صفحه 26 از 32 نخستنخست ... 1617181920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 316

موضوع: انواع کمک هزینه دانشجویی

پیش فرض پاسخ : انواع کمک هزینه دانشجویی

کسی هست که بتونه راجع به fellowship و scholarship توضیح دقیقی بده و چطور میشه براشون اقدام کرد؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshidpour نمایش پست ها
    کسی هست که بتونه راجع به fellowship و scholarship توضیح دقیقی بده و چطور میشه براشون اقدام کرد؟
    سلام
    معمولا خود اساتيد مثلا در آمريكا دانشجوي مورد نظر رو كانديد ميكنند. خيلي رقابتيه و مقدارشم چيز زيادي نيست. بايد نمرهي معدل و مثلا GRE‌تون از بقيه ي كانديداها بالاتر باشه. كمي سخته و هزينه ها رو پوشش نميده. روي RA‌كه دست استاده كار كنيد به نفعتونه اما اگر اين ظرايط رو هم داريد ميتونيد از استادتون بخواهيد شما رو هم ثبت نام كنه. ممكنه سياست دانشگاه فرق كنه از خود دانشگاه يا كتابچه ي دانشگاه ببينيد راهنمايي ميشيد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ممنون از راهنمایی تون. منظور از RA، همون گرنت استاده هاست؟ اخه من دارم برای فرصت مطالعاتی اقدام میکنم مخصوصا تو اروپا فاند واسه این دوره نمیدن. از دوستام شندیم که دنبال اسکولارشیپ باشم که دقیق نمیدونم باید چطور اقدام کرد.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshidpour نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون. منظور از RA، همون گرنت استاده هاست؟ اخه من دارم برای فرصت مطالعاتی اقدام میکنم مخصوصا تو اروپا فاند واسه این دوره نمیدن. از دوستام شندیم که دنبال اسکولارشیپ باشم که دقیق نمیدونم باید چطور اقدام کرد.
    سلام
    بله . من در مورد اروپا اطلاع كاملي ندارم اما تو آمريكا مثلا ديدم مقدارش 1000 دلار بوده. كه در برابر خرج 30 هزارتايي 1 سال دانشگاه خيلي ناچيزه.
    برخي جاها فرم داره و بايد ثبت نام كرد برخي جاها اتومات هر كي قبل ددلاين اقدام كنه رو در نظر ميگيرن.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام به همگی
    ببخشید میشه منو در مورد کمک هزینه دانشجویی راهنمایی کنید.
    دانشگاه های آلمان چندین کمک هزینه تحصیلی معرفی کردن:کار تمام وقت - پاره وقت - بورسیه -.....
    اینها رو چجوری باید درخواست کنم؟موقع ثبت نام؟یا زمان میل زدن به استاد؟از دوستانی که اطلاع کافی دارن خواهش می کنم یه اطلاعات کاملی در مورد نحوه گرفتن کمک هزینه اطلاع بدن.با تشکر

Junior Member

دوستان سلام.ممنون از زحماتتون.يه سوال.دانشگاهي كه من ازش آفر گرفتم فاند نميده ولي scholorship داره كه بايد براش يه فرم اپليكيشن پر كنم.توي اين فرم اپليكيشن يه essay ٣٠٠ كلمه اي مي خواد كه راجع به اين باشه كه چرا اين پول و مي خواي،چرا فكر مي كني تو مستحق گرفتنشي و اين حرفا(يه جورايي شرح مصيبت فك كنم؛-))
    مي خواستم ببينم كسي از دوستان تجربه اي داره در اين زمينه و اگه داره مي شه نمونه essay بهم بديد كه بدونم چي بايد بنويسم براشون؟رشتم هم معماري مستر.
    اگه موردي داشتيد ممنون مي شم برام ايميل كنيد.
    ویرایش توسط Simon : June 23rd, 2014 در ساعت 09:41 AM دلیل: ایمیل خلاف مقررات.

اگه برای هزینه هاتون روی اسکالرشیپ حساب میکنین این کار رو نکنین.به دو دلیل: اولا مقدارش کمه نسبتا. دوما به هر کسی نمیدنش باید خیلی تاپ باشین. نمونه هاش در اینترنت زیاده. شرح مصیبت هم نیست اصلا باید با جزئیات به شرح ایده ی تحقیقاتیتون بپردازین
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    فرق فول فاند با فلوشیپ چیه؟
    با گرفتن کدوم یکی از این کمک هزینه ها میشه زندگی دانشجویی تک نفره رو تو یکی از ایالات های امریکا گذروند؟(یعنی برای تمام دوره ی پی اچ دی نه فقط یک سال باشه بعد قطع بشه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان

برای مستر یکساله اقدام کردم، در جواب کمکهای مالی موجود این جواب رو برای من فرستاده:

At present, there are no scholarships specifically aligned with our program. While some students do succeed in receiving sponsorship from their employers or securing outside funding, most students tend to pursue Financial Aid. It is not too late to apply for Financial Aid for 2014-2015. In almost all cases, the financial aid received by graduate students consists of loans. You will want to review the terms of the various loans available to see which option(s) would be most appropriate for you.

Given the unusual one-year length of the program, applicants seeking financial aid should complete applications for both regular FAFSA consideration as well as for the summer/winter sessions. While this entails a bit more paperwork on the part of the applicant, it also enables you to assess your eligibility for a greater amount of aid.

You will find a lot of information about Financial Aid posted on the following Web page:
    http://www2.binghamton.edu/financial-aid/

مشکل اینجاست که تمامی وام هایی که توی سایتشون هست فدراله، آیا یه تبعه ایرانی هم میتونه از این وام ها استفاده کنه؟

ممنون

به طور کلی در امریکا فاندی که به دانشجوی دکترا تعلق می گیره ، استاد به دانشجو می ده؟
    در افریقا اروپا کانادا استرالییا چند کشور اسیایی (که دانشگاه بین المللی دارن) چه طور هست؟ در انها صنعت به دانشجو فاند می ده؟ فرق تامین منبع درامد های مالی دانشجوهای دکترا به طور کلی در کشور ها رومی خوام بدونم