صفحه 161 از 171 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

و یک سوال دیگه برای ارشد باید به دانشگاه بزنم یا به استاد هم نیازه ایمیل بدم؟

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط max_boy2016 نمایش پست ها
    و یک سوال دیگه برای ارشد باید به دانشگاه بزنم یا به استاد هم نیازه ایمیل بدم؟
    بیشتر اپلای رسمی مد نظره
    ایمیل هم زدی اشکال نداره بزن
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

من از دکترای مکانیک پذیرش گرفتم امسال حالا 1 سال وقت دارم استاد پیدا کنم، کسی دیگه نتیجه اش نیومده تا الان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanear نمایش پست ها
    من از دکترای مکانیک پذیرش گرفتم امسال حالا 1 سال وقت دارم استاد پیدا کنم، کسی دیگه نتیجه اش نیومده تا الان؟
    سلام دوست گرامی و تبریک به شما

میشه لطفا ایمیل پذیرش اولیتون رو بذارین؟ من به یه استاد مواد epfl تماس گرفتم و ایشون گفتن همیشه برای آزمایشگاش میتونم اقدام کنم. منتها منتظرم ایمیل نتیجه اولیه ام بیاد.
    من رزومه شمارو دیدم واقعا معلومه خیلی زحمت کشیدید. همیشه موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط accept نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی و تبریک به شما

میشه لطفا ایمیل پذیرش اولیتون رو بذارین؟ من به یه استاد مواد epfl تماس گرفتم و ایشون گفتن همیشه برای آزمایشگاش میتونم اقدام کنم. منتها منتظرم ایمیل نتیجه اولیه ام بیاد.
    من رزومه شمارو دیدم واقعا معلومه خیلی زحمت کشیدید. همیشه موفق باشید
    خیلی ممنون
    We refer to your application for the doctoral program in Mechanics at the EPFL. We are pleased to inform you that the Doctoral Committee has concluded that your file fulfills the requirements for eligibility to the Doctoral program in Mechanics.

However, according to the EPFL rules, a definitive admission to the Doctoral program will only be concluded at the time you will get research assistantship by one of our thesis directors. This means that you have a period of 12 months from this date to fulfil this condition. You will be definitively admitted in the program once this condition is fulfilled. Past this deadline, you must reapply.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanear نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    We refer to your application for the doctoral program in Mechanics at the EPFL. We are pleased to inform you that the Doctoral Committee has concluded that your file fulfills the requirements for eligibility to the Doctoral program in Mechanics.

However, according to the EPFL rules, a definitive admission to the Doctoral program will only be concluded at the time you will get research assistantship by one of our thesis directors. This means that you have a period of 12 months from this date to fulfil this condition. You will be definitively admitted in the program once this condition is fulfilled. Past this deadline, you must reapply.
    سلام
    مرتضی جان شما برای مدت چند روزه به لوزان دعوت نشدید؟ اونجا رو اگه دعوت شدید چطور دیدید؟ میشه یه توضیح جامعی برای ما بذارین؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط accept نمایش پست ها
    سلام
    مرتضی جان شما برای مدت چند روزه به لوزان دعوت نشدید؟ اونجا رو اگه دعوت شدید چطور دیدید؟ میشه یه توضیح جامعی برای ما بذارین؟
    رشته به رشته اش فرق داره داستان مصاحبه. مثلا میدونم bioengineering همه رو مصاحبه میکنه بعد پذیرش ولی مکانیکش ظاهرا اینجوری نیست. تا الان فقط یه استادی با هام اسکایپ کرده و گفته نتیجه شو بهش بگم که میام یا نه تا چند هفته.

موفق باشید

Junior Member Futua آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil - IU

سلام، میدونید آخرین مهلت ثبت نام برای ارشد تا کیه ؟
    "Brain in a Vat"

Junior Member

15 آپریل، 26 فروردین

Junior Member

سلام
    من یک سوال درباره شرایط اجتماعی سوئیس دارم.
    اوضاع سوئیس و به خصوص شهر لوزان از نظر نژادپرستی(خصوصا در مواجهه با ایرانی ها) و همچنین امنیتش از حملات تروریستی، چه طور هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)