صفحه 12 از 171 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

این یک تصمیم شخصیه.ولی با این وضعیت اقتصادی دنیا و وضعیت پذیرش های امسال خیلی ریسک داره که یک سال دوباره صبر کنید و وقت تلف کنید به امید گرفتن فاند.البته این نظر شخصی منه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5
    سلام
    من پذيرش اوليه رو از Doctorale Graduate School دانشگاه EPFL گرفته ام ولي تو نامه نوشته براي فاند بايد برم دنبال research assistantship و open position و استاد. با چند تا استاد هم مكاتبه كردم. همشون گفتند چه قدر خوبي و زمينه كاري ات به ما نزديكه ولي الان open position نداريم. به محض اينكه جايي داشتيم و فاند گرفتيم خبرت مي كنيم.
    از طرف ديگه از يه دانشگاهي تو فرانسه از طريق يه موضوع تز آشنا شدم و بعد از كلي مراحل و مصاحبه، بهم پذيرش دادند و فاند. حالا دو دل هستم. اگر epfl فاند داشتم بدون ذره اي ترديد اونجا رو انتخاب مي كردم (هم به خاطر رنك دانشگاه و كشور و ...) اما با اين شرايط، چون موضوع تز دانشگاه فرانسوي هم مورد علاقه ام هست ازش نمي تونم بگذرم. راستش دارم براي گرفتن ويزاي فرانسه اقدام مي كنم به نظرتون كار درستي هست يا صبر كنم 2010 بشه شايد epfl‌ فاند دار شد؟
    این جواب‌هایی‌ که استاد‌ها بهت دادن به این علت بوده که شما با استاد‌هایی‌ تماس گرفتین که اصلا پروژه درجریان نداشتن، باید به قسمت سایت دانشگاه Doctoral school EPFL بری، و به سایت www.telejob.ch اگه این جاها را مداوم دنبال کنی‌ و به استاد‌های هر پروژه میل بزنی‌ موفق میشی‌، اگه تا سال دیگه هم صبر کنی‌ راهش همینه و اصلا اینجوری نیست که استادی فاند داشته باشه و اعلام نکنه....البته کلا خوب نیست که یه فرصت را به انتظار دیگری از دست بدی...اگه موضوع فرانسه را دوست داری دل دل نکن!!! موفق باشی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5
    سلام
    من پذيرش اوليه رو از Doctorale Graduate School دانشگاه EPFL گرفته ام ولي تو نامه نوشته براي فاند بايد برم دنبال research assistantship و open position و استاد. با چند تا استاد هم مكاتبه كردم. همشون گفتند چه قدر خوبي و زمينه كاري ات به ما نزديكه ولي الان open position نداريم. به محض اينكه جايي داشتيم و فاند گرفتيم خبرت مي كنيم.
    از طرف ديگه از يه دانشگاهي تو فرانسه از طريق يه موضوع تز آشنا شدم و بعد از كلي مراحل و مصاحبه، بهم پذيرش دادند و فاند. حالا دو دل هستم. اگر epfl فاند داشتم بدون ذره اي ترديد اونجا رو انتخاب مي كردم (هم به خاطر رنك دانشگاه و كشور و ...) اما با اين شرايط، چون موضوع تز دانشگاه فرانسوي هم مورد علاقه ام هست ازش نمي تونم بگذرم. راستش دارم براي گرفتن ويزاي فرانسه اقدام مي كنم به نظرتون كار درستي هست يا صبر كنم 2010 بشه شايد epfl‌ فاند دار شد؟
    دوست عزیز میشه بفرمایید برای چه مقطعی از فرانسه پذیرش گرفتید؟
    زبان فرانسه جزئ ملزومات هست یا...
    برای EPFL میشه بگید وضعیتتون چطور بود؟ معدل، تداد مقالات...
    متشکر
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

نقل قول نوشته اصلی توسط HesamMe
    دوست عزیز میشه بفرمایید برای چه مقطعی از فرانسه پذیرش گرفتید؟
    زبان فرانسه جزئ ملزومات هست یا...
    برای EPFL میشه بگید وضعیتتون چطور بود؟ معدل، تداد مقالات...
    متشکر
    سلام
    از فرانسه براي مقطع دكترا پذيرش گرفتم. با توجه به اينكه تز رو بايد به فرانسه ارائه كنم، دانستن زبان فرانسه جز ملزومات بود براي من. من البته تو زبان فرانسه عالي نيستم ولي تا حدودي مي تونم گليمم رو از آب بيرون بكشم.
    براي EPFL، معدل ليسانس حدود 17، معدل فوق ليسانس حدود 18. مقاله هم نداشتم. بهم پذيرش اوليه رو دادند ولي چه فايده من فاند لازم دارم و در نتيجه بايد open position اي وجود داشته باشه.

یکی از استادای EPFL پیرو یه open position بهم گفت اپلای کنم واسه Doctoral School, و تنها بعد از پذیرش از این مرحل میتونه منو قبول بکنه یا نکنه. البته این نکنه رو منشی تو پرانتز نوشته بود.
    گفته باید اسمش رو تو application بیارم که دوست دارم باهاش کارکنم.
    حا لا سوال اینجاست: آیا باید اسم کسی رو تو این مرحله آورد یا دوستان بصورت آزادانه تر اپلای میکنن.
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

نقل قول نوشته اصلی توسط HesamMe
    یکی از استادای EPFL پیرو یه open position بهم گفت اپلای کنم واسه Doctoral School, و تنها بعد از پذیرش از این مرحل میتونه منو قبول بکنه یا نکنه. البته این نکنه رو منشی تو پرانتز نوشته بود.
    گفته باید اسمش رو تو application بیارم که دوست دارم باهاش کارکنم.
    حا لا سوال اینجاست: آیا باید اسم کسی رو تو این مرحله آورد یا دوستان بصورت آزادانه تر اپلای میکنن.
    اگر فرم آن لاين رو ديده باشيد در يكي از مراحل، مي خواد كه استادايي كه زمينه كاريشون به شما نزديكتره رو انتخاب كنيد، خب بايد اين استاده رو هم انتخاب كنيد. البته ميشه كسي رو هم انتخاب نكرد!
    (خودشون نوشتند كه اينكار براي اينه كه مدارك رو به گروه مورد نظر ما ارجاع بدهند)
    ميشه بگيد Open position رو از كجا پيدا كرديد (تو چه وب سايتي) و تو كدوم دپارتمان؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Epfl

ببخشید اون معدلی که می گید حدود 18 برای فوق با تزه یا فقط معدل درسها؟

پیش فرض پاسخ : Epfl

نقل قول نوشته اصلی توسط b8308443 نمایش پست ها
    ببخشید اون معدلی که می گید حدود 18 برای فوق با تزه یا فقط معدل درسها؟
    سلام
    معدل حدود 18 با تز

پیش فرض پاسخ : EPFL

سلام دوستان
    مگه برای EPFL ارسال مدارک ترجمه شده از طریق پست الزامیه؟
    من که فقط از طریق online اقدام کردم و با یکی از اساتبد قرار مصاحبه دارم

پیش فرض پاسخ : EPFL

گویا بستگی به دپارتمانی داره که براش اقدام می کنید تا اونجا که من شنیدم دپارتمان کامپیوتر نیاز نداره که هاردکپی براش بفرستید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)