صفحه 22 از 32 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 316

موضوع: انواع کمک هزینه دانشجویی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : انواع کمک هزینه دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط hssnjfry نمایش پست ها
    تشکر از پاسختون چند تا سوال دیگه
    ۱- سوال دیگه هزینه هر ترم حدودا چقدر در میاد
    ۲-یک جایی دیدم نوشته سربازی جزء کار کردن حساب میشه درسته یانه. من یک سال خدمت کردم واگر این حرف درست باشه باید یک سال دیگه کار کنم تا مدرکم ازاد بشه .درسته؟
    ۳-کل هزینه تقریبی از گرفتن مدرک از دانشگاه تا سقر به خود کانادا چقدر میشه(ازاد کردن مدرک ارشد ،رفتن به ترکیه و گرفتن ویزا،بلیط کانادا و .....)حدودا میخوام خونه پرش(لیسانس ازاد بودم).
    ۴- من بین کارشناسی و ارشدم ۲ سال فاصله بود یک سال رفتم سربازی یک سال دیگر را هم میتونم مدرکی بیارم که کار میکردم پس با این وضع من ۲ سال کار کردم و میتونم مدرکم رو ازاد کنم درسته یا نه؟(خداییش خود وزیر علوم هم نمی تونه ایونو جواب بده )
    شهریه دانشگاه بسته به رشته، دانشگاه و ایالت متفاوته. باید سایت دانشگاههای موردنظرتان را چک کنید.
    بقیه سوالات را اطلاعی ندارم.

Junior Member

میخواستم بدونم مقدار بورسیه ی
    Professionals
    چه قدر هست؟

کسی از کارهایی که داخل دانشگاه انجام میشه اطلاعاتی داره مثل کار در کتابخونه و ...؟ منظورم به غیر از RA یا TA هست. آیا انجام چنین کارهایی باعث waive شدن tuition میشه و کلا حقوق ماهیانش در مقایسه با RA یا TA چقدره؟

Junior Member

می خواستم بدونم فقط استادهایی که آزمایشگاه یا سنتری دارن یا تو این جور جاها کار می کنن می تونن فاند بدن یا استادهای دیگه هم میتونن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط CluE نمایش پست ها
    می خواستم بدونم فقط استادهایی که آزمایشگاه یا سنتری دارن یا تو این جور جاها کار می کنن می تونن فاند بدن یا استادهای دیگه هم میتونن؟
    هر استادی که فاند داشته باشه میتونه فاند بده. استادها معمولا آزمایشگاه یا محل پژوهش دارند ولو اینکه وب پیج و از این قبیل نداشته باشه یا اعلام نشده باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    هر استادی که فاند داشته باشه میتونه فاند بده. استادها معمولا آزمایشگاه یا محل پژوهش دارند ولو اینکه وب پیج و از این قبیل نداشته باشه یا اعلام نشده باشه.
    منظورتون اینه که اگه وب پیج نداشته باشه و یا تو اون نگفته باشه که عضو آزمایشگاهی هست میشه استنباط کرد که آزمایشگاه نداره، ولی باز با این حال ممکنه فاند داشته باشه و اینو باید از خودش پرسید؟

ApplyAbroad Guru

منظورتون اینه که اگه وب پیج نداشته باشه و یا تو اون نگفته باشه که عضو آزمایشگاهی هست میشه استنباط کرد که آزمایشگاه نداره، ولی باز با این حال ممکنه فاند داشته باشه و اینو باید از خودش پرسید؟
    دانشکده ها عموما برای همه استادهایی که اجازه سرپرستی دانشجو دارند آزمایشگاه و محل تحقیق اختصاص میده و لزومی نداره استادها این رو روی پیج شون اعلام کنند. شما باید از خود استاد بپرسید که میتونه شما رو ساپورت مالی بکنه یا نه.

Junior Member

یه سوال دیگه، میشه برای تز روی موضوعی به جز اون چیزی که بعنوان RA به استاد کمک می کنیم کار کرد یا معمولا استادا انتظار دارن موضوع تزمون هم همون باشه؟
    مثلا یه استاد ممکنه کارش بیشتر روی پیاده سازی الگوریتم های مختلف روی FPGA باشه و من هم کلا به FPGA علاقه مندم و اطلاعات راجع بهش دارم و شاید حاضر باشم به عنوان RA تو این موضوع به استاد کمک کنم (با اینکه زیاد به این موضوع خاص علاقه ندارم) ولی می خوام تزم مثلا راجع به پیاده سازی شبکه های عصبی روی FPGA باشه. حالا باید از خود استاد بپرسم؟ نمی دونم چجوری باید ازش بپرسم یا اصلا خوشش میاد بپرسم یا نه!

ApplyAbroad Guru

یه سوال دیگه، میشه برای تز روی موضوعی به جز اون چیزی که بعنوان RA به استاد کمک می کنیم کار کرد یا معمولا استادا انتظار دارن موضوع تزمون هم همون باشه؟
    مثلا یه استاد ممکنه کارش بیشتر روی پیاده سازی الگوریتم های مختلف روی FPGA باشه و من هم کلا به FPGA علاقه مندم و اطلاعات راجع بهش دارم و شاید حاضر باشم به عنوان RA تو این موضوع به استاد کمک کنم (با اینکه زیاد به این موضوع خاص علاقه ندارم) ولی می خوام تزم مثلا راجع به پیاده سازی شبکه های عصبی روی FPGA باشه. حالا باید از خود استاد بپرسم؟ نمی دونم چجوری باید ازش بپرسم یا اصلا خوشش میاد بپرسم یا نه!
    موضوع تز شما باید با توافق استاد باشه و معمولا روی همون تاپیکی هست که خودتون علاقه دارید. موضوع موردنظرتون رو میتونید به استاد پیشنهاد کنید.

با سلام

می خواستم بدونم امکان گرفتن 2 تا RA برای یک نفر به طور همزمان وجود داره؟ چون بعضی از RA ها حداکثر 10 ساعت هستند و برای پر کردن 20 ساعت میشه 2 تا RA همزمان گرفت؟

با تشکر