتم، اینطور بود که عرض کردم. از الان به بعد دستخوش تغییر شده باشه داستان دیگری هست
    احتیاط اینطور حکم میکنه که در موارد مهم، جانب سمتی رو داشته باشیم که قبلا ازمایش شده
    در هر حال اینجا ما نظرات و تجربیات خودمون رو مینویسیم و هیچ کدام کارشناس مهاجرت نیستیم

جسارتا من دو سوال هم داشتم.منظور شما از اینکه این متنی که من اینجا گذاشتم رو نمیشه تایید کرد چی هست؟ و اینکه شما از کجا اطلاع دارید در هیچ ایمیل پاسپورت ریکوئستی صحبتی از ویزا نمیشه؟ ممنون.

موفق باشید
    شما که اطلاعات کافی در مورد پرونده خودتون اینجا قرار ندادین و بر اساس پست قبلیتون من تازه فهمیدیم که شما اسپانسر شونده بودین نه اسپانسر کننده.
    شما 7 خط از ایملتون رو گذاشتین. من کل ایمیل رو. دیگه قضاوت با خود دوستان.

در مورد مدیکال هم من نظرم مخالف شما هست. خود پروسه درخواست مدیکال و فرستادن نتیجش و اینچیزا کلی وقفه میندازه توی روند بررسی پرونده ها. دستشون درد نکنه که این upfront medical رو گذاشتند که روند بررسی پرونده ها سریعتر بشه.
    پرونده ای هم اگر بخواد زمان بررسیش طولانی تر بشه، یقینا" مشکلی داشته یا مدارک ضمیمه پرونده به اندازه کافی قوی نبوده در متقاعد کردن افیسر. ( صرفه نظر از مشکلات حاشیه ای مثل روند کاری ضعیف دولت قبلی و اینجور مسایل)
    *** پرونده ها شبیه به هم نیستند ***

راهنمایی وقتی میشه بهتره که دقیق باشه.

جواب سوال اول : من هم مثل شما کامل این فروم رو مطالعه کردم زمانی که میخواستم برای همسرم اقدام کنم. اما چیزی که هست اینه که اینجا کنترل درستی روی مطالبی که دوستان میفرستند وجود نداره و به همین خاطر صحت بعضی از مطالب رو نمیشه تایید کرد.

جواب سوال دوم: اطلاعات من هم بر اساس تجربه شخصی و بهره گیری از تجارب دیگران هست.

در نهایت ممنونم بابت وقتی که میزارین و پاسخگوی سوالات دوستان هستید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط sia2016 : April 5th, 2016 در ساعت 07:13 PM

Senior Member

خیلی خوب شد که توی متن آخرتون به این اشاره کردین که اون قسمت رو از ایمیل پاسپورت ریکوست خودتون برداشتین. نه همسر محترمتون.
    خوب دوست عزیز اینجا فروم مربوط به اسپانسرشیپی همسر هست بعد شما اطلاعات مربوط به پاسپورت ریکوست خودتون که سالهای پیش بوده رو میزارید؟؟؟!!!
    یکم باعث گمراهی میشه اینجور جواب دادن به سوالات دوستان.
    من هم چندین سال پیش اومدم کانادا و کسی هم اسپانسر من نشده بود و بخاطر همین اطلاعات شخصی کیس خودم رو که توی این فروم نمیزارم که.

الان با این متنی که شما گذاشتید و همینطور اون دوست عزیز دیگمون ( همه فکر میکنند که توی پاسپورت ریکوست همسرشون باید در مورد تاریخ اعتبار ویزا و اینچیزا نوشته شده باشه.

فکر میکنم جواب سوالاتتون رو داده باشم.

من هم مثل شما کامل این فروم رو مطالعه کردم زمانی که میخواستم برای همسرم اقدام کنم. اما چیزی که هست اینه که اینجا کنترل درستی روی مطالبی که دوستان میفرستند وجود نداره و به همین خاطر صحت بعضی از مطالب رو نمیشه تایید کرد.
    ضمن اینکه بعضی وقتها دوستان ممکن هست یادشون بره که توی چه فرومی هستند و پاسخی که به دوستانمون میدن ممکن ربطی به کیس کسی که سوال کرده نداشته باشه.

