صفحه 10 از 171 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

پیش فرض پاسخ : EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط safoura
    من مي‌خواهم بدونم كه نتايج اپلاي براي دكتراي اين دانشگاه كي مياد. الان كه جواب ريجكتي‌هاي master اومده. ما خيلي نگرانيم.
    تمام دوستان من و من، که برای PhD اپلای کرده بودیم، همگی دو هفته پیش ریجکتهامون رو گرفتیم. :-\
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    تمام دوستان من و من، که برای PhD اپلای کرده بودیم، همگی دو هفته پیش ریجکتهامون رو گرفتیم. :-\

Dear friends

I think there was a political problem here which resulted in such a strange rejection from EPFl.
    I applied for MSc and rejected. Several of my friends had applied for MSc and PhD who rejected too. But one of my friends who is studying a new branch of Management is admitted!

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    چند وقته پیش EPFL یه Open position مطابق با زمینه کاری من اعلام کرده بود. من هم به اون E-mail یی که داده بودن E-mail زدم و رزومه خودم رو هم فرستادم.
    بعد از 3 هفته E-mail زیر رو دریافت کردم:

Thank you very much for your interest and your application.
    Unfortunately, though your qualifications are undeniable, your profile doesn't correspond exactly to what Prof. X is looking for for the time being.
    We are really sorry and do hope you will find a position that corresponds to you in a very close future
    Best regards,

ظاهراً این ای میل رو منشی دپارتمان یا یه چیزی تو همین مایه ها فرستاده (خلاصه اینکه از طرف استاد نبوده).
    ولی من نه TOEFL نه GRE(اگه لازمه) نه LOR نه SOP ام رو نفرستاده بودم.

حالا به نظرتون بهشون ای میل بزنم و بگم که مدارکمو کامل می کنم و اونوقت Application منو بررسی کنید.
    یا اینکه از روی CV تصمیم گرفتن و apply کردن پول (پست) هدر دادنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ayaz
    سلام خدمت دوستان
    چند وقته پیش EPFL یه Open position مطابق با زمینه کاری من اعلام کرده بود. من هم به اون E-mail یی که داده بودن E-mail زدم و رزومه خودم رو هم فرستادم.
    بعد از 3 هفته E-mail زیر رو دریافت کردم:

Thank you very much for your interest and your application.
    Unfortunately, though your qualifications are undeniable, your profile doesn't correspond exactly to what Prof. X is looking for for the time being.
    We are really sorry and do hope you will find a position that corresponds to you in a very close future
    Best regards,

ظاهراً این ای میل رو منشی دپارتمان یا یه چیزی تو همین مایه ها فرستاده (خلاصه اینکه از طرف استاد نبوده).
    ولی من نه TOEFL نه GRE(اگه لازمه) نه LOR نه SOP ام رو نفرستاده بودم.

حالا به نظرتون بهشون ای میل بزنم و بگم که مدارکمو کامل می کنم و اونوقت Application منو بررسی کنید.
    یا اینکه از روی CV تصمیم گرفتن و apply کردن پول (پست) هدر دادنه؟

متاسفانه... این میل را منشی استادتون زده و این یعنی که یه نفر دیگه را پیدا کرده اند. این مورد را بی خیال!...ولی برای بقیه موارد حتما مدارک را کامل بفرستید...چون بسیار تاثیر دارد. حتی استاد من گفت که عکس روی رزومه هم برایش مهم است!!!... ببینید...وقتی مدارک را فرستادید، پیگیری کنید. مثلا به یه بهانه واهی باز به استاد میل بزنید (مثلا اسم نرم افزار یا تکنیکی که در تعریف پروژه استاد خواسته بوده که بلد باشید را بنویسید و بگید که دوره ای برای این نرم افزار تو دانشگاه فوق لیسانستون تدریس میشه!!!...صلاح میدونه شما برید؟؟؟) به استاد موضوعی که دوست دارید باید هی میل بزنید. نباید بگذارید اینقدر فاصله زمانی بین میل شما و استاد باشه! البته اگه براتون خیلی مهمه من میتونم از این استادتون حضوری سوال کنم. بهم خبر بدید!

