صفحه 135 از 171 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط mhsevered نمایش پست ها
    سلام، جواب ایمیلی که واسه دپارتمان فرستادم:
    Thank you for your message and your interest in our doctoral program.

You can upload an offical letter from your school that you are enrolled and when you have your official papers you send them to me and I put them into your files.

With kind regards

به هر صورت یه سند رسمی می خوان، موندم اونایی که اپلای می کنند همه مدارکشون رو آزاد کردند!؟
    سلام
    بله تا اونجایی که من اطلاع دارم ازاد میکنن
    اونی که میخاد بره خارج اولین مرحله ازادسازی مدارکه
    موقع اپلای اونا انتظار دارن بر روی پرونده رسمی و معتبر وقت صرف بشه و بررسی بشه نه یه سری مدارک غیر رسمی.
    البته شده یکم گذشت بشه مثلا یکی از دوستان اسکن پاسپورتش اماده ننبود بعدا فرستاد و قبول کردن
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان...

خلاصه ای از رزومه ام رو گذاشتم، ممنون میشم اگر دوستان بگن آیا شانس قبولی با فاند برای EPFL رو دارم!

کارشناسی: برق الکترونیک امیرکبیر، معدل 18.19، شاگرد دوم، دو رشته ای با گرایش کنترل
    پذیرش در ارشد از طریق استعداد درخشان
    ارشد: برق الکترونیک دیجیتال امیرکبیر، معدل 19.72، شاگرد اول
    عضو بنیاد ملی نخبگان
    مقالات: دو تا ژورنال ISI
    TA: سه تا درس
    زبان: تافل 84 (R:25 L:19 S:20 W:20)

چندتا سوال دیگه هم داشتم که ممنون میشم اگر دوستان پاسخ بدن:

1) من به یکی از اساتید EPFL ایمیل زدم برا پوزیشن های آزمایش گاهش، گفتش اول باید تو یکی از پوزیشن های خودش قبول بشم، بعد با حمایت اون برای خود دانشگاه اپلای کنم، در غیر این صورت شانس قبولیم خیلی کم میشه. می خواستم ببینم نظر دوستان در این باره چیه؟

2) پوزیشن های همین استاده، تاریخ شروعشون برای فوریه و مارچ 2016 هست، که خیلی زوده، می خواستم ببینم با توجه به تجربیات دوستان، با توجه به زمان لازم برای آزاد کردن مدارک و ترجمه اون ها و همچنین آمدن ویزا، می تونم خودم رو به این تاریخ ها برسونم. دوستان پیشنهادی دارن که بتونم برخی از کارها رو زودتر انجام بدم؟

3) اگر من از دانشگاه پذیرش اولیه رو بگیرم ولی نتونم در یک پوزیشن پذیرش نهایی رو بگیرم می تونم با همون پذیرش اولی برای یه پوزیشن دیگه اقدام کنم؟

4) اگر برای ددلاین ژانویه، از طرف دانشگاه قبول نشم، آیا می تونم برای ددلاین بعدی که آپریل هست دوباره شرکت کنم؟ (چون یک بار بعد اتمام کارشناسیم تو پذیرش EPFL شرکت کردم و ریجکت شدم و بعد گفتن تا یک سال نمی تونم دیگه اپلای کنم برای EPFL)

5) با توجه به نمره کم زبانم، می خواستم ببینم چقدر زبان برای این دانشگاه مهمه؟ آیا معدل و رزومه ام می تونه این ضعف و بپوشونه؟ یا باید دوباره امتحان بدهم؟

با تشکر از دوستان، با توجه به زمان اندکی دارم، شدیدا منتظر پاسخ ها و نظرات مفیدتون هستم.

Junior Member

سلام دوستان میشه شرایط پذیرش مستر هم بذارید؟ با این application fee که حدود 528000 تومان میشه و رجکت های شدید من میترسم حتی واسه پذیرش!!!!

من کارشناسی مکانیک (آزاد>>>> یکی از قوی ترین دلایل ترسم) معدل= 18:54 شاگرد اول______ 5 تا مقاله جورنال بین المللی____R.A ,T.A _________ چهار سال سابقه کار به عنوان ریسرچر(توی ریکام اومده با مهر موسسه) و تافل 97 شما جای من بودید اصلا ثبت نام میکردید با این هزینه ی اپلیکیشن فی؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برا یه استاد رزوممو فرستادم.بهم گفت صبر کن حالا دارم اپلیکیشن هارو جمع میکنم. گفت بعدا باهات تماس میگیرم اما کلا رفت در افق محو شد. 2 ماهی هست که جواب نداده. ایمیل دادم بازم ولی جواب نداد. یعنی امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary113 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برا یه استاد رزوممو فرستادم.بهم گفت صبر کن حالا دارم اپلیکیشن هارو جمع میکنم. گفت بعدا باهات تماس میگیرم اما کلا رفت در افق محو شد. 2 ماهی هست که جواب نداده. ایمیل دادم بازم ولی جواب نداد. یعنی امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    سرشون شلوغه دوباره ایمیل بزن
    البته احتمال داره یکی بهترشو گیر اوورده پروندرو بسته دیگه نمیخاد جواب بده
    به اساتید دیگه هم ایمیل بزن
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"

Junior Member

بسیار متشکرم. خیلی بده اینطوری. اگه جواب بده بگه نمیخوامت بهتر از اینه که اصلا جواب نده.

Junior Member

سلام. من دو تا سوال دارم.
    ١- من واسه مستر EPFL میخوام اپلای کنم, موقع اپلای کردن و پر کردن فرم های آنلاین( مثل cv,so,recom), نیازه اصل مدرک هم داشته باشم؟ آخه من تازه این ترم تموم میکنم
    ٢-وقتی تو سایت دانشگاه زده ارایه یه مدرک که نشون بده زبان انگلیسی بلدید, واسه مستر, داشتن ibt خیلی بالا خیلی مهمه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    ضمنا
    آیا کارهایی که در زمینه مهندسی برق خوندی در زمینه پزشکی استفاده کرده ای یا نه؟
    کدوم مجله با چه ایمپکتی چاپش کردی؟
    سلام.
    با توجه به اینکه کارهای من بین رشته ای بوده ( پردازش تصویر) هم میشه گفت آره هم نه. تو زمینه زشکی تو HCI کار کردم.
    مقاله در مورد شبکه عصبی هست.ایمپکت فاکتور زورنال 3.5هست و تا حالا 44 با سایت شده.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط moosi008 نمایش پست ها
    سلام.
    با توجه به اینکه کارهای من بین رشته ای بوده ( پردازش تصویر) هم میشه گفت آره هم نه. تو زمینه زشکی تو HCI کار کردم.
    مقاله در مورد شبکه عصبی هست.ایمپکت فاکتور زورنال 3.5هست و تا حالا 44 با سایت شده.
    سلام
    در کل رزومتون خوبه
    امید هست
    اپلای کن ایشالا قبول میشی

سلام دوستان خوبم
    من كارشناس ارشد مامايي هستم
    از دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي تهران سال ٢٠١٢ مدركم گرفتم با معدل ١٧/٥٨
    رزومه خيلي خوبي دارم
    ميخوام واسه دكتري PhD در كشور سوىيس
    رشته بهداشت جنسي و يا سكس تراپي كشور سوييس اقدام كنم
    Sexual health
    sex therapy
    sexual and reproductive health

آيا راهنمايي ميكنيد كه كدام دانشگاه ها اين رشته را دارند در سوييس؟!
    مدرك زبان الماني هم دارم
    و ايلتس
    ممنونم از توجه تان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)