موفق باشید.
    چون من این متن رو از ایمیل passport request خودم برداشتم معناش این هست که ربطی به اسپانسرشیپ همسر نداره؟
    متاسفانه شما این فروم رو مطالعه نفرمودید نه تنها این فروم رو بلکه یک پست پیش از این پستی که لطف کرده و پاسخش رو دادید هم مطالعه نفرمودید
    اگر اینطور بود اطلاع داشتید که پرونده ی من اسپانسرشیپ همسر بود و خودم هم اسپانسر شونده بودم و اینکه سالها پیش به کانادا نیامدم
    من به دوست گرامی shamadi یک پست پیش از پاسخ به شما,پاسخ دادم که پرونده ی من در چه مورد هست
    به هر حال دوست گرامی 90 درصد اعضای این فروم تا به حال اعتبار ویزاشون برابر با اعتبار مدیکالشون بوده و نیازی به اثبات نیست
    از حالا به بعد اگر تغییر کرده یا در شرف تغییر هست, روال گذشته رو زیر سوال نمیبره

و خیر متاسفانه شما پاسخ سوال من رو ندادید
    جسارتا منظور شما از اینکه این متنی که من اینجا گذاشتم رو نمیشه تایید کرد چی هست؟ و اینکه شما از کجا اطلاع دارید در هیچ ایمیل پاسپورت ریکوئستی صحبتی از ویزا نمیشه؟ ممنون.

موفق باشید

Senior Member

شما که اطلاعات کافی در مورد پرونده خودتون اینجا قرار ندادین و بر اساس پست قبلیتون من تازه فهمیدیم که شما اسپانسر شونده بودین نه اسپانسر کننده.
    شما 7 خط از ایملتون رو گذاشتین. من کل ایمیل رو. دیگه قضاوت با خود دوستان.

در مورد مدیکال هم من نظرم مخالف شما هست. خود پروسه درخواست مدیکال و فرستادن نتیجش و اینچیزا کلی وقفه میندازه توی روند بررسی پرونده ها. دستشون درد نکنه که این upfront medical رو گذاشتند که روند بررسی پرونده ها سریعتر بشه.
    پرونده ای هم اگر بخواد زمان بررسیش طولانی تر بشه، یقینا" مشکلی داشته یا مدارک ضمیمه پرونده به اندازه کافی قوی نبوده در متقاعد کردن افیسر. ( صرفه نظر از مشکلات حاشیه ای مثل روند کاری ضعیف دولت قبلی و اینجور مسایل)
    *** پرونده ها شبیه به هم نیستند ***

راهنمایی وقتی میشه بهتره که دقیق باشه.

جواب سوال اول : من هم مثل شما کامل این فروم رو مطالعه کردم زمانی که میخواستم برای همسرم اقدام کنم. اما چیزی که هست اینه که اینجا کنترل درستی روی مطالبی که دوستان میفرستند وجود نداره و به همین خاطر صحت بعضی از مطالب رو نمیشه تایید کرد.

جواب سوال دوم: اطلاعات من هم بر اساس تجربه شخصی و بهره گیری از تجارب دیگران هست.

موفق باشید.
    شما فرمودید فروم رو کامل مطالعه فرمودید بنابراین من فکر کردم اطلاع نسبی از شرایط بنده دارید چرا که تمام اطلاعات و روند پرونده ی من در فروم هست
    نیازی وجود نداره وقتی صحبت راجع به اعتبار ویزاست من قسمت های دیگر ایمیل رو کپی کنم و قرار بدم حتی اگر این قسمت مربوطه فقط دو کلمه بود, برای نشان دادن منظور ینده همان دو کلمه کفایت میکرد
    در مورد پاسخ سوالات,ممنون از پاسخ ها اما
    جسارتا این رو باید عرض کنم که وقتی میفرمایید صحت مطلبی رو که من از ایمیل خودم اینجا قرار دارم نمیشه تایید کرد برای من به منزله ی توهین هست و متاسفانه این فرمایش شما اصلا صحیح و قابل پذیرش نیست
    اگر شما اطلاعات خودتون رو بر اساس تجربه ی شخصی و بهره گیری از تجارب دیگران قرار میدید پس این فرمایش شما هم که فرمودید
    "در هیچ نامه پاسپورت ریکوستی معمولا در مورد ویزا صحبت نمیشه که پاسپورتتون رو بفرستین که ویزا بزنیم توش و تاریخ اعتبارشم به اینصورته...." نمیتونه درست باشه چراکه مسلما شما به تمام ایمیل های پاسپورت ریکوئست دسترسی ندارید
    به هر جهت قصد از این پاسخ ها و نظرات, قرار دادن اطلاعات شخصی برای دوستان هست که گمان میکنم به اندازه ی کافی موضوع اعتبار ویزا روشن شد
    خواهش میکنم.
    موفق باشید

