صفحه 104 از 171 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط navaee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خب...بالاخره استادم پیدا کردم. فقط یه توصیه به دوستایی که دنبال استاد میگردن. اصلاً نا امید نشید. تلفنی تماس بگیرید. مرتب ایمیل بزنید. اگه استادی گفت فاند نداره وگرنه استادتون میشد، پافشاری کنید. scholarshipهای زیادی هست که استادا اگه ازتون خوشش بیاد میتونن براش اپلای کنن و اغلب هم میتونن بگیرن. من الان با استادم داریم پروپوزال مینویسیم که برای چند جا اپلای کنیم و خودشونم خیلی پیگیرن. در جواب ایمیل اولم گفتن که نمیتونن دانشجو بگیرن چون فاند ندارن. در جواب ایمیل دوم گفتن به کارت علاقه مندم ولی فاند ندارم. تو ایمیل سوم گفتن خب من رو این موضوع میخوام برای فلان بورس اپلای کنم اگه فاند گرفتم تو رو در نظر میگیرم و در ایمیل آخر گفتن با هم پروپوزال بنویسیم و اپلای کنیم و دعوتنامه هم برام فرستادن ( همراه با تبریک سال نوی ایرانی ) . خلاصه اگه نا امید بشید یا کوتاه بیاید از این دانشگاه نمیتونید استاد پیدا کنید.
    با آرزوی شادی و موفقیت و سلامتی در سال جدید برای همگی
    با سلام
    دوست عزیز تبریک بابت پذیرشتون. میشه یه کم بیشتر در مورد نحوه و چگونگی پیدا کردن استاد به عنوان سوپروایزر در این دانشگاه توضیح بدید؟ منم تازه از کمیته این دانشگاه واسه مقطع دکترا پذیرش گرفتم ولی گفتن خودت باید مستقیما استادی که بهت فاند میده رو پیدا کنی. ایمیلی که به اساتید می زنیم باید با فاصله زمانی باشه یا میشه به همشون همزمان هم درخواست داد؟ آیا پروسه یافتن استاد سخت و زمان گیره؟ ممنون میشم ما رو تو این زمینه راهنمایی کنید.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط david87 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز تبریک بابت پذیرشتون. میشه یه کم بیشتر در مورد نحوه و چگونگی پیدا کردن استاد به عنوان سوپروایزر در این دانشگاه توضیح بدید؟ منم تازه از کمیته این دانشگاه واسه مقطع دکترا پذیرش گرفتم ولی گفتن خودت باید مستقیما استادی که بهت فاند میده رو پیدا کنی. ایمیلی که به اساتید می زنیم باید با فاصله زمانی باشه یا میشه به همشون همزمان هم درخواست داد؟ آیا پروسه یافتن استاد سخت و زمان گیره؟ ممنون میشم ما رو تو این زمینه راهنمایی کنید.
    با تشکر

سلام دیوید-واسه شما،نتیجه کی اومده? ددلاین 15 زانویه بودین شما هم?
    واسه من ددلاین 15 ژانویه بود اپلای کردم هنوز هیچ میلی بهم نزدن که ریجکت ام یانه-- الماس پروندهم هم ناررنجیه
    قرار بود بعد یک ماه خبر بدن که !!!بچه ها به نظرتون زنگ بزنم کمیته بپرسم چی شد پروندم ? یاخودشون بالاخره ج میدن!!!!!اینکه تا الان خبری نیومده واسم ،نشونه مثبته یا منفی??مرسی

دوستان برای پذیرش ارشد در این دانشگاه آیا باید معدل خیلی بالا باشه؟ یا این که برای ارشد پذیرشش سخت نیست و به همه میدن؟چون پولی هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rks نمایش پست ها

