صفحه 107 از 171 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط M00sa نمایش پست ها
    I would really appreciate if someone answer me
    Thanks
    Hi
    This university don't have any application fee, therefore I suggest you apply it
    Good Luck
    Pesarkhale
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M00sa نمایش پست ها
    I would really appreciate if someone answer me
    Thanks
    والله من حدود 90 صفحه از تاپیک رو خوندم ، مثل این که اکثرا از شریف و تهران و بعد امیرکبیر می گیره اونم با معدلهای بالای 18، یه نفرم مثل این که آزاد خونده بود منتها معدل بالایی داشت، پس فکر نکنم شانسی داشته باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه که بهترین روش و بهترین موقع واسه ارتباط با اساتید این دانشگاه به منظور گرفتن پوزیشن دکترا با اونا چیه؟ من تا حالا به خیلی هاشون میل زدم و گفتم که پذیرش دانشگاه رو دارم ولی هنوز جوابی ندادن. میترسم نتونم استاد گیر بیارم و زمان اعتبار پذیرشم تموم شه. یکی از دوستان توصیه کرده که تلفن بزنم ولی ظاهرا اساتید اونجا این روش رو اصلا دوس ندارن. ممنون میشم اگه تجربه ای در این مورد دارید کمکمون کنید.
    با سپاس فراوان

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط david87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه که بهترین روش و بهترین موقع واسه ارتباط با اساتید این دانشگاه به منظور گرفتن پوزیشن دکترا با اونا چیه؟ من تا حالا به خیلی هاشون میل زدم و گفتم که پذیرش دانشگاه رو دارم ولی هنوز جوابی ندادن. میترسم نتونم استاد گیر بیارم و زمان اعتبار پذیرشم تموم شه. یکی از دوستان توصیه کرده که تلفن بزنم ولی ظاهرا اساتید اونجا این روش رو اصلا دوس ندارن. ممنون میشم اگه تجربه ای در این مورد دارید کمکمون کنید.
    با سپاس فراوان
    سلام
    اگه ممکنه رشتتونو بگین
    بله اینطور که منم بررسی کردم احتمال اینکه وقت تموم بشه و استاد گیر نیاد زیاده
    چون اگه پوزیشن نباشه و استاد فاند نداشته باشه یک سال تموم میشه و کل زحمات آدم به باد میره
    منم اپلای کردم اما قبل اپلای استادا گفتند هیچ پوزیشنی نداریم. اگرم من پذیرش اولیه را بگیرم نمیدونم چیکار کنم!!!!
    به هر حال تلاش خودتونو بکنین. ما را هم در جریان بزارین ممنون
    ارادتمند همه
    پسر خاله مهربون
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Junior Member

سلام، این دانشگاه گرایش شیمی علوم پایه داره؟ برای پذیرش در مقطع phd به صورت بورس کامل یا نیمه، در رشته شیمی یا حالا رشته های دیگه ، حداقل شرایط مورد نیاز چی هستش ؟
    (رنج معدل، تعداد مقاله ، شرایط دیگه !؟)

سلام به نظر شما من با شرایط زیر از چه دانشگاه هایی می تونم حتما بورسیه بشم :
    1. کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی معدل 17.85 نفر دوم دانشکده دانشگاه کرج
    2. 3 مقاله ISI در زمینه های بیو مواد و مواد پیشرفته
    3. مقام دوم مسابقات عملیات حرارتی کشور
    4. تافل : 112
    5. GRE : VRB :155 antl : 3.5 qut : 165
    با این شرایط به نظرتون شانسی برای بورس تو مستر سوئیس وجود دارد کدوم دانشگاه ها با این رزومه بهتره
    با سپاس فراوان
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

Junior Member

با سلام. به من هم امروز از EPFL ایمیل زدند (خودم فکرشو نمیکردم) که شما رو فیزیک گرفته ولی باید استاد پیدا شه. این هم قسمتی از ایمیلشون هست:

Dear applicant,

The selection committee of the EPFL Doctoral Program in Physics has examined your application file and concluded that it fulfills all the academic requirements needed to start a PhD thesis in physics at EPFL.
    However, to be admitted to the program you still need to find a thesis advisor who decides to hire you in his/her research laboratory.

We will keep your application pending for the next 6 months and make it available to all the potential thesis advisors associated with our doctoral program. We will inform them of your eligibility, so that you can be considered for any PhD student position that may open during this period.

جالبه که به من گفتند 6 ماه وقت دارم ولی به دوستان که پیام هاشون رو میخوندم یکساله وقت دادند!
    کسی میدونه چند درصد احتمال پیدا کردن استاد دارم؟ کسی آماری داره از اینکه چند درصد از پذیرفته شده های مرحله اول، در مرحله آخر هم پذیرفته میشند؟
    ممنون ار دوستان

Junior Member

کسی آماری داره از اینکه چند درصد از پذیرفته شده های مرحله اول، در مرحله آخر (استاد تز) هم موفق و پذیرفته میشند؟ من فیزیک مرحله اول (گروه فیزیک برای دکتری) پذیرفته شدم.
    ممنون ار دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mbarani نمایش پست ها
    با سلام. به من هم امروز از EPFL ایمیل زدند (خودم فکرشو نمیکردم) که شما رو فیزیک گرفته ولی باید استاد پیدا شه. این هم قسمتی از ایمیلشون هست:

Dear applicant,

The selection committee of the EPFL Doctoral Program in Physics has examined your application file and concluded that it fulfills all the academic requirements needed to start a PhD thesis in physics at EPFL.
    However, to be admitted to the program you still need to find a thesis advisor who decides to hire you in his/her research laboratory.

We will keep your application pending for the next 6 months and make it available to all the potential thesis advisors associated with our doctoral program. We will inform them of your eligibility, so that you can be considered for any PhD student position that may open during this period.

جالبه که به من گفتند 6 ماه وقت دارم ولی به دوستان که پیام هاشون رو میخوندم یکساله وقت دادند!
    کسی میدونه چند درصد احتمال پیدا کردن استاد دارم؟ کسی آماری داره از اینکه چند درصد از پذیرفته شده های مرحله اول، در مرحله آخر هم پذیرفته میشند؟
    ممنون ار دوستان
    I wasn't as lucky as you...
    We thank you for your intent in joining our doctoral program in Management of Technology.

We regret to inform you that after careful consideration of your dossier, we have decided not to award you a place to study at EPFL.

We were obliged to apply strict criteria in comparing the many applications we received, and have unfortunately had to decline your candidacy.

We thank you for your understanding and wish you all the best for your future studies and career.

Kind Regards,

But I still have a chance for the rest of the programs.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mbarani نمایش پست ها

Dear applicant,

ممنون ار دوستان
    سلام ، امیدوارم که بی ادبی و فضولی حساب نشه، ولی میخواستم خواهش کنم اگر ممکنه رزومتون رو که فرستادین بگین لطفا، من هم رشتم شیمی(علوم پایه) هست و دوست دارم اونجا تحصیل کنم...
    فکر کنم مرحله سخت پذیرش اولیه باشه، مگه همین استادها روی رزومه نظر نمیدن که کسی بمونه یا نه؟ خوب وقتی نظر مثبت میدن یعنی یکی از خودشون باید شما رو در نظر گرفته باشه دیگه، البته این نظر منه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)