صفحه 105 از 171 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من اگه جای شما بودم بیخیال این دانشگاه میشدم.
    این دانشگاه به معدل خیلی اهمیت میده. احتمال پذیرش خیلی کمه ؛ تازه اگه پذیرش هم بگیرید ، فاندی در کار نیست و باید با هزینه خودتون برین سوئیس که یکی از گرون ترین کشورهای دنیاست. سالیانه حدود 90 - 100 میلیون تومن باید خرج بکنید.
    من به شما دانشگاههای ترکیه (مثل Bilkent, METU ) را پیشنهاد میکنم که هم خیلی معتبر هستند و هم برای مستر فاند میدن.
    دانشگاه های آلمان هم خوب هستند ؛ منتها فاند ندارن برای مستر.
    موفق باشید
    مچکر از راهنماییتون
    این دانشگاهای ترکیه که میگین رنکینگ حدود 400 دارن کلا بنظرتون با این وضعیت شانسی برای رنکینگ های زیر 100 ندارم؟ فکر میکنم از انگلیس بتونم پذیرش بگیرم. درسته؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabatahamiiut نمایش پست ها
    مچکر از راهنماییتون
    این دانشگاهای ترکیه که میگین رنکینگ حدود 400 دارن کلا بنظرتون با این وضعیت شانسی برای رنکینگ های زیر 100 ندارم؟ فکر میکنم از انگلیس بتونم پذیرش بگیرم. درسته؟
    خواهش میکنم.
    بهتره این بحث به تاپیک مرتبط منتقل بشه و اونجا ادامه پیدا بکنه.
    ولی بصورت خلاصه:

این دانشگاههای ترکیه که گفتم خیلی معتبر هستند. رنکینگشون هم حدود 100-200 هست. به اینها ITU را هم اضافه بکنید. میتونند سکوی پرتاب خیلی خوبی باشند.

ببینید ، بحث پذیرش و فاند فرق داره. شما میتونید از دانشگاه های آلمان ، سوئد ، نروژ ، هلند ، بلژیک و . . . به راحتی پذیرش بگیرید. اما باید بیخیال فاند بشید. کلا فاند برای مستر خیلی کمه. تا جایی که من میدونم ، دانشگاههای ترکیه و کانادا (و تا حدودی آمریکا) برای مستر فاند میدن. در بقیه کشورها دیگه فوق فوقش شهریه را کم میکنند (که این هم تازه خودش رقابتیه) و هزینه زندگی را باید از جیب خودتون بدین.

به همین دلیل من پیشنهاد میکنم که اگه از لحاظ مالی مشکلی ندارید ، برید و مستر را با هزینه خودتون بخونید. در غیر اینصورت چند تا کار میتونید انجام بدین : (1) دانشگاههای متوسط ترکیه ، کانادا و آمریکا (رنک 200-400) اپلای بکنید تا بتونید علاوه بر پذیرش ، فاند هم بگیریدحالا بعدا برای دکترا یک دانشگاه بهتر میرید. (2) مستر را در کشورهایی مثل فنلاند ، آلمان ، اتریش و . . . بخونید که حداقل کشورهای ارزونی هستند و دانشگاههاشون هم رایگانه برای مستر. (3) مستر را در همین ایران در یک دانشگاه معتبر (تهران ، شریف ، امیرکبیر) بخونید و 2-3 سال بعد با رزومه قوی تر برای دکترا اقدام بکنید.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام بچه ها
    یه سوال داشتم
    اگه استاد تا ددلاین توصیه نامه را نفرستد اون موقع چه اتفاقی میافته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    برام مهمه
    لطفا کمکم کنید
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    یه سوال داشتم
    اگه استاد تا ددلاین توصیه نامه را نفرستد اون موقع چه اتفاقی میافته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    برام مهمه
    لطفا کمکم کنید
    سلام .. اپلیکیشنت ناقص میمونه و اصلا بررسی نمیشه ... بلایی که پارسال سر من اومد و چون استادم که باید ریکام سوم رو میفرستاد نفرستاده بود کلا اپلیکیشنم بررسی نشده بود ... تو اون مدتم کلی تماس تلفنی و ایمیلی داشتم با EPFL اما واقعا نحوه جوابدهیشون افتضاحه و بعد دوماه به من گفتن اپلیکیشنت بخاطر نبود ریکام سوم بررسی نشده و سال بعد اپلای کن!!! پس حتما مطمئن بشید گه توصیه نامه ها فرستاده شدن
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

رشته و دانشگاه

این اپلیکیشنهای استاد حداکثر تا کی باید فرستاده بشه؟؟؟
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    این اپلیکیشنهای استاد حداکثر تا کی باید فرستاده بشه؟؟؟
    تا لحظه آخر ددلاین وقت دارین.

Junior Member

سلام
    ببخشید واسه Statement of objectives چی باید نوشت؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط negarmn نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید واسه Statement of objectives چی باید نوشت؟
    ممنون
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...C-%D8%A2%D9%86

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Material Science-EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    سلام .. اپلیکیشنت ناقص میمونه و اصلا بررسی نمیشه ... بلایی که پارسال سر من اومد و چون استادم که باید ریکام سوم رو میفرستاد نفرستاده بود کلا اپلیکیشنم بررسی نشده بود ... تو اون مدتم کلی تماس تلفنی و ایمیلی داشتم با EPFL اما واقعا نحوه جوابدهیشون افتضاحه و بعد دوماه به من گفتن اپلیکیشنت بخاطر نبود ریکام سوم بررسی نشده و سال بعد اپلای کن!!! پس حتما مطمئن بشید گه توصیه نامه ها فرستاده شدن
    سلام دوستان
    من این موضوع رو فقط جهت اطلاع میگم
    من به یه استادی میل زده بودم و اون دو ماه بعد وقتی ددلاین EPFL که فک کنم 1 ژانویه بود واسه رشته من (مواد) بهم میل زد که اپلای کن. من اپلای کردم بهش گفتم ددلاین که گذشته. گفتش که واسه ددلاین ژوئن سابمیت کن ولی من واسه همین ددلاینی که گذشته میدم پروندت بررسی شه. منم همین کارم کردم ولی الان دو ماه از این موضوع میگذره و هنوز استاد سومم ریکام واسم نفرستاده و جالب اینکه استاد EPFL بازم و منشیش هم هر دو بهم میل زدن که این ریکامو بفرست دیگه در حالیکه خود من کلا ناامید شده بودم از این استاد. حالا من نمیدونم بعد از اینکه این استادم ریکام بده چه اتفاقی میفته ولی طرفا جهت اطلاع بود
    این نیز بگذرد ...

سلام..
    میخواستم بدونم EPFL یا دانشگاه های دیگه سوییس واسه PHD,RESEARCH BASED هم دارن؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)