سلام دیوید-واسه شما،نتیجه کی اومده? ددلاین 15 زانویه بودین شما هم?
    واسه من ددلاین 15 ژانویه بود اپلای کردم هنوز هیچ میلی بهم نزدن که ریجکت ام یانه-- الماس پروندهم هم ناررنجیه
    قرار بود بعد یک ماه خبر بدن که !!!بچه ها به نظرتون زنگ بزنم کمیته بپرسم چی شد پروندم ? یاخودشون بالاخره ج میدن!!!!!اینکه تا الان خبری نیومده واسم ،نشونه مثبته یا منفی??مرسی
    واسه من ددلاین 15 مارچ بودش که حدودا یک ماه بعد از سابمیت درخواستم جوابش اومد. با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط david87 نمایش پست ها
    با سلام
    با تشکر
    سلام دوست عزیز،
    ممنونم. بله، همونطور که میدونید باید به اساتید مرتبط ایمیل بزنید. این پروسه زمانبر و سخته تقریباً. چون اکثر استادا ایمیلا رو حتی باز هم نمیکنن!(من ایمیلهامو track میکردم، از این لحاظ میگم که اکثراً باز هم نکردن!) من تقریباً به همه ی استادایی که میخواستم ایمیل بزنم تو یه بازه زمانی، ولی مثلاً یکی دو روز پس و پیش ایمیل میزدم. بعد که دیدم باز نمیکنن باهاشون تماس گرفتم. حدود 12 ظهر ما که 9.5 ، 10 صبح اوناس بهترین زمان بود. تو این ساعت تقریباً همه تو آفیسشون بودن و جواب میدادن. معمولاً هم خیلی خوب و محترمانه جواب میدادن و البته انگلیسی هم خیلی قابل فهم حرف میزدن(البته کسایی که من باهاشون حرف زدم). تازه اون موقع بود که اگه پوزیشن نداشتن میگفتن ندارن و اگه داشتن میگفتن ایمیل بزنم و اسم و ایمیلمو میپرسیدن. کلاً خیلی باید صبور باشید. به نظر من تماس تلفنی خیلی مهمه چون سرشون خیلی شلوغه معمولاً و نمیرسن جواب ایمیل بدن. و یه نکته مهم اینکه ایمیلاتونو سعی کنید اختصاصی کنید.ینی به همه یه ایمیل نفرستید. طوری باشه که استااد بدونه شما راجع بهش و حوزه کاریش اطلاع دارید.مثلاً به مقاله هاش اشاره کنید یا یه همچین چیزایی. و اگه استاد مورد نظر دانشجوی ایرانی داره حتماً باهاشون صحبت کنید. دانشجوهای ایرانی اونجا خیلی خوب جواب میدن و هر کمکی از دستشون بر بیاد انجام میدن.
    اگه کمکی از دست من برمیاد حتماً بفرمایید.
    موفق باشید.

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوستان برای پذیرش ارشد در این دانشگاه آیا باید معدل خیلی بالا باشه؟ یا این که برای ارشد پذیرشش سخت نیست و به همه میدن؟چون پولی هست.
    خیر معدل بالا میخواد
    چند تاشو نگاه کردم معدل بالای 19 بوده
    البته معدل پایین هم اگه رزومش خاص باشه ور میدارن
    تلاش کن شاید شما هم بتونی پذیرش بگیری
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

سلام خدمت شمامن دانشجوی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان هستممعدل 14.3آیلتس 7.5gre کوانت 162اصلا شانسی برای گرفتن پذیرش از epfl دارم؟رشته financial engineering مد نظرمهآخه entry requirementشو که خیلی راحت شاملش میشم. چون درواقع هیچ پیشنیاز خاصی نداره.گفته از هر رشته مهندسی که باشین میشه اپلای کنین!ولی همه میگین که معدل خیلی بالا میخواد.میخواستم ببینم آیلتسم کمک میکنه یا نه.مچکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabatahamiiut نمایش پست ها
    سلام خدمت شمامن دانشجوی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان هستممعدل 14.3آیلتس 7.5gre کوانت 162اصلا شانسی برای گرفتن پذیرش از epfl دارم؟رشته financial engineering مد نظرمهآخه entry requirementشو که خیلی راحت شاملش میشم. چون درواقع هیچ پیشنیاز خاصی نداره.گفته از هر رشته مهندسی که باشین میشه اپلای کنین!ولی همه میگین که معدل خیلی بالا میخواد.میخواستم ببینم آیلتسم کمک میکنه یا نه.مچکر
    سلام دوست عزیز، معمولاً معدل خیلی مهمه و اکثر پذیرفته شده ها معدل بالای 19 از شریف، امیرکبیر و تهران دارن. نمره زبان اونقدر موثر نیست ولی به نظر من میشه شانستون رو امتحان کنید! نه اپلیکیشن فی داره و نه هیچ چیزی رو باید پست کنید! پس به امتحانش می ارزه!
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط navaee نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، معمولاً معدل خیلی مهمه و اکثر پذیرفته شده ها معدل بالای 19 از شریف، امیرکبیر و تهران دارن. نمره زبان اونقدر موثر نیست ولی به نظر من میشه شانستون رو امتحان کنید! نه اپلیکیشن فی داره و نه هیچ چیزی رو باید پست کنید! پس به امتحانش می ارزه!
    موفق باشید
    ممنون. ولی من منظورم مستر بود. اپلیکیشن فی 150 فرانک هست. بنظرتون بازم شانسم رو امتحان کنم؟!

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabatahamiiut نمایش پست ها
    ممنون. ولی من منظورم مستر بود. اپلیکیشن فی 150 فرانک هست. بنظرتون بازم شانسم رو امتحان کنم؟!
    سلام دوست عزیز
    من اگه جای شما بودم بیخیال این دانشگاه میشدم.
    این دانشگاه به معدل خیلی اهمیت میده. احتمال پذیرش خیلی کمه ؛ تازه اگه پذیرش هم بگیرید ، فاندی در کار نیست و باید با هزینه خودتون برین سوئیس که یکی از گرون ترین کشورهای دنیاست. سالیانه حدود 90 - 100 میلیون تومن باید خرج بکنید.
    من به شما دانشگاههای ترکیه (مثل Bilkent, METU ) را پیشنهاد میکنم که هم خیلی معتبر هستند و هم برای مستر فاند میدن.
    دانشگاه های آلمان هم خوب هستند ؛ منتها فاند ندارن برای مستر.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)