صفحه 108 از 171 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط fox2 نمایش پست ها
    سلام ، امیدوارم که بی ادبی و فضولی حساب نشه، ولی میخواستم خواهش کنم اگر ممکنه رزومتون رو که فرستادین بگین لطفا، من هم رشتم شیمی(علوم پایه) هست و دوست دارم اونجا تحصیل کنم...
    فکر کنم مرحله سخت پذیرش اولیه باشه، مگه همین استادها روی رزومه نظر نمیدن که کسی بمونه یا نه؟ خوب وقتی نظر مثبت میدن یعنی یکی از خودشون باید شما رو در نظر گرفته باشه دیگه، البته این نظر منه...
    سلام گویا کسی هیچ تخمینی از درصد پذیرش نهایی از بین پذیرفته شده ها نداره
    من رزومه خاصی نداشتم: ارشد فیزیک صنعتی اصفهان داشتم و معدل ارشدم 17.44 بوده و یک کنفرانس ایتالیا و یکی پاکستان رفتم. هیچ مقاله ای ندارم جز اون پوستری که تو ایتالیا ارایه کردم. شاگرد دوم گرایشم (ه س ت ه ای) بودم تو صنعتی اصفهان. توصیه نامه های خوب گرفتم. تجربه کار در آزمایشگاه مرکزی و گروه تحقیقاتی ماده چگال محاسباتی بعد از فارغ التحصیلی. معدل لیسانس 14.43 از صنعتی اصفهان!
    برای همین گفتم شکه شدم از انتخاب
    البته رزومه و SOP ام رو خیلی با دقت و وسواس نوشتم. GRE جنرال و GRE subject هم داشتم که جی آر ای سابجکتم 820 از 990 بودم. ولی جنرالم خیلی معمولی بود. تافل 87.
    اگه کسی میدونه چند درصد پذیرش نهایی از بین پذیرفته شده ها هست ممنون میشم.
    شما هم بالاخره اپلای کنید ضرر نداره و هزینه ای هم که نداره. 2 روز وقت میگیره فقطو 3 تا توصیه نامه می بره. همین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mbarani نمایش پست ها
    سلام گویا کسی هیچ تخمینی از درصد پذیرش نهایی از بین پذیرفته شده ها نداره
    من رزومه خاصی نداشتم: ارشد فیزیک صنعتی اصفهان داشتم و معدل ارشدم 17.44 بوده و یک کنفرانس ایتالیا و یکی پاکستان رفتم. هیچ مقاله ای ندارم جز اون پوستری که تو ایتالیا ارایه کردم. شاگرد دوم گرایشم (ه س ت ه ای) بودم تو صنعتی اصفهان. توصیه نامه های خوب گرفتم. تجربه کار در آزمایشگاه مرکزی و گروه تحقیقاتی ماده چگال محاسباتی بعد از فارغ التحصیلی. معدل لیسانس 14.43 از صنعتی اصفهان!
    برای همین گفتم شکه شدم از انتخاب
    البته رزومه و SOP ام رو خیلی با دقت و وسواس نوشتم. GRE جنرال و GRE subject هم داشتم که جی آر ای سابجکتم 820 از 990 بودم. ولی جنرالم خیلی معمولی بود. تافل 87.
    اگه کسی میدونه چند درصد پذیرش نهایی از بین پذیرفته شده ها هست ممنون میشم.
    شما هم بالاخره اپلای کنید ضرر نداره و هزینه ای هم که نداره. 2 روز وقت میگیره فقطو 3 تا توصیه نامه می بره. همین.
    خوب واسه ارشد یه جهش سه نمره ای توی معدل داشتین، و GRE Subject خوب و البته موارد دیگه که گفتین... ان شا الله که استاد خوبی هم پیدا میکنین، من نمیدونم توصیه نامه از کی بگیرم، اساتید گرایش خودم نباشن ایرادی نداره؟ و آیا باید مستقیم بفرستن به epfl؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fox2 نمایش پست ها
    خوب واسه ارشد یه جهش سه نمره ای توی معدل داشتین، و GRE Subject خوب و البته موارد دیگه که گفتین... ان شا الله که استاد خوبی هم پیدا میکنین، من نمیدونم توصیه نامه از کی بگیرم، اساتید گرایش خودم نباشن ایرادی نداره؟ و آیا باید مستقیم بفرستن به epfl؟
    ممنون از لطفتون. امیدوارم اگه دوستان آماری دارند یا مطلبی که حدود پذیرش نهایی دستم بیاد که کمک بده بدونیم چقدر احتمال پذیرش نهایی هست و مثلا اینکه چند برابر ظرفیت اعلام میکنند این پذیرش های مرحله اول رو مطرح کنند.
    شما مرحله اول پذیرفته شدید یا برای سال بعد میخواید؟
    نه ایرادی نداره به نظر من به شرطی که به موارد زیر توجه بیشتری کنید.
    فکر کنم به دو مساله توجه کنید: 1- توصیه اساتید شناخته شده بهتر هست و 2- اینکه برات خوب و مشروح بنویسند مهم هست.
    البته هیچ کدوم از اساتید من آدم های سرشناسی نبودند و این رو هم بگم که من از استاد راهنمای پروژه خودم هم برای این دانشگاه توصیه نامه نگرفتم! ولی اونایی که برام توصیه کردند واقعا من رو میشناسند چون من لیسانس و ارشدم رو تو صنعتی اصفهان بودم. فکر کنم این مهم تر باشه. برای من که حداقل اینطور بوده.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mbarani نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون. امیدوارم اگه دوستان آماری دارند یا مطلبی که حدود پذیرش نهایی دستم بیاد که کمک بده بدونیم چقدر احتمال پذیرش نهایی هست و مثلا اینکه چند برابر ظرفیت اعلام میکنند این پذیرش های مرحله اول رو مطرح کنند.
    شما مرحله اول پذیرفته شدید یا برای سال بعد میخواید؟
    نه ایرادی نداره به نظر من به شرطی که به موارد زیر توجه بیشتری کنید.
    فکر کنم به دو مساله توجه کنید: 1- توصیه اساتید شناخته شده بهتر هست و 2- اینکه برات خوب و مشروح بنویسند مهم هست.
    البته هیچ کدوم از اساتید من آدم های سرشناسی نبودند و این رو هم بگم که من از استاد راهنمای پروژه خودم هم برای این دانشگاه توصیه نامه نگرفتم! ولی اونایی که برام توصیه کردند واقعا من رو میشناسند چون من لیسانس و ارشدم رو تو صنعتی اصفهان بودم. فکر کنم این مهم تر باشه. برای من که حداقل اینطور بوده.
    ممنون
    واسه سال بعد میخواستم. .. مرسی بابت جوابتون ، واقعا ممنون

