صفحه 29 از 32 نخستنخست ... 1920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 316

موضوع: انواع کمک هزینه دانشجویی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : انواع کمک هزینه دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط hsbarca نمایش پست ها
    با سلام، میخواستم بدونم اگه کسی Fellowship بگیره، میتونه در کنارش هم برای فاند TA اقدام کنه تا بتونه پول بیشتری کسب کنه برای تحصیل در دانشگاه مورد نظر؟ یعنی دانشگاه در کنار فاند fellow اجازه TA شدن هم میده؟ اگه جواب مثبته چه مقداری هست مقدار کمک هزینه TA؟ من فاند fellowship گرفتم از آمریکا استاد گفت سالی 18000 تا.. حالا میخواستم بدونم میتونم TA هم بگیرم؟
    معمولا بله ولی باید این را از دانشکده خودتون سوال کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fardin446 نمایش پست ها
    ببینید، مثلا شما کسی رو سراغ دارید که تمام هزینه های خودش و همسر و یدونه بچه شو بتونه از دانشگاه (فاند) دریافت کنه؟ (دانشجوی دکترا از امریکا) ( با فرض داشتن رزومه
    5 مقاله IEEE Transaction
    نمره زبان 105 iBT
    یکی از دوستانم در بوستون ( دکترای فاینانس)برای 9 ماه حدود 27000$ میگیره، یکی دیگه در دانشگاه ویسکانسین مدیسون(دکترای پیوسته) 24000$ و استادم در دانشگاه کارولینای شمالی 42000$ البته استاد ما TA هستن.
    ولی در کل هزینه های زندگی در هر شهر متفاوته.
    شما میتونید در student job center هم دنبال شغل های پاره وقت بگردید که درآمد هاش متفاوته، به عنوان مثال: در شهر مدیسون از ساعتی3.33$ تا ماهی 1200$ هست این بستگی به خودتون داره.

پیش فرض maryam

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد حشره شناسی پزشکی هستم
    میخواستم درباره بورس کردن دکتری در دانشگاههای خارج از کشور اطلاعات کسب کنم اینکه تو چه کشورهایی هست و با چه شرایطی.
    اگه امکانش باشه راهنماییم کنین!

سلام. من از دانشگاه temple در philadelphia پذیرش گرفتم. در مورد فاند این نامه رو بهم دادند
    Note that the stipend amount of $17,883 indicated on the award letter only covers the Fall 2015
    and Spring 2016 semesters. The remaining balance of $7117 will be paid during the Summer I
    and Summer II 2016 semesters, which will be issued in a separate letter during the Spring 2016
    semester. This will bring your annual stipend to $25,000

چند روز بعد از طرف یکی از اساتید دانشگاه این ایمیل اومد.
    In addition to admission to the program, we are pleased to offer you a fellowship providing a stipend and covering your tuition. Given the importance of developing strong communication and organization skills as part of the Ph.D. program, this support takes the form of a Teaching Assistantship in the Department of Chemistry for the Fall 2015and Spring 2016semesters. The duties of a Teaching Assistant include instruction in undergraduate laboratory courses or conducting recitations in lecture courses and grading. The annual stipend for 2015-2016 will be $26,000. We provide University-based health insurance at no cost to you, with a value of about $4,000. In addition, the Teaching Assistantship includes a full tuition scholarship for three courses per semester that constitute a full-time academic program ($18,000 annual value).