Junior Member

سلام و ممنون
    می شه لطفا در مورد فرم IMM 3911 E دقیقتر راهنمایی کنین.
    1- آیا از صفحه 2 تا 9 pdf یعنی A-1 تا A-8 باید تیکهای مربوطه زده شود؟
    2- صفحه های 10 و 11 آیا باید پر شود؟ اصلا نمی دونم این دو صفحه چگونه باید پر شود و راهنمایی هم در سایت cic پیدا نکردم.
    3- طبق راهنمایی دوستان در این سایت صفحات 12 تا 15 از pdf باید پر شود؟
    4- از قسمت Appendix B هیچ قسمت آن نباید پر شود؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

شما فرمودید فروم رو کامل مطالعه فرمودید بنابراین من فکر کردم اطلاع نسبی از شرایط بنده دارید چرا که تمام اطلاعات و روند پرونده ی من در فروم هست
    نیازی وجود نداره وقتی صحبت راجع به اعتبار ویزاست من قسمت های دیگر ایمیل رو کپی کنم و قرار بدم حتی اگر این قسمت مربوطه فقط دو کلمه بود, برای نشان دادن منظور ینده همان دو کلمه کفایت میکرد
    در مورد پاسخ سوالات,ممنون از پاسخ ها اما
    جسارتا این رو باید عرض کنم که وقتی میفرمایید صحت مطلبی رو که من از ایمیل خودم اینجا قرار دارم نمیشه تایید کرد برای من به منزله ی توهین هست و متاسفانه این فرمایش شما اصلا صحیح و قابل پذیرش نیست
    اگر شما اطلاعات خودتون رو بر اساس تجربه ی شخصی و بهره گیری از تجارب دیگران قرار میدید پس این فرمایش شما هم که فرمودید
    "در هیچ نامه پاسپورت ریکوستی معمولا در مورد ویزا صحبت نمیشه که پاسپورتتون رو بفرستین که ویزا بزنیم توش و تاریخ اعتبارشم به اینصورته...." نمیتونه درست باشه چراکه مسلما شما به تمام ایمیل های پاسپورت ریکوئست دسترسی ندارید
    به هر جهت قصد از این پاسخ ها و نظرات, قرار دادن اطلاعات شخصی برای دوستان هست که گمان میکنم به اندازه ی کافی موضوع اعتبار ویزا روشن شد
    خواهش میکنم.
    موفق باشید
    دوست عزیز من نه قصد توهین به شما رو داشتم و نه هیچ کس دیگه ای. هدف اینجا آگاهی رساندن و کمک کردن به بقیه دوستان هست و بیان تجربیات.
    وقتی شما و جناب آقای آرش بر میگردید در چند پست قبل تر جواب من به یکی از دوستان رو مسخره میکنید ( همون فروش ملک و املاک و آماده شدن برای سفر به کانادا) اون توهین به من حساب نمیشه اما راهنمایی های من توهین به شماست؟؟؟!!!

نه دوست عزیز، من اینجا دلسوزانه به دوستانم کمک میکنم همونطوری که اطلاعات این فروم به من کمک کرد برای تشکیل پرونده همسرم.

اگر سوالی پرسیده بشه و از درست بودن جوابم تا حد زیادی اطمینان داشته باشم اینجا به دوستان کمک میکنم. در غیر اینصورت ترجیح میدم راهنمایی الکی نکنم.

زمان مرور 995 صفحه فروم هم یادم نبود که اسم شما رو یادداشت کنم که از وضعیت پروندتون مطلع باشم.

فردا اعتبار ویزای همسرم رو برای دوستان میزارم اینجا.

