صفحه 167 از 171 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

با سلام
    بنده کارشناسی الکترونیک از دانشگاه گیلان با معدا15.5 و ارشد مخابرات سیستم از دانشگاه صنعتی شریف با معدل 18.4 دارم و 3 مقاله خارجی هم دارم به نظرتون چقد واسه دکترا شانس دارم؟؟
    معدل لیسانس از مینیمم کم تر نیست؟
    هر چی تو سایت گشتم نتونستم مینیمم ها رو پیدا کنم :/

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad9564 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده کارشناسی الکترونیک از دانشگاه گیلان با معدا15.5 و ارشد مخابرات سیستم از دانشگاه صنعتی شریف با معدل 18.4 دارم و 3 مقاله خارجی هم دارم به نظرتون چقد واسه دکترا شانس دارم؟؟
    EPFL معمولا GRE رو هم به عنوان merit در نظر میگیره اگر بخواین شانستون رو بالا ببرین.
    شانستون پایینه (به نظر من) - ولی از اونجا که اپلای ش رایگانه حتما اپلای کنین.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_ehsan68 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    من به یه استادی ایمیل زدم و در جواب بهم گفت برو اول بصورت رسمی تو سایت اپلای کن. ددلاین 15 ژانویه که گذشت، ددلاین بعدی 30 آپریل هست، من هنوز دانشنامم آماده نشده درصورتی که سایت گفته باید مدارک آفیشال رو آپلود کنیم حالا من سوالم اینه با گواهی موقتی که دارم اپلای کنم یا صبر کنم دانشنامم آزاد بشه فکر کنم قبل 30 آپریل آماده بشه.
    و سوال بعدیم این که واسه ریکامندیشن همین که اسم 3 تا استاد رو تو رزومم آوزدم کافیه؟ خودشون به این استادا لینک میفرستن دیگه درسته؟
    پیشاپیش ممنون از جوابتون
    خوب وقتی به ددلاین 15 ژانویه نرسیدین دیگه صبر کنین دیگه
    بله خودشون لینک میفرستن به استاداتون - به نسبت بقیه ریکاما راحت تر هم میشه تکمیلشون کرد.
    تو سیستم اپلیکیشن ازتون درخواست ایمیل استاداتون رو میکنه. و گرنه نمیرین رزومتون رو باز کنن
    دونه دونه خودشون ایمیل بدن به استاداتون (دستی نیست که کار )

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    EPFL معمولا GRE رو هم به عنوان merit در نظر میگیره اگر بخواین شانستون رو بالا ببرین.
    شانستون پایینه (به نظر من) - ولی از اونجا که اپلای ش رایگانه حتما اپلای کنین.

موفق باشید.
    به علت معدل لیسانس شانسم پایینه یا دانشگاه مقطع لیسانس؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering at EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad9564 نمایش پست ها
    با سلام
    به نظر من شانس دارید
    با ریز نمرات غیر رسمی هم میتونین اپلای کنین

Junior Member

سلام
    ترم 6 برق شریف هستم با معدل 17.6
    آیلتس 7.5 هم دارم.
    برای پذیرش فوق لیسانس از epfl شانسی دارم؟
    ازونجایی که دانشگاه تقریبا مجانی هست، هزینه ی زندگی دانشجویی حدودا چقدر میشه و چقدر از این هزینه رو میتونم شانس داشته باشم که اسکالرشیپ یا گرنت بگیرم و یا حتی کار دانشجویی بگیرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering at ITU

Hi,
    I'm visiting EPFL this summer (July-August). I would like to know if there is someone who could help me to subrent a stdio at FMEL.
    Thanks in advance.
    ".Being defeated is often a temporary condition. Giving up is what makes it permanent"
    Marilyn vos Savant

