صفحه 20 از 32 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 316

موضوع: انواع کمک هزینه دانشجویی

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    سلام؛یعنی اگه برای مقطع دکترا پذیرش با فاند داشته باشی؛باید حتما گواهی تمکن مالی ارائه بدی؟این برای همه ی کشور هاست؟!!
    دوست گرامی سوالی که من پاسخ دادم در مورد اشخاصی بود که مثلا نقص عضو دارند و ارتباطی به سوال شما ندارد. اما برای گرفتن ویزا عموما شما باید گواهی تمکن مالی ارائه دهید که نشانگر برگشت شما بعد از اتمام تحصیلات شما به کشورتان باشد تقریبا همه کشورها می خواهند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی سوالی که من پاسخ دادم در مورد اشخاصی بود که مثلا نقص عضو دارند و ارتباطی به سوال شما ندارد. اما برای گرفتن ویزا عموما شما باید گواهی تمکن مالی ارائه دهید که نشانگر برگشت شما بعد از اتمام تحصیلات شما به کشورتان باشد تقریبا همه کشورها می خواهند
    نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    سلام؛یعنی اگه برای مقطع دکترا پذیرش با فاند داشته باشی؛باید حتما گواهی تمکن مالی ارائه بدی؟این برای همه ی کشور هاست؟!!
    همین طور که دوستمون سام اشاره کردن, احراز تعلقات اجتماعی شما به سرزمین مادری به عنوان اهرمی برای بازگشت برای آفیسر اهمیت بالایی داره که با روش های مختلفی امکان اثبات داره
    اما در شرایطی که شما فاند کامل دارید, سفارت از شما مدرکی دال بر گواهی تمکن مالی نمی خواد. این مساله در خیلی از سفارت ها (مثل آمریکا) به همین صورت وحود داره
    موفق باشید
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

دوست عزیز ممنون که جواب دادید.ممکنه منو بیشتر راهنمایی کنید یا لینکی چیزی معرفی کنید که خودم برم دنبالش ؟فقط توی استرالیا اینجوریه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ffm322066000 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون که جواب دادید.ممکنه منو بیشتر راهنمایی کنید یا لینکی چیزی معرفی کنید که خودم برم دنبالش ؟فقط توی استرالیا اینجوریه؟
    دوست گرامی اگر قصد ادامه تحصیل در استرالیا را دارید توجه کنید برای گرفتن ویزا باید ثابت کنید که قصد ماندن را ندارید و تعلقات اجتماعی شما زیاد هست که از جمله انها سند ملک و یا گواهی کار و ... می باشد.
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ممنون.من برای معلولیت پرسیدما ! میشه لینک سایتی که این اطلاعات توش هست رو بزارید.توی دانشگاه خاصی فقط این کمک هزینه معلولیت هست یا یه قانونه کلیه؟من توی خیلی از سایتهای کمک هزینه امریکا رفتم همشون همچین چیزی رو دارن ولی برای شهروندای خودشون.مطمئنید که اینجا برای دانشجو های بین المللی هم داره؟؟؟؟؟؟ممنون از جوابتون
    کلن اگه بگین از کجا شروع کنم ممنون میشم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ffm322066000 نمایش پست ها
    ممنون.من برای معلولیت پرسیدما ! میشه لینک سایتی که این اطلاعات توش هست رو بزارید.توی دانشگاه خاصی فقط این کمک هزینه معلولیت هست یا یه قانونه کلیه؟من توی خیلی از سایتهای کمک هزینه امریکا رفتم همشون همچین چیزی رو دارن ولی برای شهروندای خودشون.مطمئنید که اینجا برای دانشجو های بین المللی هم داره؟؟؟؟؟؟ممنون از جوابتون
    کلن اگه بگین از کجا شروع کنم ممنون میشم
    دوست گرامی در مورد شما من لینکهای زیر را پیدا کردم که فکر کنم بتونه راهنمای خوبی باشه:
    http://scholarship-positions.com/201...el/2012/12/05/
    http://scholarship-positions.com/blo...s-2011/201104/
    http://www.disabled-world.com/disabi.../scholarships/
    همیشه شاد و سلامت باشید

Banned

پیش فرض پاسخ : انواع کمک هزینه دانشجویی

سلام، کسایی که TA میشن در تابستون بهشون حقوق تعلق نمیگیره؟ اگه اینطوره پس باید در تابستون چطوری هزینه های زندگیشون را تامین کنند؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

بعضي TA ها هستن كه تابستون هم پول مي گيرن. ولي TA هايي كه تابستون پول نمي گيرن، بايد در طول سال صرفه جويي كنن تا در دوره تابستون پس انداز داشته باشن. البته بعد از سال اول گزينه CPT (كارآموزي) هم وجود داره. يعني پس از اخذ مجوز مخصوص از اينترنشنال آفيس دانشگاه ميتونن در مدت تابستون خارج از دانشگاه در زمينه مرتبط با رشته تحصيلي كار كنن. هرچند گير آوردن كارآموزي تابستوني خارج از دانشگاه (كه پول خوب هم بدن) آنچنان ساده نيست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Banned

پیش فرض پاسخ : Fellowship به جای RA و TA

من فکر میکنم بر عکس اینیه که میگید

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

دوستان می دونید که در دانشگاه های ایران برای مقاله هایی که بدیم، ساپورت مالی می کنن و اگر مثلا آی اس آی داشته باشیم یک مقدار پول به عنوان تشویقی میدن. مثلا علم و صنعت خودمون، واسه هر آی اس آی 500 هزار تومن میده. می خواستم بدونم که دانشگاه های خارج هم همین طوریه و واسه آی اس آی و مقاله ای که بدیم، پول میدن؟ آخه من دست به مقاله ام خوبه و اگر پول بدن، هر ماه یک آی اس آی میدم دانشگاه های اروپا و آمریکا و کانادا در مورد این تشویقی ها فرقی با هم دارند؟ در مورد مقاله های کنفرانسی که بدیم هم دانشگاه هزینه اش را میده؟ مرسی
    ویرایش توسط tesoke : September 17th, 2013 در ساعت 06:49 PM