سلام
    دوست عزیز
    ا زشما تقاضا دارم منو راهنمایی کنید

کاردانی الکترونیک از دانشگاه ازاد معدل 14.1
    کارشناسی الکترونیک از دانشگاه آزاد بوشهر با معدل 17
    کارشناسی ارشد الکترونیک(طراحی مدارات مجتمع آنالوگ ) از دانشگاه ازاد یزد با معدل 17.21

مدرک زبان در دست اقدام برای ایلتس
    مقاله در 1 عدد در کنفرانس بین المللی
    لطفا منو راهنمایی کنید اصلا امکان فاند گرفتن برای من در سویس وجود دارد...

کدام دانشگاه سویس را با توجه به رشته من پیشنهاد میدهید.؟با کمی مطالعه متوجه شدم ه دانشگاه EPFL در مقطع تحصلیلی که من میخوام میگیره...اما نمیدونم چه طور باید اقدام کرد
    چون تمام مقاطع تحصیلی من در دانشگاه آزاد بوده...متاسفانه دیگه پولی برام نمونده که بخوام برا خارج از کشور هزینه کنم...
    از شما تقاضا دارم لطفا منو راهنمایی کنید..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid0921066 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز
    ا زشما تقاضا دارم منو راهنمایی کنید

کاردانی الکترونیک از دانشگاه ازاد معدل 14.1
    کارشناسی الکترونیک از دانشگاه آزاد بوشهر با معدل 17
    کارشناسی ارشد الکترونیک(طراحی مدارات مجتمع آنالوگ ) از دانشگاه ازاد یزد با معدل 17.21

مدرک زبان در دست اقدام برای ایلتس
    مقاله در 1 عدد در کنفرانس بین المللی
    لطفا منو راهنمایی کنید اصلا امکان فاند گرفتن برای من در سویس وجود دارد...

کدام دانشگاه سویس را با توجه به رشته من پیشنهاد میدهید.؟با کمی مطالعه متوجه شدم ه دانشگاه EPFL در مقطع تحصلیلی که من میخوام میگیره...اما نمیدونم چه طور باید اقدام کرد
    چون تمام مقاطع تحصیلی من در دانشگاه آزاد بوده...متاسفانه دیگه پولی برام نمونده که بخوام برا خارج از کشور هزینه کنم...
    از شما تقاضا دارم لطفا منو راهنمایی کنید..

سلام دوست گرامی
    متاسفانه تخمینی از پذیرش شما نمیتونم داشته باشم ولی فکر نمیکنم بالا باشه. اما در هر صورت چون اپلای کردن برای این دانشگاه مجانی هست و نمره زبان هم اجباری نیست (ولی بهتره داشته باشید) اپلای کنید ضرر نداره (البته حد اقل یک روز وقتتون رو میگیره اپلای کردنش).

موفق باشید

Junior Member Futua آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil - IU

سلام،
    با معدل ١٣.٦ و يه مقاله isi و ٢ مقاله كنفرانسي و آيلتس بنظر شما در رشته عمران شانسي دارم يا نه؟! ممنونم.
    "Brain in a Vat"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Futua نمایش پست ها
    سلام،
    با معدل ١٣.٦ و يه مقاله isi و ٢ مقاله كنفرانسي و آيلتس بنظر شما در رشته عمران شانسي دارم يا نه؟! ممنونم.
    According to my own experience, NO

Junior Member Futua آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil - IU

نقل قول نوشته اصلی توسط M00sa نمایش پست ها
    According to my own experience, NO
    ممنون، جایی رو پیشنهاد میکنید واسه ابلای؟
    "Brain in a Vat"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Futua نمایش پست ها
    ممنون، جایی رو پیشنهاد میکنید واسه ابلای؟
    Depends on your IELTS and GRE scores. Definitely, your chance will promote with higher scores.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)