اینکه یک دانشگاه می بینید مجانیه ، سریعا چشمانتون برق نزنه ! اونم همچین دانشگاهی که رنکینگ بالایی داره ، چون هزینه زندگی بالاست ، اون دانشگاه مجبور شده این کارو کنه که دانشجو ها بیان وگرنه کسی پاشو اونجا نمیزاشت ، حالا نکته مثبت اینه که همون نداشتن شهریه هم نعمته و میشه هزینه دانشگاه رو مدیریت کرد ، بله درستم هست ، اما زبان کشور سوییس آلمانی و فرانسوی است نه انگلیسی ، کار پیدا کردن دانشجویی در بیرون دانشگاه شاید کمی سخت باشه اما نشدنی نیست ! میشه با تلاش ، خیلی کارا هست که بشه کرد و اینکه بورس و اسکلارشیپم هست باید با تلاش و معدل بالا بتونی در رقابت به دستش بیاری ، خلاصه همیشه همه جوانب رو بسنجید.

بعدم خیلی دوستان راجب این می پرسن که من شانس دارم با این شرایط یا ندارم ، ارزیابی دانشگاهی که نمیاد شرطی برای ارسال مدارک بزاره ! بگه اینو بدی امتیاز محسوب میشه ! حالا اینم ندادی ندادی ، اتفاقا بدترین نوعه پذیرشه ، چرا که اونا که ماشینی تره ، میگن معدل بالای این باشه بفرستید یا اینکه آیلتست انقدر باشه ! اونا راحت تره تا این مدل دانشگاه ها ، اصلا کسی نمی تونه تضمین کنه ، یهو دیدی یکی رو با معدل 15 ولی با رزومه موفق گرفتن ، یهو دیدی یکی رو با معدل 20 با رزومه ضعیف نگرفتن !!! ببین اصلا چیزی معلوم نمی کنه
    ویرایش توسط behnamhg : February 23rd, 2018 در ساعت 04:35 PM دلیل: ترکیب پست

Junior Member

سلام دوستان
    من با یکی از اساتید در ارتباط بودم، ایشان نوشته بودن که قبل از اپلای رسمی رزومه تون رو برای من بفرستین تا بعد من بگم اپلای کنین یا نه. من رزومه رو ارسال کردم بعد از یکی دو هفته یه ایمیل مجدد زدم براش. ازم تشکر کرد و گفت که رزومه ات یه ایرادی داره توی فونتاش اونا رو درست کن و اپلای کن و بدون که ادمیشن رقابتیه.
    سوال من این بود که الان منو قبول کرده یا به همه اینو میگه؟ و اینکهمن بازم باید باهاش در ارتباط باشم و ازش بپرسم که منو قبول کرده یا نه؟

سلام مجدد و تشكر از آقاى افشين كه جواب سوالمو دادن
    بخاطر كند بودن روند كارهاى ادارى و پير شدن آدم تو اين پروسه، متاسفانه مدارك آفيشال من تا ددلاين ٣٠ آوريل آماده نميشه، حالا سوالم اينه آيا با مدارك موقت كه دارلترجمه ترجمش كرده اپلاى كنم قطعا رد ميكنن منو؟ من چون براى ويزاى كار استراليا قبلا اقدام كردم تمام مدارك ليسانس و ارشدم ( موقت) دادم دارالترجمه ترجمه كرد و مهر ناتى زد حالا اگه با همونا واسه اينجا اپلاى كنم مشكلى پيش مياد؟
    يه قسمتى سايت دانشگاه سوالات متداول رو گذاشته بود كه يكيش اين بود اگه مدارك افيشالم آماده نشده چيكار كنم؟
    اينجورى جواب دادن:
    As long as you provide official transcripts and confirmation that you have completed all requirements for your degree with your application, we can accept the final and original diploma of your advanced studies (usually the Master's degree) at the time of enrolment. This document must be provided to the Doctoral Students' Office as soon as possible, and at the latest during your admission for preparation of the thesis ("definitive admission"). We will be unable under any circumstances to continue your admission without this document
    خب يعنى تا موقع ثبت نام رسمى ( اگه پذيرش دادن) ميتونم مدارك رسمى رو ببرم؟
    پيشاپيش ممنون از جوابتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)