این را هم میخواسم بگم که الان هم زمان خوبی برای Job Position هست و هم راهتون را دارید درست میرید...حتما ادامه بدید...من حدود 2.5 ماه اپلای میفرستادم ( 23 تا فرستادم ) و تازه یکیشون جور شد!....!! نا امید نشید! موفق میشید حتتتتتما!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh1

متاسفانه... این میل را منشی استادتون زده و این یعنی که یه نفر دیگه را پیدا کرده اند. این مورد را بی خیال!...ولی برای بقیه موارد حتما مدارک را کامل بفرستید...چون بسیار تاثیر دارد. حتی استاد من گفت که عکس روی رزومه هم برایش مهم است!!!... ببینید...وقتی مدارک را فرستادید، پیگیری کنید. مثلا به یه بهانه واهی باز به استاد میل بزنید (مثلا اسم نرم افزار یا تکنیکی که در تعریف پروژه استاد خواسته بوده که بلد باشید را بنویسید و بگید که دوره ای برای این نرم افزار تو دانشگاه فوق لیسانستون تدریس میشه!!!...صلاح میدونه شما برید؟؟؟) به استاد موضوعی که دوست دارید باید هی میل بزنید. نباید بگذارید اینقدر فاصله زمانی بین میل شما و استاد باشه! البته اگه براتون خیلی مهمه من میتونم از این استادتون حضوری سوال کنم. بهم خبر بدید!

این را هم میخواسم بگم که الان هم زمان خوبی برای Job Position هست و هم راهتون را دارید درست میرید...حتما ادامه بدید...من حدود 2.5 ماه اپلای میفرستادم ( 23 تا فرستادم ) و تازه یکیشون جور شد!....!! نا امید نشید! موفق میشید حتتتتتما!
    یعنی شما برای 23 تا open position میل فرستادید (با سایر مدارک (SOP, CV, TOEFL, GRE, ...)؟) و وقتی جواب + گرفتید apply کردید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ayaz
    یعنی شما برای 23 تا open position میل فرستادید (با سایر مدارک (SOP, CV, TOEFL, GRE, ...)؟) و وقتی جواب + گرفتید apply کردید؟
    من برای این job position ها همه مدارک را به شکل PDF شده و به همراه یک ایمیل درخواست کامل میفرستادم...این از قبل از آمدن نامه دانشگاه تا زمانی بود که من اینجا در پروژه پذیرفته شدم. فقط یک استاد در ETH بود که اصرار کرد من اصل مدارک را برایش بفرستم که اونم ریجکتم کرد!!!!

Junior Member

لطفا دوستانی که برای دکترا اقدام کردن بگن که این 3 تا توصیه نامه را باید چطوری نوشت و تهیه کرد. قالب توصیه نامه هاش را کسی داره که در سایت قرار بده. ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_dm
    لطفا دوستانی که برای دکترا اقدام کردن بگن که این 3 تا توصیه نامه را باید چطوری نوشت و تهیه کرد. قالب توصیه نامه هاش را کسی داره که در سایت قرار بده. ممنونم.
    When your on line application on the web site of EPFL finished, you can get your application forms in the PDF format from their site.
    so you don't need any format...you will have them after finishing your application.

سلام
    من تازه مي خوام براي مقطع PhD براي EPFL اقدام كنم. ليسانس و فوقم از پلي تكنيك هست (اميركبير) و جزء TOP 10% هستم. براي دپارتمان Technology Management مي خوام اقدام كنم. براي پر كردن on-line application form وقتي ميام personal account ايجاد كنم و آدرس ايميلم رو مي زنم و با پسورد پيغام error‌ مي ده و مي گه try again‌ ولي هرچي دوباره تلاش مي كنم نتيجه اي نمي ده كسي مي تونه راهنماييم كنه؟
    ممنون

سلام
    كسي هست كه اخيرا خبري از پذيرش/عدم پذيرش گرفته باشه؟
    2- اگر يك open position اي هنوز توي web site هست كه مربوط به 6 ماه پيش هست به اين معنيه كه هنوز open هست و كسي رو پيدا نكردن يا اينكه ممكنه پر شده باشه؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)