صفحه 19 از 32 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 316

موضوع: انواع کمک هزینه دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع کمک هزینه دانشجویی

راستی یه سوال دیگه داشتم
    الان توی ایران برا تحصیل در خارج وام می دن؟؟؟؟
    ممنون

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

الان Scholarship اگر دانشجو دریافت کنه از ماه اول بهش پرداخت میشه؟
    award چطور؟
    TA/RA چی ؟

برای TA/RA کار دانشجو از چه زمانی شروع میشه ؟ از بدو ورود یا بعد از تمام کردن مقطع تحصیلی ؟ اگر دانشجو نتونه در این کار موفق باشه چی میشه ؟

لطفا همه رو جواب بدید ممنون میشم ..

سلام دوستان یک سوال فنی
    اگر یکی با لاتری بره لوس آنجلس و بعد از گرفتن گرین کارت و (اس اس ان) بخواد مستقیم برای دوره لیسانس کمک هزینه بگیره از fafsa.ed.gov / آیا اجاره خونه رو هم میدن یا فقط تحصل؟ میشه یکی اطلاعات به من بده / منظورم اینه که آیا فقط با کمک هزینه این وبسایت میتونه بدون کار کردن درس بخونه و اجاره بده؟؟؟ و سوال دیگه هم آیا با 4 سال درس خوندن در دوره لیسانس این 4 سال هم بابت 5 سال دوره انتظار برای اقامت محسوب میشه یا نه؟؟؟ یا باید حتما مالیات بدیم تو این 5 سال تا بتونیم برای شهروندی اقدام کنیم / ممنون میشم یکی با تجربه راهنماییم کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer & Software Engineering at University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط setare1 نمایش پست ها
    الان Scholarship اگر دانشجو دریافت کنه از ماه اول بهش پرداخت میشه؟
    award چطور؟
    TA/RA چی ؟

برای TA/RA کار دانشجو از چه زمانی شروع میشه ؟ از بدو ورود یا بعد از تمام کردن مقطع تحصیلی ؟ اگر دانشجو نتونه در این کار موفق باشه چی میشه ؟

لطفا همه رو جواب بدید ممنون میشم ..

ببین دوست عزیز اینجوریه که وقتی Scholarship یا RA دارین اول باید شهریه تون رو باهاش پرداخت کنید و مابقیش رو بهتون می دن. در مورد Scholarship معمولا کل مبلغش رو همون اول ترم به شما می دن و در مورد RA باز اینجوری در اقساط دو هفته یکبار به شما پرداخت می شه. TA هم بصورت اقساط دو هفته یکبار پرداخت می شه. برای پرداخت شما باید یکسری کارهای اداری انجام بدین تا امکان پرداخت براتون مهیا بشه. مثلا برای TA باید برین SIN بگیرین. معمولا از هفته سوم، چهارم ترم پرداخت ها شروع می شه. برای TA/RA هم از لحظه ای که شما ثبت نام می کنین کارتون شروع می شه. اگه خدایی نکرده به مشکل بخورین، اینجوری نیست که یکدفعه پرداخت به شما قطع بشه. از یه مدت زمان کافی قبل از قطع شدن پرداخت به شما اطلاع داده خواهد شد.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال
    مقدار فاندی که به دانشجو تعلق میگیره بر چه مبنایی هست؟
    مثلا من دیدم دوستان رشته مدیریت فاند 45000 گرفتن ولی یک مهندس برق فاندش 27000؟؟فاکتورهای مهم در دادن فاند رو میشه بگین؟
    در چه صورت میشه فاند خوب گرفت که یه زندگی خوب داشت مثلا تو کالیفرنیا و تگزاس و ویرجینیا؟
    اگه بگیئ ممنون میشم
    در ضمن مهندس برق هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط fever نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال
    مقدار فاندی که به دانشجو تعلق میگیره بر چه مبنایی هست؟
    مثلا من دیدم دوستان رشته مدیریت فاند 45000 گرفتن ولی یک مهندس برق فاندش 27000؟؟فاکتورهای مهم در دادن فاند رو میشه بگین؟
    در چه صورت میشه فاند خوب گرفت که یه زندگی خوب داشت مثلا تو کالیفرنیا و تگزاس و ویرجینیا؟
    اگه بگیئ ممنون میشم
    در ضمن مهندس برق هستم
    به نوع فاند (TA/RA) و محل دانشگاه و خود استاد و فول فاند یا پارشال فاند بودن و... بستگی داره.
    مثلا اگه فول فاند باشین، فاندی که واسه زندگی تو تگزاس میگیرین خیلی کمتر از نیویورک باید باشه چون هزینه هاش خیلی متفاوته.
    اگه فول فاند باشین نگران نباشین بهتون در حد زندگی دانشجویی میدن، دیگه فرق نداره کالیفرنیا باشه یا تگزاس یا ویرجینیا یا هر جای دیگه.
    خوشبختم منم مهندس مکانیک هستم.

من اپلیکنت رشته (هنر) هستم و قکر کنم این فاند ها مخصوص هنر باشند.
    ویرایش توسط Simon : April 15th, 2014 در ساعت 01:40 PM دلیل: به درخواست كاربر

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام دوستان لطفا اگه ممکنه در مورد کمک هزینه disability توضیح بدین.ایا توی همه کشور ها همچنین چیزی وجود داره؟چقدر از هزینه رو پوشش میده؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ffm32206600 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا اگه ممکنه در مورد کمک هزینه disability توضیح بدین.ایا توی همه کشور ها همچنین چیزی وجود داره؟چقدر از هزینه رو پوشش میده؟
    دوست عزیز من در دانشگاه های استرالیا این نوع بورس را دیدم و به دانشجویان داخلی یا بین المللی که بصورت پاره وقت یا تمام وقت بخوان درس بخونن می دهند و در این رابطه باید مدارک و یک نامه خاص بنویسی و عموما کلیه هزینه های شما را تحت پوشش قرار می دهد.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز من در دانشگاه های استرالیا این نوع بورس را دیدم و به دانشجویان داخلی یا بین المللی که بصورت پاره وقت یا تمام وقت بخوان درس بخونن می دهند و در این رابطه باید مدارک و یک نامه خاص بنویسی و عموما کلیه هزینه های شما را تحت پوشش قرار می دهد.
    سلام؛یعنی اگه برای مقطع دکترا پذیرش با فاند داشته باشی؛باید حتما گواهی تمکن مالی ارائه بدی؟این برای همه ی کشور هاست؟!!