موفق باشید.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Marsadr نمایش پست ها
    سلام و ممنون
    می شه لطفا در مورد فرم IMM 3911 E دقیقتر راهنمایی کنین.
    1- آیا از صفحه 2 تا 9 pdf یعنی A-1 تا A-8 باید تیکهای مربوطه زده شود؟
    2- صفحه های 10 و 11 آیا باید پر شود؟ اصلا نمی دونم این دو صفحه چگونه باید پر شود و راهنمایی هم در سایت cic پیدا نکردم.
    3- طبق راهنمایی دوستان در این سایت صفحات 12 تا 15 از pdf باید پر شود؟
    4- از قسمت Appendix B هیچ قسمت آن نباید پر شود؟
    1- آیا از صفحه 2 تا 9 pdf یعنی A-1 تا A-8 باید تیکهای مربوطه زده شود؟ بله
    2- صفحه های 10 و 11 آیا باید پر شود؟ اصلا نمی دونم این دو صفحه چگونه باید پر شود و راهنمایی هم در سایت cic پیدا نکردم. خیر نیازی به فرستادن این صفحات نیست.
    3- طبق راهنمایی دوستان در این سایت صفحات 12 تا 15 از pdf باید پر شود؟ بله
    4- از قسمت Appendix B هیچ قسمت آن نباید پر شود؟ Appendix B مربوط به مشخضات عکسی هست که همسرتون باید بگیره. فقط برای اطلاعات شماست

Senior Member

اینکه برای این دوست گرامی احتمالا ویزاشون بیش از شش ماه معتبر باشه بسیار محتمل هست چراکه به احتمال خیلی زیاد مدیکالشون رو سفارت تمدید کرده
    اما این به این معنا نیست که برای همه همینطور خواهد بود دوست گرامی
    من دسامبر از سفارت ایمیل دریافت گردم برای بردن پاسپورت و ویزام تا 21 ماه مارس همون سال اعتبار داشت که دقیقا روز پایان اعتبا مدیکالم بود
    که با میشد نزدیک چهار ماه
    این که میگن استعفا ندید و املاک نفروشید به این خاطر نیست که میخوان به شما بعدش وقت بدن برای انجام اون کارها
    به این خاطر هست که تاکید کنند تا وقتی ویزا رو نگرفتین از درست شدن کارتون اطمینان نداشته باشید و به خاطر اطمینان بی جا که حتما کارم درست میشه، خانه و زندگی رو معلق نکنید
    حتی یادم هست یکی از دوستان یک ماه و نیم اگر اشتباه نکنم ویزاشون اعتبار داشت.
    موفق باشید
    دوست عزیز من نه قصد توهین به شما رو داشتم و نه هیچ کس دیگه ای. هدف اینجا آگاهی رساندن و کمک کردن به بقیه دوستان هست و بیان تجربیات.
    وقتی شما و جناب آقای آرش بر میگردید در چند پست قبل تر جواب من به یکی از دوستان رو مسخره میکنید ( همون فروش ملک و املاک و آماده شدن برای سفر به کانادا) اون توهین به من حساب نمیشه اما راهنمایی های من توهین به شماست؟؟؟!!!

نه دوست عزیز، من اینجا دلسوزانه به دوستانم کمک میکنم همونطوری که اطلاعات این فروم به من کمک کرد برای تشکیل پرونده همسرم.

اگر سوالی پرسیده بشه و از درست بودن جوابم تا حد زیادی اطمینان داشته باشم اینجا به دوستان کمک میکنم. در غیر اینصورت ترجیح میدم راهنمایی الکی نکنم.

زمان مرور 995 صفحه فروم هم یادم نبود که اسم شما رو یادداشت کنم که از وضعیت پروندتون مطلع باشم.

فردا اعتبار ویزای همسرم رو برای دوستان میزارم اینجا.

موفق باشید.
    دوست گرامی
    در پستی که بنده گذاشتم کوچکترین اثری از تمسخر وجود ندارد اما به هر سو از اینکه باعث مکدر شدن شما شده من عذر میخوام
    پست شما متاسفانه صحت مطلب اعلام شده از جانب بنده رو زیر سوال برد حتی اگر منظور شما این نبود
    در مورد صحبت دیگر دوستان در مورد مطالب شما بنده نظری ندارم

و یک چیز دیگر اینکه ازینکه بنده گفتم شما کل فروم رو نخوندید هم معذرت خواهی میکنم چون من در حدی نیستم که وقتی خودتون میفرمایید که مطالعه فرمودید صحبت شما رو زیر سوال ببرم

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)