لطفا راهنماییم کنید که این دو چه فرقی با هم داره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط parisayasini نمایش پست ها
    سلام. من از دانشگاه temple در philadelphia پذیرش گرفتم. در مورد فاند این نامه رو بهم دادند
    Note that the stipend amount of $17,883 indicated on the award letter only covers the Fall 2015
    and Spring 2016 semesters. The remaining balance of $7117 will be paid during the Summer I
    and Summer II 2016 semesters, which will be issued in a separate letter during the Spring 2016
    semester. This will bring your annual stipend to $25,000

چند روز بعد از طرف یکی از اساتید دانشگاه این ایمیل اومد.
    In addition to admission to the program, we are pleased to offer you a fellowship providing a stipend and covering your tuition. Given the importance of developing strong communication and organization skills as part of the Ph.D. program, this support takes the form of a Teaching Assistantship in the Department of Chemistry for the Fall 2015and Spring 2016semesters. The duties of a Teaching Assistant include instruction in undergraduate laboratory courses or conducting recitations in lecture courses and grading. The annual stipend for 2015-2016 will be $26,000. We provide University-based health insurance at no cost to you, with a value of about $4,000. In addition, the Teaching Assistantship includes a full tuition scholarship for three courses per semester that constitute a full-time academic program ($18,000 annual value).

لطفا راهنماییم کنید که این دو چه فرقی با هم داره؟
    سلام

اینها دو نامه fund با محتوای واضح هستند...
    در اولی 25000 تا بهتون تخصیص داده شده و اومده که پول در دو part و در دو نامه مجزا بهتون پرداخت میشه...
    در دومی علاوه بر اینکه مبلغ 26000 تا قید شده، در مورد وظایف شما در قالب TA و موضوعاتی مثل بیمه سلامت 4000تایی که براتون درنظر گرفته شده، هم مطالبی قید شده...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    کسی راجع به این دو کمک هزینه چیزی میدونه؟؟؟؟
    ممکنه بفرمایید...

CSIRO. top up scholarship
    و
    Supervisor scholarship. Founded by ARC. Grants

ممنون

Junior Member

من چند روز پیش به یه استادی ایمیل زدم جواب داده:

Thank you for your interest in joining my lab and sending your resume. Unfortunately, I will not offer funded graduate student researcher positions in my Lab in Fall 2016 or before.

You may still want to apply to the MS, MS/PhD or PhD program (as appropriate) in the ECE Department at UCSB. The department and University offer a limited number of funded positions (scholarships and teaching assistant (TA) positions) to top applicants.
    به نظرتون اپلای کنم؟ در این صورت، تو پروسه اپلای تو SOP اسم استاد بنویسم؟

Junior Member ashima63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Renwable Energy

نقل قول نوشته اصلی توسط faransu نمایش پست ها
    من چند روز پیش به یه استادی ایمیل زدم جواب داده:

Thank you for your interest in joining my lab and sending your resume. Unfortunately, I will not offer funded graduate student researcher positions in my Lab in Fall 2016 or before.

You may still want to apply to the MS, MS/PhD or PhD program (as appropriate) in the ECE Department at UCSB. The department and University offer a limited number of funded positions (scholarships and teaching assistant (TA) positions) to top applicants.
    به نظرتون اپلای کنم؟ در این صورت، تو پروسه اپلای تو SOP اسم استاد بنویسم؟
    والا من خیلی وارد نیستم ولی ایشون نوشتن که فاند ندارن شما هم با دانشکده در ارتباط باشین که اونا هم فاندهای محدودی دارن. چرا میخواید اسمشون رو بنویسین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashima63 نمایش پست ها
    والا من خیلی وارد نیستم ولی ایشون نوشتن که فاند ندارن شما هم با دانشکده در ارتباط باشین که اونا هم فاندهای محدودی دارن. چرا میخواید اسمشون رو بنویسین؟
    منم زیاد وارد نیستم. میخوام بدونم نوشتن اسم یه همچین استادی تو SOP تاثیر مثبت داره یا نه.

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط ashima63 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط faransu نمایش پست ها
    منم زیاد وارد نیستم. میخوام بدونم نوشتن اسم یه همچین استادی تو SOP تاثیر مثبت داره یا نه.
    سلام

به نظر من توی SOP به این موضوع اشاره نکنید چون SOP جاییه که باید به خودتون و علائقتون، مسیری که طی کردید تا به اینجا رسیدید و اینکه چرا خودتون رو کاندیدای مناسبی برای
    ECE Department at UCSB میدونید بپردازید.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)